












KKimberly
Een fijne logeerplek voor jouw hond
Den Haag
Over Kimberly
Hoi! Ik ben Kimberly, ik ben 28 jaar en ik woon Den Haag. Ik heb altijd samengewoond met mijn lieve hondje Ollie, maar nu zij bij mijn ouders in het buitenland woont, mis ik toch de gezelligheid van een hond. Daarom bied ik met plezier een warm logeeradres voor honden aan.
Ik woon in een appartement van 70m2, met een prima tuin waar je hond kan snuffelen en spelen. Natuurlijk zullen we ook lekker gaan wandelen, bijvoorbeeld door het Zuiderpark of door de duinen.
Ik ben ooit met Pawshake begonnen omdat wij een vakantieadres voor onze Ollie zochten. Het was super lastig om een pension te vinden dat nog plek had. Gelukkig kon zij logeren bij een Pawshaker. Die ervaring was zo positief dat ik toen zelf Pawshaker ben geworden, zo heb ik veel lieve hondjes ontmoet. Nu ik weer tijd heb, ga ik na een lange pauze graag weer verder met op honden passen.
Stuur gerust een berichtje als je vragen hebt of eerst kennis wilt maken. Ik kijk ernaar uit om jou en je hond te ontmoeten!
Kimberly biedt ...
Bij Kimberly thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 30 /nacht, € 15 /Extra huisdierDagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 20 /dag, € 10 /Extra huisdierBij jou thuis
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
