1. Logeren
  2. Uitgeest

Logeren, Uitgeest

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AlinaA

1. Alina

19.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your Pet’s New Favorite Work-From-Home Companion

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
AlinaA

1. Alina

Your Pet’s New Favorite Work-From-Home Companion19.1 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
"It went great! My cat Maui was very well taken care of, I received daily pictures and updates and communication was very smooth! 100% will book again 😊"
CarolinaC
Beoordeling door Carolina
vanaf
€ 25
/nacht
JéssicaJ

2. Jéssica

12.7 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

Your Dog’s Home Away from Home 4 Min from Zaandam CS 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
JéssicaJ

2. Jéssica

Nieuwe oppas
Your Dog’s Home Away from Home 4 Min from Zaandam CS 🐾12.7 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
KimK

3. Kim

18.8 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

Caring and Reliable Pet Sitter 🐾❤️

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
KimK

3. Kim

Nieuwe oppas
Caring and Reliable Pet Sitter 🐾❤️18.8 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
MaryamM

4. Maryam

19.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
MaryamM

4. Maryam

Nieuwe oppas
19.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
XimenaX

5. Ximena

18.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
Nieuwe oppas

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
XimenaX

5. Ximena

Nieuwe oppas
18.1 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
RobinR

6. Robin

5.6 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

Extra liefde voor jouw viervoeter ❤️

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
RobinR

6. Robin

Nieuwe oppas
Extra liefde voor jouw viervoeter ❤️5.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
KiaraK

7. Kiara

19.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Staartjes kwispelen, baasjes ontspannen

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
KiaraK

7. Kiara

Nieuwe oppas
Staartjes kwispelen, baasjes ontspannen19.2 km
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
EvaE

8. Eva

4.3 km - Krommenie
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

Knuffels, wandelingen en een kwispelend welkom!🐾

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
EvaE

8. Eva

Nieuwe oppas
Knuffels, wandelingen en een kwispelend welkom!🐾4.3 km - Krommenie
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
FiekeF

9. Fieke

6.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas

Gezellig gezin, een warme logeerplek voor je hond!

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
FiekeF

9. Fieke

Nieuwe oppas
Gezellig gezin, een warme logeerplek voor je hond! 6.9 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
NeleN

10. Nele

19.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
Nieuwe oppas

Experienced and caring dog sitter in Amsterdam

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
NeleN

10. Nele

Nieuwe oppas
Experienced and caring dog sitter in Amsterdam19.1 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
Shivara & BeritS

11. Shivara & Berit

12.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
Nieuwe oppas
2 beoordelingen

Your dog's second home: Experienced Home-Based Dog Sitters

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Shivara & BeritS

11. Shivara & Berit

Nieuwe oppas
Your dog's second home: Experienced Home-Based Dog Sitters12.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Wij zijn tevreden met Berit en Shivara! Leuke dames, onze hond heeft lekker genoten van hun gezelschap en ook van het hondje Milo! De mooie fotos en videos zijn de bewijs! Bedank dames voor de goede zorgen. "
GildaG
Beoordeling door Gilda
vanaf
€ 30
/nacht
KathK

12. Kath

8 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

A loving home away from home for your furry friend 🐾

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
KathK

12. Kath

A loving home away from home for your furry friend 🐾8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
"Kath was amazing to my dear Lilou!!! She sent me pictures and updates, and was very flexible with everything. I could see my dog really enjoyed staying with her. ❤️ I will pick her home again next time!"
LaurentineL
Beoordeling door Laurentine
vanaf
€ 30
/nacht
SebastianS

13. Sebastian

7.3 km
vanaf
€ 31
/nacht
Nieuwe oppas

Airbnb voor kat, hond, reptiel, vogels en andere dieren

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SebastianS

13. Sebastian

Nieuwe oppas
Airbnb voor kat, hond, reptiel, vogels en andere dieren7.3 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 31
/nacht
KarolinaK

14. Karolina

18.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
Nieuwe oppas

Loving Dog Sitting, Walks & Home Visits for your friends

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
KarolinaK

14. Karolina

Nieuwe oppas
Loving Dog Sitting, Walks & Home Visits for your friends 18.8 km
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht
MarinaM

15. Marina

15.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving care for your pet 🩷

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
MarinaM

15. Marina

Loving care for your pet 🩷15.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
MartaM

16. Marta

19.1 km
vanaf
€ 27
/nacht
3 beoordelingen

Dog lover who loves long walks

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
MartaM

16. Marta

Dog lover who loves long walks19.1 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
"Violet had a great time with Marta and Marta kept me up to date with Violet and what they were doing every day - she is awesome!"
LucyL
Beoordeling door Lucy
vanaf
€ 27
/nacht
Sid &S

17. Sid &

11.2 km
vanaf
€ 30
/nacht

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Sid &S

17. Sid &

Professional dog cuddlers (with serious shelter experience!)11.2 km
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
KamilėK

18. Kamilė

18.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Meeting your pet’s needs with empathy and warmth

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
KamilėK

18. Kamilė

Meeting your pet’s needs with empathy and warmth18.4 km - Amsterdam
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Kamile was a great help. I couldn’t recommend her more. Out dog instantly fell in love with her. We will definitely ask Kamile to work woth us in the future."
MagdaM
Beoordeling door Magda
vanaf
€ 40
/nacht
FleurF

19. Fleur

6.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Alleenwonend en wil voor een hond wil zorgen! (En knuffelen)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
FleurF

19. Fleur

Alleenwonend en wil voor een hond wil zorgen! (En knuffelen)6.2 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
TayfunT

20. Tayfun

10.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
12 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced Dog Lover

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
TayfunT

20. Tayfun

Experienced Dog Lover 10.5 km
(12 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
"We met Tayfun through this platform and left Happy with him for 25 days. At first, we were a bit worried because the period was so long and we didn’t know him before. Also, most people we spoke to were unwilling to take care of Happy for such a long time. However, Tayfun took great care of Happy as if she were his own dog. He is a great communicator and kept us updated with photos and videos, which reassured us a lot. When we first brought Happy to his house, we were a bit nervous, but his great attitude immediately reassured us. Whenever we asked about Happy’s status, he replied promptly. Happy had a wonderful time, and we are very grateful to Tayfun for his dedication and help. Next time, there is no doubt that he will be our first choice if he is available. Thanks Tayfun and thanks pawshake"
VolkanV
Beoordeling door Volkan
vanaf
€ 30
/nacht

Waarom een hondenoppas?

Bij Pawshake zijn we zelf grote hondenliefhebbers, dus we snappen hoe lastig het kan zijn om een goede opvang te vinden voor je hond als je bijvoorbeeld op vakantie gaat. Hondenpensions of kennels zijn niet altijd een ideale oplossing omdat de duur, grootschalig of te onpersoonlijk zijn voor jouw hond zijn individuele behoeften.

Gelukkig kun je bij Pawshake op een makkelijke en relaxte manier een persoonlijke hondenoppas vinden in Uitgeest. Onze oppassers worden elk handmatig beoordeeld. Op het profiel van de oppas vind je foto's van de thuisomgeving van de oppas zodat je al kunt zien waar je hond zal verblijven. Elke oppas is persoonlijk beoordeeld door ons team Vertrouwen & Veiligheid. Ook kun je beoordelingen van andere hondenbaasjes lezen op het profiel van de oppas. Onze oppas zullen je hond tijdens de opvangperiode behandelen zoals je hond thuis gewend is: met toewijding en liefde.

Het voordeel van een Pawshake oppas is dat je hond in een huiselijke omgeving zal verblijven. Het is net zoals thuis: geen stress, volop liefde en aandacht. Daarnaast zijn onze oppassers in Uitgeest flexibel om zich aan te passen aan jouw schema en de dagelijkse routine van jouw hond te behouden. Je kunt ook speciale verzoekjes indienen en de oppas zal zich richten op de specifieke behoeften van jouw hond. Dat is vooral belangrijk voor honden die het best spannend vinden om een tijdje zonder z'n baasje te zijn. Zo'n logeeradres is ook spannend en daar houden onze oppassers rekening mee. Een logeeradres van Pawshake is een tweede thuis voor jouw hond in Uitgeest).

Als je hond van lekker relaxen op de bank houdt, dan zal je Pawshake oppas in Uitgeest lekker met je hond gaan knuffelen en spelen in huis. Als je hond juist heel actief is en veel lichaamsbeweging nodig heeft, dan kan de oppas daar ook rekening mee houden en lekker veel naar buiten gaan en rennen en spelen met een bal. Een logeeradres bij een oppas van Pawshake is een soort unieke vakantie voor jouw hond!

Pawshake oppassers bieden hele redelijke tarieven. Elke reservering is inclusief dagelijkse foto-updates, lekker veel knuffels en aandacht en speel-tijd. Er zijn geen verborgen kosten of toeslagen. Dit maakt onze dagopvang voor honden een betaalbaar alternatief voor een traditionele kennel of pension waar je soms met extra kosten te maken krijgt.

Bovendien kun je zorgeloos op reis want elke Pawshake-reservering is inclusief De Pawshake Garantie met onder andere vergoeding van dierenartskosten, en 24 uur per dag klantendienst. Dit geeft een gerust gevoel voor zowel jou als de oppas.

Onze Pawshake oppassers hebben verschillende achtergronden, veel oppassers hebben ervaring als professionele dierenverzorger. We hebben oppassers die bij een dierenarts werken, die een uitlaatservice hebben die vrijwilliger zijn bij een dierenasiel of dierenambulance. Met zoveel kennis en ervaring is er altijd wel iemand te vinden die precies bij jouw hond past.

Ben je zelf gek op honden? Dan kun je zelf ook aanmelden om oppas te worden in Uitgeest. We bieden 24-uurs klantendienst, vergoeding voor dierenartskosten en de voordelen van flexibel werken. Je kiest zelf wanneer en welke honden je opvangt bij je thuis. De aanmeldingsprocedure is simpel en zorgvuldig. We zijn altijd op zoek naar oppassers in Uitgeest die het Pawshake netwerk willen versterken.

Baasjes boeken bij Pawshake een hondenoppas in Uitgeest. Meer dan 5427 hondenbezitters in Uitgeest hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express