



















CChantal
Uw huisdier in goede handen 🐾
Zwolle
Over Chantal
Al sinds mijn kindertijd ben ik dol op dieren, en die liefde is sindsdien alleen maar gegroeid. Ik ben altijd omringd geweest door dieren en de natuur, en als echte natuurliefhebber krijg ik veel energie van buiten zijn. Wandelen doe ik graag, dus het lijkt me alleen maar leuk om dat samen met een viervoeter te doen 🐾 Wandelingen duren meestal 30 tot 60 minuten, afhankelijk van de behoeften en energie van de hond.
Ik vind het belangrijk dat huisdieren de aandacht, zorg en liefde krijgen die ze verdienen. Omdat ik momenteel zelf geen huisdieren heb, mis ik het om met dieren bezig te zijn. Via oppassen kan ik weer tijd met dieren doorbrengen en tegelijk anderen helpen.
Ik heb ervaring met verschillende dieren doordat ik ermee ben opgegroeid en ga altijd rustig en zorgzaam met ze om. Op dit moment rond ik mijn studie Marketing en Communicatie af en werk ik parttime in een winkel. Hierdoor ben ik flexibel en heb ik voldoende tijd om op te passen. Ik ben flexibel beschikbaar, zowel doordeweeks als in het weekend, in overleg. En zowel korte als langere oppasperioden, afhankelijk van uw wensen.
Ik bied verschillende mogelijkheden aan: honden uitlaten, oppassen bij u thuis en in overleg is opvang bij mij ook mogelijk (ik woon wel op kamers). Er valt altijd te overleggen. Ik sta open voor duidelijke afspraken, zodat u precies weet wat u kunt verwachten. Tijdens een oppasmoment zorg ik voor eten, vers water, knuffels, aandacht en speelmomenten. Ik neem de tijd om uw huisdier op zijn gemak te stellen en volg zoveel mogelijk de vertrouwde routine. Ik pas mijn aanpak aan op het karakter van uw huisdier. Energieke honden krijgen voldoende beweging en aandacht, terwijl ik bij rustigere of gevoelige dieren juist kalm en geduldig ben. Ik stuur indien gewenst updates tijdens het oppassen.
Huisbezoeken duren gemiddeld 30 tot 60 minuten, afhankelijk van de behoeften van uw huisdier. Tijdens een huisbezoek zorg ik voor eten, vers water, knuffels, aandacht en ook speelmomenten.
Omdat ik op kamers woon, is opvang bij mij alleen mogelijk in overleg en afhankelijk van het type dier.
Daarnaast maak ik ook graag foto's, dus u kunt af en toe een leuke update verwachten van uw huisdier. 📸
Ik sta zelf liever achter de camera dan ervoor, en leg graag mooie momenten vast.
Neem gerust contact op, ik zorg met plezier voor uw viervoeter 🐾 I speak Dutch, English and Czech.
Chantal biedt ...
Bij Chantal thuis
Bij jou thuis
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 5 /Extra huisdierEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 13 /dagTwee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 19 /dagHuisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 28 /nachtBeschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
