




+2 meer







1/7
NNatascha
Dieren oppas aangeboden
Hoofddorp
Pawshake oppas sinds april 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
22 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 19 uur geleden
Antwoordt meestalbinnen 9 uur
Laatst gecontacteerdongeveer 15 uur geleden
Laatst gereserveerd1 dag geleden
Over Natascha
Hi, Ik ben Natascha, 34 jaar. Een groote dierenvriend die helaas op dit moment zelf geen huisdieren heeft. Wel ben ik enthousiast opzoek om een hondenmaatje te vinden waarmee ik lekker door het bos/park kan rennen en wandelen! Om vervolgens lekker samen languit op de bank te knuffelen. Jij zoekt een oppas, ik zoek een maatje! Ideaal toch?!
Ik ben deze zomer vooral opzoek naar mensen die een vakantie opvang zoeken. Gezien ik net mn eigen huisje heb en druk in de tuin bezig ben etc, maar sta er ook voor open om bij mensen langskomen.
Ik heb met verschillende honden rassen ervaring. Kleine honden, grote honden. Voor mij is niks te gek! Voor de actieve honden, ik woon 7 min lopen van het haarlemmermeerse bos af, dus kan veel renplezier garanderen! Ik heb mijn hele leven al huisdieren gehad, dus ben gewend om zowel met honden, katten, knaagdieren, vogels en reptielen te leven! Ook heb ik een tijd enthousiast meegelopen met de honden uitlaat service van een vriendin en hier veel kennis opgedaan over het gedrag van honden!
Natascha biedt ...
Bij Natascha thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 25 /nacht, € 15 /Extra huisdierNatascha kan maximaal 20 km reizen van Hoofddorp.
Dagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 25 /dag, € 15 /Extra huisdierNatascha kan maximaal 10 km reizen van Hoofddorp.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 27,5 /nachtNatascha kan maximaal 10 km reizen van Hoofddorp.
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 20 /dagNatascha kan maximaal 10 km reizen van Hoofddorp.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 30 /dagNatascha kan maximaal 10 km reizen van Hoofddorp.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 10 /Extra huisdierNatascha kan maximaal 5 km reizen van Hoofddorp.
En verder ...
Ophalen & terugbrengen
Natascha kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Natascha
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Natascha
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Natascha
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Bevestigde informatie
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 25 /dag, € 15 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie

