




+12 meer

















1/17
FFieke
Gezellig gezin, een warme logeerplek voor je hond!
Beverwijk
Pawshake oppas sinds september 2026
10-20 jaar ervaring
Woont met ...
Kinderen jonger dan 10
Actief in de Pawshake Community
2 keer opgeslagen
Laatst actief14 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 1 uur
Laatst gecontacteerd14 dagen geleden
Laatst gereserveerd-
Over Fieke
Wij zijn een gezin van vier uit Beverwijk, met twee kinderen van 7 jaar. Sinds onze eigen hond in februari is overleden, missen we de gezelligheid van een hond enorm. We zijn alleen nog niet klaar voor een nieuwe hond voor altijd.
Daarom lijkt het ons ontzettend leuk om af en toe een paar dagen op een hond te passen of een lekkere wandeling te maken. We weten uit eigen ervaring hoe fijn het is als je een vertrouwd logeeradres hebt waar je hond zich thuis voelt en waar je hem/haar met een gerust hart kunt achterlaten.
We wonen in een ruim huis in Beverwijk met omheinde tuin, vlak bij het bos en een park, dus aan fijne wandelplekken geen gebrek. We bieden geen vaste oppasdagen, maar zijn juist flexibel en kijken graag per keer wat uitkomt voor jou en je hond!
Maximaal één hond tegelijk, zodat we alle aandacht en tijd voor hem/haar hebben. We passen onze dagindeling natuurlijk aan op de gewoontes van jouw hond, maar gaan uit van 3-4 uitlaatmomenten per dag waarvan 1 lange wandeling. De hond is gewoon de hele dag bij ons in/om huis en heeft een lekker rustig plekje voor mand of bench in de hal.
Ik heb met onze eigen hond jarenlang trainingen en cursussen gevolgd (gehoorzaamheid, agility, speuren) en op meerdere plaatsen in het buitenland vrijwilligerswerk in een hondenopvang gedaan.
Fieke biedt ...
Bij Fieke thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 30 /nacht, € 10 /Extra huisdierDagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 20 /dag, € 7 /Extra huisdierBij jou thuis
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 10 /Extra huisdierFieke kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Fieke
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Meer over Fieke
Ik spreek ...
Engels
Ik heb ervaring ...
10-20 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
Ik ben bekend met honden trainingstechnieken
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 20 /dag, € 7 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie