1. Dierenoppas
  2. Almere

Dierenoppas, Almere

Een dierenoppas verzorgt je huisdier bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SandraS

1. Sandra

4.3 km
vanaf
€ 16
/dag
1 beoordeling

Loving and reliable pet sitter

Woont samen met 1 kat
SandraS

1. Sandra

Loving and reliable pet sitter4.3 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 kat
"Heel tevreden. Elke dag ontvingen we een foto of video met een duidelijke update over hoe het was gegaan. Ik zou haar zeker aanbevelen."
PieterP
Beoordeling door Pieter
vanaf
€ 16
/dag
WendyW

2. Wendy

3.4 km
vanaf
€ 15
/dag
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve betrouwbare oppas voor uw huisdier

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
WendyW

2. Wendy

Lieve betrouwbare oppas voor uw huisdier3.4 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Wendy was een fijne oppas voor mijn 2 jonge katjes. Stuurde regelmatig leuke foto’s en filmpjes. Ze is een dierenvriend en ik was erg blij dat ze heeft opgepast!"
PetraP
Beoordeling door Petra
vanaf
€ 15
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
GyuldzhanG

3. Gyuldzhan

3.9 km
vanaf
€ 18
/dag
3 beoordelingen

Purr-fect Cat Sitting Tailored to Your Needs!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
GyuldzhanG

3. Gyuldzhan

Purr-fect Cat Sitting Tailored to Your Needs!3.9 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"Gyuldzhan took wonderful care of my birds while I was on vacation. She followed all of my instructions carefully and was very attentive, gentle, and loving with my little birds. I felt completely comfortable knowing they were in her care. She is a lovely, trustworthy, and responsible pet-sitter, and I would definitely recommend her to anyone looking for someone to care for their pets. I would happily invite her back to pet-sit my birds again! "
ErineldaE
Beoordeling door Erinelda
vanaf
€ 18
/dag
RenéeR

4. Renée

2.9 km
vanaf
€ 14
/dag
3 beoordelingen

Liefdevolle zorg, afgestemd op jouw kat🐾

Laatst actief: 4 dagen geleden
RenéeR

4. Renée

Liefdevolle zorg, afgestemd op jouw kat🐾2.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Renée is langsgekomen voor een kennismakingsgesprek en dat ging gelijk goed. Ze is een fijne oppas die dagelijks even iets van zich laat horen. Ik hoop dat ze tijdens mijn volgende vakantie weer beschikbaar is."
AbbeyA
Beoordeling door Abbey
vanaf
€ 14
/dag
LuluL

5. Lulu

3.6 km
vanaf
€ 12
/dag
2 beoordelingen

Experienced Cat Mom | Loving & Reliable In-Home Cat Sitting

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
LuluL

5. Lulu

Experienced Cat Mom | Loving & Reliable In-Home Cat Sitting3.6 km
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
"Lulu is an EXCELLENT cat sitter. Dependable, meticulous, trustworthy, kind, and professional all round. She gives daily feedback on the cats--their condition, eating habits, any notable details--via WhatsApp, and I can rest assured that my cats are in very good hands. Thanks, Lulu. I will definitely use Lulu as my regular cat sitter. Highly recommended--you won't be disappointed."
MarioM
Beoordeling door Mario
vanaf
€ 12
/dag
SinaS

6. Sina

3.3 km
vanaf
€ 18
/dag
3 beoordelingen

Reliable, gentle care — with daily updates to prove it"

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SinaS

6. Sina

Reliable, gentle care — with daily updates to prove it"3.3 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Sina did a wonderful job taking care of my cat for a week! Communication was seamless right from the start. She was super responsive, and scheduling our initial meeting was completely hassle-free. While I was away, I received daily photos and videos of my cat. Seeing him so relaxed, purring, and happily asking her for pets gave me total peace of mind that he was in great hands and really loved her company. I returned home to a perfectly tidy house. She took great care of the litter box and kept the floors spotless. The whole experience was smooth, easy, and stress-free. I will definitely be booking Sina again for my next trip!"
TaniaT
Beoordeling door Tania
vanaf
€ 18
/dag
MiekeM

7. Mieke

3.5 km
vanaf
€ 17,5
/dag
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Een tweede thuis voor jouw viervoeter!

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
MiekeM

7. Mieke

Een tweede thuis voor jouw viervoeter!3.5 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Mieke is een topper! Ze heeft met veel liefde voor onze kat gezorgd tijdens onze vakantie en stuurde ons iedere dag een berichtje met foto of filmpje hoe het met hem ging. Daardoor waren wij met gerust hart vakantie aan het vieren. Mieke, ik hoop dat je de volgende keer weer voor Simba zou willen zorgen. Hij heeft een toptijd gehad. "
AnnaA
Beoordeling door Anna
vanaf
€ 17,5
/dag
SanneS

8. Sanne

1.8 km
vanaf
€ 14
/dag
13 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Betrokken katten oppas met ervaring (9 katten)

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
SanneS

8. Sanne

Betrokken katten oppas met ervaring (9 katten)1.8 km
(13 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Dit was voor mij de eerste keer dat ik een kattenoppas inschakelde, dus ik vond het best spannend. Maar na de eerste kennismaking had ik meteen een goed gevoel en alle vertrouwen in Sanne. Sanne is betrouwbaar, ontzettend lief en heel goed met onze katten. Ze reageert snel op berichten, komt haar afspraken na en hield ons iedere dag op de hoogte met foto's en een uitgebreide rapportage. Dat gaf ons veel rust tijdens onze afwezigheid. Twijfel je nog? Dan kan ik Sanne echt van harte aanbevelen. Wij zijn ontzettend tevreden en hebben de volgende afspraak met haar inmiddels alweer ingepland! "
sairaS
Beoordeling door saira
vanaf
€ 14
/dag
InesI

9. Ines

2.6 km
vanaf
€ 15
/dag
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Pets' Paradise

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
InesI

9. Ines

Pets' Paradise2.6 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 2 katten
"I’m very happy with the care my four cats received while I was traveling. She was incredibly reliable, attentive, and clearly experienced with cats. From the start, it was obvious that she genuinely enjoys spending time with animals. My cats warmed up to her quickly. She made sure they were well fed, comfortable, and given plenty of attention and playtime. It was very reassuring to know they were in such caring hands. She is also very clean and organized. The feeding areas, litter boxes, and the overall space were kept tidy, which I really appreciated when I returned home. Overall, I highly recommend her as a petsitter. She took wonderful care of my cats and gave me great peace of mind while I was away."
DyanaD
Beoordeling door Dyana
vanaf
€ 15
/dag
AryanaA

10. Aryana

2.5 km
vanaf
€ 17,5
/dag
2 beoordelingen

Your Pet’s New Best Friend

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
AryanaA

10. Aryana

Your Pet’s New Best Friend2.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Aryana has been absolutely wonderful with my cat. She is reliable, punctual, and genuinely cares about animals. Every time she visits, I know my cat is in safe, loving hands. I get great updates, and I come home to a very happy, relaxed kitty. I will definitely be booking her again!"
shayanS
Beoordeling door shayan
vanaf
€ 17,5
/dag
CharlotteC

11. Charlotte

1.6 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Liefdevolle en rustige oppas aan het bos

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
CharlotteC

11. Charlotte

Liefdevolle en rustige oppas aan het bos1.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
Roxana (Shira)R

12. Roxana (Shira)

3.4 km
vanaf
€ 25
/dag
1 beoordeling

Excited Cat, Dog or Parrot Sitter ❤️

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
Roxana (Shira)R

12. Roxana (Shira)

Excited Cat, Dog or Parrot Sitter ❤️3.4 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Roxana simply like an Angel we found on the right time to take care our cat for the first time during our Holiday. We are very grateful for her help and assitance. Thank you. Recommended 10/10. Communication very well during the care Proffesional on taking care the animal Excellent in understanding each tasks efficiently Not only involved logic, but her intuition on problem solving is really good on certain situation. Thank you, will definitely book her again once there is a possibility. "
SamzS
Beoordeling door Samz
vanaf
€ 25
/dag
LeticiaL

13. Leticia

3.3 km
vanaf
€ 20
/dag
2 beoordelingen

Your Pet’s Second Family - 🏡 w/ backyard

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
LeticiaL

13. Leticia

Your Pet’s Second Family - 🏡 w/ backyard 3.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/dag
ElisaE

14. Elisa

4.9 km
vanaf
€ 10
/dag

Ik leen graag even jouw huisdier

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
ElisaE

14. Elisa

Ik leen graag even jouw huisdier4.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
YanaY

15. Yana

3.9 km
vanaf
€ 15
/dag

Cat & Dog Sitter with Veterinary Education Background

Woont samen met 1 kat
YanaY

15. Yana

Cat & Dog Sitter with Veterinary Education Background3.9 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 15
/dag
AmberA

16. Amber

3.8 km
vanaf
€ 25
/dag

A Loving Home Away From Home for Your Pet

AmberA

16. Amber

A Loving Home Away From Home for Your Pet3.8 km
vanaf
€ 25
/dag
ManonM

17. Manon

4 km
vanaf
€ 15
/dag
31 beoordelingen
12
terugkerende gasten

Animaux à La Française

Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Bucky
ManonM

17. Manon

Animaux à La Française4 km
(31 beoordelingen)
12 terugkerende gasten
Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Bucky
"Manon took such a good care of my two cats during the holiday period. The communication with her was excellent, even without me asking, she sent me every single day updates, pictures and videos of my cats, which gave me the piece of mind that they are in good hands. Manon even offered and bought them additional food, because I miscalculated it when I left, and she was so helpful, caring and easygoing. My cats were so relaxed when I was back home, and very well taken care of. I am very thankful for the excellent care Manon took of my cats and will definitely trust her in the future again with them."
AneliyaA
Beoordeling door Aneliya
vanaf
€ 15
/dag
IsaI

18. Isa

4.5 km
vanaf
€ 14
/dag
3 beoordelingen

Een echte dierenliefhebber!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
IsaI

18. Isa

Een echte dierenliefhebber! 4.5 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Isa heeft heel erg goed gezorgd voor onze kat Neil. Ze stuurt elke dag foto’s met een update hoe het met onze kater ging. Toen we thuis kwamen zag het huis er schoon uit. Ik ben heel erg blij met haar als oppas en zal haar zeker aanbevelen! "
ChristinaC
Beoordeling door Christina
vanaf
€ 14
/dag
LinhL

19. Linh

4.7 km
vanaf
€ 25
/dag
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced dog walking and boarding in Almere

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
LinhL

19. Linh

Experienced dog walking and boarding in Almere4.7 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/dag
HalilH

20. Halil

2.4 km
vanaf
€ 15
/dag
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pets on Wonderland

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
HalilH

20. Halil

Pets on Wonderland2.4 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"This was the second time I have used the services of Halil and again he was great. He kept me updated on how my cat was doing and when he entered and left my apartment. Thanks again Halil and until the next time!"
PieterP
Beoordeling door Pieter
vanaf
€ 15
/dag

Waarom een dierenoppas aan huis?

Als je op reis moet of bijvoorbeeld lange dagen werkt, dan kan het vervelend zijn om je huisdier alleen thuis te laten. Gelukkig is er altijd wel een dierenoppas in Almere beschikbaar om je te helpen.

Met Pawshake is er altijd een oppas in de buurt die in Almere of waar je ook woont je huisdier te komen bezoeken en verzorgen. Zo'n oppas doet één of twee keer per dag een huisbezoekje om je huisdier persoonlijke aandacht te geven. Eventueel spelen, een hondenwandeling of gewoon knuffels en aandacht: wat jouw huisdier ook nodig heeft, een oppas aan huis kan het verzorgen: denk ook aan zaken als eten geven, water verversen, en medicatie toedienen.

Huisbezoeken zijn een leuke en makkelijke manier om de dag van je huisdier op te breken en je dier wat afleiding te geven. Pawshake oppassers hebben vaak ruime ervaring met het verzorgen van huisdieren zoals honden, katten, konijnen, cavia's, vogels etc. Heb je meerdere huisdieren? Dan zijn huisbezoekjes ideaal omdat ál je huisdieren de aandacht krijgen die ze nodig hebben.

Dit soort huisbezoeken zorgen dat je huisdier stressvrij in z'n eigen omgeving kan blijven - gewoon lekker thuis in Almere. Zo blijft de normale routine vertrouwd als de Pawshake oppas elke dag langskomt voor de nodige aandacht en verzorging. Onze oppassers gaan respectvol om met je huis en respecteren afspraken over tijden, speciale verzoeken en de duur van de bezoekjes. Bespreek en noteer al je wensen met de oppas vóórdat je een reeks huisbezoeken reserveert.

Dus of je nu één dagje een oppas nodig hebt, een week lang of zelfs een maand, er is altijd een oppas in Almere beschikbaar die bij jouw huisdier en jouw situatie past. Er is altijd een lokale oppas bij je in de buurt die bekend is in de omgeving.

Er zijn ook oppassers die speciale ervaring hebben met puppy's, oudere honden, dieren met speciale behoeften, en we hebben zelfs hondentrainers en - therapeuten. dus als jouw hond speciale aandacht verdient is er altijd wel iemand met de benodigde expertise te vinden.

De veiligheid en het welzijn van jouw huisdier is voor ons prioriteit. Daarom worden alle Pawshake oppassers zorgvuldig beoordeeld voordat ze mogen oppassen. Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om voor het eerst een oppas aan je huis en huisdier toe te vertrouwen. Daarom kun je altijd beoordelingen van andere baasjes teruglezen op het profiel van de oppas, zodat je wat meer informatie over de oppas krijgt.

Elk huisbezoek dat gereserveerd is via Pawshake is inclusief de Pawshake Garantie, waarmee jij en je huisdier beschermd zijn. De Pawshake Garantie is inclusief vergoeding van eventuele dierenartskosten, onze 24/7 klantendienst die voor je klaarstaat en meer. Je kunt met een gerust gevoel op pad, wetende dat jouw huisdier thuis in Almere goed verzorgd wordt in jouw afwezigheid.

Baasjes boeken bij Pawshake een dierenoppas in Almere. Meer dan 9490 huisdiereigenaar in Almere hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express