




+18 meer























1/23
AAnna
Liefde voor honden is zo groot, genoeg plek in mijn hart.
Zwolle
Pawshake oppas sinds september 2025
10-20 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
8 keer opgeslagen
Laatst actief9 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 5 uur
Laatst gecontacteerd11 dagen geleden
Laatst gereserveerd18 dagen geleden
Over Anna
Hoi, ik ben Anna!
Sinds augustus 2025 ben ik actief als hondenoppas via Pawshake. Ik heb veel ervaring met honden, maar ik heb er zelf geen, omdat ik onregelmatig werk in de GGZ. Oppassen is voor mij een fijne manier om toch tijd met honden door te brengen.
Ik voel goed aan wat een hond nodig heeft en kan inspelen op zijn of haar energielevel. Ik pas het liefst op honden die goed luisteren en getraind zijn. Als ik denk dat er geen goede match is, dan geef ik dat vooraf eerlijk aan.
Ik houd van wandelen, ik ben graag buiten en heb een ruime auto om samen op pad te gaan. Ook kan ik de hond bij mij thuis opvangen (voor dagopvang of logeren 1 of 2 nachten), of bij jou langskomen. Mijn woning is ruim en ik heb een fijne tuin. Soms neem ik mijn SUP mee het water op – misschien iets voor jouw hond?
In mijn jeugd hadden we een boomer hondje en ik heb veel geleerd van familieleden die honden trainen. Ook ben ik opgegroeid met katten, konijnen en cavia’s.
Mensen omschrijven mij als een echte dierenvriend die het welzijn van het dier altijd voorop zet.
P.S. Ik pas ook graag op katten!
Ik kijk ernaar uit om jullie te ontmoeten!
Anna biedt ...
Bij Anna thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 28 /nacht, € 14 /Extra huisdierDagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 15 /dag, € 5 /Extra huisdierBij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 35 /nachtEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 5 /Extra huisdierAnna kan accepteren
Leeftijden hond3+ jaar
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Anna
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Afgesloten tuin
Wat anderen zeggen over Anna
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Anna
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Ik heb ervaring ...
10-20 jaar ervaring
... met adoptiedieren
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 15 /dag, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie
