




+5 meer










1/10
FFloor
Vrolijke, zorgzame oppasser met heel veel dierenliefde!!
Utrecht
Pawshake oppas sinds juli 2025
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
1 terugkerende gast
14 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actief3 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen 2 dagen
Laatst gecontacteerd17 dagen geleden
Laatst gereserveerd5 maanden geleden
Over Floor
Ik ben een enthousiaste, vrolijke danseres/yogi die gek is op dieren en alles wat leeft! Ik houd van de natuur, wandelen, honden, katten, knuffelen en verzorgen, en dierenoppasser zijn is dus helemaal precies mijn passie :) Ik heb zelf katten gehad maar wegens een verhuizing naar een kleinere woning kon ik ze helaas niet meenemen. Vandaar dat ik heel graag voor andermans beestjes wil zorgen.
Voor mij zijn alle dieren eigenlijk welkom, ik vind ze allemaal leuk. Ik kan ze helaas niet meenemen naar mijn eigen huis maar ik kom in plaats daarvan graag bij jou thuis langs! Overdag oppassen of zelfs gedurende een aantal dagen, met overnachting, is geen probleem. Ben je een langere periode weg in verband met een vakantie? Ook dat is bespreekbaar! Gedurende de week ben ik vaak in de middag of de avond beschikbaar, afhankelijk van de dag.
Zelf heb ik vier katten gehad, en een nestje van vijf kittens, dus ik ben wel wat gewend qua dierendrukte. Meerdere huisdieren tegelijk vind ik dan ook geen probleem. Met katten heb ik de meeste ervaring maar in overleg kunnen we natuurlijk kijken wat er mogelijk is met andere huisdieren.
Floor biedt ...
Bij Floor thuis
Floor biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Huisoppas
De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 25 /nachtEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 20 /dagFloor kan maximaal 2 km reizen van Utrecht.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 30 /dagHondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 20 /wandeling, € 8 /Extra huisdierFloor kan maximaal 2 km reizen van Utrecht.
Floor kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
Recent bijgewerkte kalender
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Floor
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Wat anderen zeggen over Floor
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Floor
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Ik heb ervaring ...
<1 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 20 /wandeling, € 8 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie