image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+74 Meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
image-15
image-16
image-17
image-18
image-19
image-20
image-21
image-22
image-23
image-24
image-25
image-26
image-27
image-28
image-29
image-30
image-31
image-32
image-33
image-34
image-35
image-36
image-37
image-38
image-39
image-40
image-41
image-42
image-43
image-44
image-45
image-46
image-47
image-48
image-49
image-50
image-51
image-52
image-53
image-54
image-55
image-56
image-57
image-58
image-59
image-60
image-61
image-62
image-63
image-64
image-65
image-66
image-67
image-68
image-69
image-70
image-71
image-72
image-73
image-74
image-75
image-76
image-77
image-78
1/79
MatthijsM

Matthijs

Lekker spelen, veel buiten en overal naar toe!!

Rotterdam

Pawshake oppas sinds juli 2024
1-5 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
17 keer opgeslagen
Recent bijgewerkte kalender
Laatst actief4 dagen geleden
Antwoordt meestalbinnen ongeveer 7 uur
Laatst gecontacteerd3 maanden geleden
Laatst gereserveerd-

Over Matthijs

Mijn naam is Matthijs, woon in Rotterdam en ben 57 jaar. Ik heb oa HBO Bedrijfskunde gestudeerd en mijn hobby’s zijn fitness, fietsen, zeilen en wandelen. Ik ben alleenstaand en heb geen kinderen en huisdieren.

Wij hebben altijd honden gehad in de familie. Van één zelfs een nestje. Na de middelbare school vlogen wij uit om elders te wonen/te studeren. Mijn ouders hadden toen besloten geen honden meer te nemen. Dat vond Ik jammer en mis het nog altijd. Verder wil ik graag mensen helpen die voor de hond tijdelijk onderdak zoeken. Ik kan met veel honden omgaan. Vind het leuk om met ze te spelen, wandelen en overal naar toe te gaan. Ik heb ervaring met oppassen. Heb dan ook altijd tevreden baasjes *****. Mijn referenties zijn altijd opvraagbaar. Ik laat voor twee mensen 2-3x per week de honden uit en dat doe ik met veel plezier.

Ik heb een 3 kamer appartement in Rotterdam Noord in de wijk het Oude Noorden op de 4de verdieping. Het Ouden Noorden is een rustige wijk waar weinig gebeurt met winkels vlakbij. De wijk heeft een mix van koopwoningen en sociale woningbouw. Dat is beleid vanuit de Gemeente geweest om de wijk leefbaarder en aantrekkelijker te maken om in te wonen. De wijk is redelijk goed te bereiken. Het ligt aan de Rijksweg (A20). Voor noodgevallen zijn er vier dierenklinieken in de buurt . In het algemeen wordt de hond niet langer dan 2 uur alleen gelaten gedurende de dag en minimaal 3x uitgelaten. Aan het begin van de avond wil ik ook nog wel eens een wandeling maken. Uw hond komt zeker aan voldoende beweging.

Voor de hond is er in Rotterdam wel wat te doen. Ervaring op doen in de grote stad. Het Kralingse bos met kinderboerderij, hertenkamp en zwemgelegenheid. 'Rondje Kralingse plas' is goed voor een wandeling van 1,5 uur en kennis maken met andere honden. In en om Rotterdam zijn losloopgebieden met korte/lange wandelingen waar zij lekker kunnen snuffelen en hun gang kunnen gaan. We kunnen ook nog naar het strand bij de Hoek van Holland, Monster, ’s Gravenzande of Den Haag Kijkduin. In aangegeven periode en gebieden mogen honden daar loslopen en lekker plonsen. Verder zijn nog veel meer leuke dingen te bedenken en gaat de hond dus overal mee naar toe, maar ook de nodige rust krijgt.

Halen en/of brengen behoort tot de mogelijkheid. Ik neem aan dat de hond wat speeltjes, riem/tuigje en mand mee krijgt. Graag wil ik nog weten of uw hond allergie, speciaal voer heeft, goed in de auto is, medicijnen gebruikt en trap mag lopen. Traplopen is overigens niet gevaarlijk voor de gezondheid van de hond.

 Bij een langer verblijf dan een week wordt geadviseerd de hond een keer 2 dagen op het logeeradres te brengen als hij/zij nog geen ervaring heeft. Hier zijn geen kosten aan verbonden.  

Een kennismakingsgesprek vind ik altijd wel prettig.

Jullie hond is van harte welkom en ik zie er naar uit om er voor te mogen zorgen.

Groetjes, tot gauw en knuffel aan de hond, Matthijs

Volg mij ook op instagram @thijsje01

Matthijs biedt ...

Bij Matthijs thuis

Logeren

Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 30 /nacht, € 5 /Extra huisdier

Bij jou thuis

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 5 /Extra huisdier

En verder ...

Ophalen & terugbrengen

Matthijs kan accepteren

Leeftijden hond1-8 jaar
Hond groottes8-45 kg

Beschikbaarheid

Recent bijgewerkte kalender
madiwodovrzazo

Over het huis van Matthijs

file.name

De woning

Appartement
Geen buitenruimte

Meer over Matthijs

Ik spreek ...

Engels
Nederlands
Duits

Ik heb ervaring ...

1-5 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Ik kan transport in geval van nood bieden

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Reserveer via Pawshake en profiteer van de Pawshake Garantie, onze Klantendienst, veilige online betaling, dagelijkse updates over je huisdier en meer leuks! Lees meer
Hondenuitlaatservicevanaf € 15 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozenContacteer

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie