























JJens
Kattenoppas met rust, geduld en veel ervaring
Rotterdam
Over Jens
Wat leuk dat je mijn beschrijving leest!
Als kind groeide ik op met een hond, waardoor mijn liefde voor dieren is ontstaan. Later woonde ik met huisgenoten en adopteerden we samen een oudere kat. Toen ik vervolgens alleen ging wonen ging hij met mij mee. Hij mocht 16 worden, maar is toen helaas in 2025 overleden. Sindsdien brengt mijn hele sociale cirkel hun katten bij mij als zij op vakantie of reis gaan. Zo heb ik inmiddels al veel verschillende katten met uiteenlopende karakters in huis gehad, uiteenlopend tussen een week of twee en recent een maand of 4.
In principe laat ik mijn tijdelijke huisgenootjes altijd lang wennen. Het liefst knuffel ik meteen met ze, maar dat ligt er maar net aan of zij daar blij van worden natuurlijk. Gelukkig zijn katten goed in hun grenzen aangeven ;). De een zit eerst een dag of 2 onder het bed en de ander is meteen op zijn gemak. Allebei prima, zo'n tijdelijke verhuizing is natuurlijk stressvol. Gelukkig wennen ze uiteindelijk altijd goed en is het daarna erg gezellig!
Zelf vind ik het vooral erg leuk om ze in huis te hebben en ervoor te zorgen dat ze iedere dag aandacht en liefde krijgen. Ik ben zelf een vrij nuchter en rustig persoon, zeker thuis. Het is er eigenlijk nooit druk of luid, en ik denk dat de meeste katten dat wel waarderen. Met inmiddels al best veel ervaring met uiteenlopende kattenkarakters durf ik wel te zeggen dat ik gepast om kan gaan met vrijwel iedere kat. En ik kijk er naar uit om wat tijd met die van jou door te brengen!
Over mijn huis:
- Hoekappartement met balkon
- Krabpaal en karton
- Banken, mandjes en vensterbanken om lekker te liggen
- Speelgoed, hengeltjes etc.
- Twee kattenbakken
In de winter mogen ze op bed, maar in de zomer helaas niet omdat ik een klamboe heb en katten daar helaas niet mee om kunnen gaan.
Ik werk 32 uur over 5 dagen, waardoor ik veel extra tijd over heb om thuis te zijn en ook redelijk vroeg thuis ben. Daarnaast sport ik veel, maar is er elke dag tijd om met de kat te spelen. Mochten zich medische situaties voordoen, dan is er een dierenkliniek op ongeveer een kilometer afstand. Daarnaast is mijn zus dierenarts en kan ik haar altijd bellen mocht het nodig zijn. In dit soort situaties ben ik van mijzelf vrij kalm en geduldig, ik ben niet het type dat meteen in paniek raakt. Ik heb ervaring met het toedienen van medicatie, nageltjes knippen, voorzichtig borstelen, etc. Uiteraard worden de kattenbakken elke dag uitgeschept en elke week volledig schoongemaakt. Ik heb er nog 2 klaarstaan, dus die hoef je ook niet mee te verhuizen!
Jens biedt ...
Bij Jens thuis
Logeren
Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 20 /nacht, € 8 /Extra huisdierBij jou thuis
Jens kan accepteren
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
