image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+10 Meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
image-12
image-13
image-14
1/15
NathalieN

Nathalie

Ervaren kattenliefhebber aan huis, kort/lang, ocht/mid/avond

Oosterhout

Pawshake oppas sinds mei 2026
<1 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
Laatst actief3 dagen geleden
Antwoordt meestal-

Over Nathalie

Ik werk voornamelijk thuis als IT consultant dus ik heb veel tijd om met katten door te brengen, ze te knuffelen (als ze dat willen natuurlijk), te verzorgen, kammen of evt te helpen met medicijnen te geven. Ik heb zelf een Noorse boskat, en vrijwel mijn hele leven al katten gehad.

Als ik ergens ben moet ik altijd even met de kat knuffelen of aaien, en het is me verteld dat ik ze heel goed kan lezen wat ze wel en niet willen. Heeft je kat bijzonder voedsel is dat ook geen probleem, ik geef zelf mijn kat ook vaak vlees naast het reguliere kattenvoer.

Ik kan je kat borstelen, de kattenbak en evt drinkfontein netjes schoonmaken, ik kan je per bezoek updates geven  hoe het met de kat(ten) gaat en mocht je nog andere wensen hebben kan ik daar ook rekening mee houden. Ik kan medicatie toedienen, evt de kat in overleg meenemen naar een dierenarts mocht het nodig zijn en kan direct schakelen als het nodig is en noodnummers bellen die jullie willen.

Zo heb ik in het verleden op de kat van de buren opgepast, Perzische, (de rooie op de foto) en goed voor de vacht gezorgd, toen ik zag dat er wat meer klitten kwamen in overleg die er voorzichtig en zorgvuldig uitgeknipt.

Nadat ik zelf gebruik heb gemaakt van de dienst leek het mij leuk zelf ook op te passen, meerdere katten is ook geen enkel probleem, kortharig, langharig kan ik allemaal goed verzorgen.

Ik kan ruim een uur per bezoek blijven, al is het maar om gezelschap te geven aan de kat, net waar de behoeftes liggen. De bezoeken kunnen al vroeg in de ochtend, tijdens de lunchpauze of in de avond rond etenstijd of later. Een enkele, meerdere of zelfs meer dan 5 is ook geen probleem, al is in dat geval een gedetailleerde instructie per kat wel fijn om te hebben, wie ze zijn en wat ze nodig hebben.

Ook heb ik ervaring met schuwe of verlegen katten, ik neem de tijd de kat te leren kennen en alles op hun tempo te doen, en geef ze ruimte waar nodig.

Heb je vragen schroom niet om contact met me op te nemen of voor een vrijblijvend bezoek. We kijken dan of het voor allebei past en wat jullie zoeken in een oppas.

Nathalie biedt ...

Bij Nathalie thuis

Nathalie biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 13 /dag
Nathalie kan maximaal 10 km reizen van Oosterhout.

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 20 /dag
Nathalie kan maximaal 10 km reizen van Oosterhout.

Nathalie kan accepteren

KattenAlle soorten

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Nathalie

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over Nathalie

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Eén huisbezoek per dagvanaf € 13 /dag
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie