




+4 meer









1/9
TTea
Here to make your doggy happy!
Nijmegen
Pawshake oppas sinds mei 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
Laatst actiefongeveer 2 maanden geleden
Antwoordt meestalbinnen 5 minuten
Laatst gecontacteerd4 maanden geleden
Laatst gereserveerd4 maanden geleden
Over Tea
Hallo, ik ben Tea (30), een neurowetenschapper die bezig is met het afronden van haar doctoraat aan de Radboud Universiteit. Ik heb momenteel wat vrije tijd en heb besloten die te besteden aan het omgaan met dieren.
Ik kom uit Kroatië en spreek het liefst Engels, maar ik begrijp Nederlands en spreek het ook een beetje.
Ik ben opgegroeid met een golden retriever; we speelden veel en gingen elke dag wandelen. Ik heb jarenlange ervaring met de verzorging van haar, vanaf de puppyfase tot haar volwassenheid en ouderdom. Ik kan de wandelingen aanpassen aan de leeftijd en persoonlijkheid van uw hond! Van rustige wandelingen tot hardlopen indien nodig. Ik ben sportief, dus ik vind het niet erg om honden uit te dagen die graag lang apporteren of lange wandelingen maken.
Ik heb nu ook zelf een hond van gemengd ras thuis. Ik zorg samen met mijn vriendin voor hem. Hij is 10 jaar oud, erg aan ons gehecht en houdt niet van het gezelschap van andere honden. Daarom kan ik geen honden bij ons thuis ontvangen.
Ik ben ook opgegroeid met katten en konijnen. Ik heb veel ervaring met het verzorgen van en spelen met andere dieren dan honden.
Ik kijk ernaar uit om u en uw hond te ontmoeten!
Tea
Tea biedt ...
Bij Tea thuis
Tea biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 18 /dagTea kan maximaal 10 km reizen van Nijmegen.
Twee huisbezoeken per dag
Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 25 /dagTea kan maximaal 10 km reizen van Nijmegen.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdierTea kan maximaal 10 km reizen van Nijmegen.
Tea kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten
FrettenAlle soorten
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Tea
De woning
Huis
Medium buitenruimte
Meer over Tea
Ik heb ervaring ...
<1 jaar ervaring
... als vrijwilliger dierenwelzijn
... met adoptiedieren
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie