image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+1 meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
1/6
CornéC

Corné

katten oppas Middelburg😃

Middelburg

Pawshake oppas sinds oktober 2026
<1 jaar ervaring
Woont met ...
Actief in de Pawshake Community
1 keer opgeslagen
Laatst actief10 dagen geleden
Antwoordt meestal-

Over Corné

Hoi! Mijn naam is Corné, ik ben 24 jaar en woon in Middelburg. Zelf heb ik twee katten waar ik met veel plezier voor zorg. Omdat ik gek ben op katten en het leuk vind om voor dieren te zorgen, help ik graag andere baasjes wanneer zij bijvoorbeeld op vakantie gaan of een paar dagen van huis zijn. Ik vind het belangrijk dat katten in hun vertrouwde omgeving kunnen blijven, ook wanneer hun baasje er even niet is. Daarom kom ik graag bij je thuis langs om ervoor te zorgen dat jouw kat(ten) niets tekortkomen. Tijdens een huisbezoek geef ik de katten eten en vers water, maak ik indien nodig de kattenbak schoon en neem ik de tijd om met ze te spelen, te knuffelen of gewoon gezellig bij ze te zitten. Ik houd natuurlijk rekening met het karakter en de behoeften van iedere kat. Is jouw kat wat verlegen of juist heel aanhankelijk? Dan pas ik mijn bezoek daarop aan. Een bezoek duurt in overleg meestal ongeveer 20 tot 30 minuten, afhankelijk van wat jouw katten nodig hebben. Ik vind het belangrijk om zorgvuldig met je woning en sleutels om te gaan. Voor vertrek controleer ik of alles netjes en veilig is achtergelaten. Mocht er iets onverwachts gebeuren of merk ik dat er iets niet goed gaat met je kat, dan neem ik direct contact met je op om te overleggen. Tijdens je vakantie kan ik je natuurlijk ook een update en een leuke foto sturen, zodat je met een gerust hart van je vakantie kunt genieten. Heb je een vakantie gepland en zoek je een betrouwbare kattenoppas in Middelburg? Stuur me gerust een berichtje. Ik maak graag kennis met jou en je katten! Groetjes, Corné

Corné biedt ...

Bij Corné thuis

Corné biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 12,5 /dag
Corné kan maximaal 5 km reizen van Middelburg.

Corné kan accepteren

KattenAlle soorten

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Corné

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over Corné

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Eén huisbezoek per dagvanaf € 12,5 /dag
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie