
















SSanne
Toegewijde dierenliefhebber voor uw huisdier
Fijnaart
Over Sanne
Mijn naam is Sanne, ik ben 20 jaar oud en woonachtig in Fijnaart. Aan het einde van mijn middelbare school ben ik begonnen met werken in een dierenpension, waar ik destijds een bijbaan had. Inmiddels ben ik werkzaam in het basisonderwijs, waar ik parttime een vaste functie vervul.
Hoewel ik twee maanden geleden mijn werkzaamheden in het dierenpension heb beëindigd, is mijn passie voor (huis)dieren onveranderd groot. Ik haal veel voldoening uit het bijdragen aan het welzijn van dieren. Het verzorgen, uitlaten, geven van aandacht en liefde, en het toedienen van eventuele medicatie doe ik met veel plezier en toewijding.
Naast mijn passie voor honden en katten heb ik ook een grote liefde voor paarden, wat u ook kunt terug zien op de foto's. Dieren hebben altijd een belangrijke rol in mijn leven gespeeld. Tijdens mijn jeugd hadden wij altijd een hond in ons gezin, wat mijn verbondenheid met dieren verder heeft versterkt. In 2024 is onze laatste hond overleden, een gebeurtenis die veel impact heeft gehad, maar die ook heeft benadrukt hoe bijzonder de band tussen mens en dier kan zijn en hoe belangrijk dat voor mij is.
Omdat ik momenteel parttime werk, heb ik ruimte in mijn agenda om extra tijd te besteden aan het uitlaten en verzorgen van uw huisdier.
Wellicht tot in de toekomst!
Sanne
Sanne biedt ...
Bij Sanne thuis
Bij jou thuis
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 12 /wandeling, € 5 /Extra huisdierEén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dagSanne kan accepteren
Beschikbaarheid
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
