image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+6 Meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
1/11
SharonS

Sharon

Ervaren dierenliefhebber die graag wandelt met viervoeters

Afferden

Pawshake oppas sinds augustus 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
Laatst actief3 maanden geleden
Antwoordt meestal-

Over Sharon

Vanaf mijn kindertijd ben ik opgegroeid met huisdieren en paarden. Wandelen doe ik graag, maar het liefst samen met een viervoeter! Voor dieren zorgen gaat bij mij heel natuurlijk, met veel liefde, aandacht en geduld. Ik kijk goed naar wat een dier nodig heeft en waar het zich prettig bij voelt. In 2023 heb ik bovendien een nestje van zes pups mogen grootbrengen, wat een hele bijzondere en leerzame ervaring was.

Ook sinds ik uit huis ben gegaan, verzorg ik regelmatig de honden van mijn moeder en laat ik af en toe de honden van mijn tante uit. Dat doe ik met veel plezier. Het geeft mij veel voldoening om zowel het dier als het baasje blij te maken. Vanuit die passie is ook mijn motivatie ontstaan om andere baasjes te helpen wanneer zij zelf even tijd tekortkomen of extra ondersteuning kunnen gebruiken.

Ik vind het belangrijk dat een dier zich veilig, vertrouwd en ontspannen voelt. Daarom neem ik rustig de tijd om een band op te bouwen en goed aan te sluiten bij het karakter en de behoeften van het dier.

Doordat ik met dieren ben opgegroeid, kan ik lichaamstaal goed lezen en snel aanvoelen wat een dier nodig heeft. Ik ben geduldig, neem op een rustige manier de leiding en maak graag lange wandelingen. Ook dieren die extra zorg of aandacht nodig hebben, zijn voor mij geen probleem, zolang er duidelijke communicatie is over de wensen en behoeften van het dier.

Daarnaast houd ik baasjes graag op de hoogte met gewenste updates, foto’s en berichtjes tijdens de wandeling of oppas. Zo weet je altijd hoe het met jouw dier gaat. Ik ben flexibel beschikbaar en denk graag mee om de zorg zo goed mogelijk aan te laten sluiten op jouw wensen en die van je huisdier. Ook lukt het om met meerdere honden tegelijk te lopen, denk aan 3 tot 5 honden. Mijn wandelingen duren gemiddeld 45 minuten. Tijdens wandelingen staat altijd veiligheid voorop. Heeft je dier medicatie nodig? Ook dan kunnen we kijken waar ik kan helpen. Ik blijf rustig in noodsituaties en handel het vanuit een helder overzicht.

Sharon biedt ...

Bij Sharon thuis

Sharon biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.

Bij jou thuis

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dag
Sharon kan maximaal 10 km reizen van Afferden.

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 16 /dag
Sharon kan maximaal 10 km reizen van Afferden.

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Sharon kan maximaal 10 km reizen van Afferden.

Sharon kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottesAlle groottes
KattenAlle soorten

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Sharon

file.name

De woning

Huis
Medium buitenruimte

Meer over Sharon

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 10 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie