




+7 meer












1/12
FFleur
Hondenuitlaatservice met liefde en passie!🐾
Beuningen
Pawshake oppas sinds februari 2026
<1 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
3 keer opgeslagen
Laatst actiefongeveer 2 maanden geleden
Antwoordt meestalbinnen 31 minuten
Laatst gecontacteerd2 maanden geleden
Laatst gereserveerdongeveer 2 maanden geleden
Over Fleur
Mijn naam is Fleur en ik laat met heel veel plezier honden uit naast mijn werk. Ik ben momenteel in opleiding tot paraveterinair en heb al 3 jaar ervaring in dierenklinieken. Op dit moment werk ik zelfs als leidinggevende van meerdere dierenklinieken, dus jouw hond is bij mij in deskundige handen.
Ik werk dagelijks met dieren en heb veel kennis van hondengedrag, maar ook van het medische aspect. Dat betekent dat ik niet alleen oog heb voor plezier en beweging, maar ook snel signalen herken als er iets niet helemaal klopt.
Honden uitlaten doe ik op woensdag of zaterdag, en sporadisch in de avond. Dit zie ik niet alleen als bijbaan, maar als de eerste stap richting mijn grote droom: het starten van een eigen hondenuitlaatservice, die ik later wil uitbreiden naar een hondenpension en trimsalon 🐶✂️
Door naast mijn werk honden uit te laten, kan ik doen waar mijn hart ligt: werken met honden, ze de aandacht geven die ze verdienen en baasjes een gerust gevoel geven.
Kortom:
✔ Veel ervaring met honden
✔ Medische kennis & gedragsinzicht
✔ Betrouwbaar, rustig en liefdevol
✔ Met passie voor dieren en oog voor hun welzijn
Ik werk met allerlei soorten honden. Doe wandelingen 1 op 1 of met 2 honden van dezelfde eigenaar. Ik maak wandelingen van doorgaans 45 minuten. Voorlopig ben ik nog op woensdag en zaterdag beschikbaar. Maar dit wil ik graag gaan uitbreiden!😊
Ik kijk ernaar uit om jou en jouw hond te leren kennen! 🐾
Fleur biedt ...
Bij Fleur thuis
Fleur biedt op dit moment geen diensten in hun huis aan.
Bij jou thuis
Eén huisbezoek per dag
Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 10 /dagFleur kan maximaal 5 km reizen van Beuningen.
Hondenuitlaatservice
De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 18 /wandeling, € 5 /Extra huisdierFleur kan maximaal 5 km reizen van Beuningen.
Fleur kan accepteren
Kleine dierenKnaagdieren, vogels, konijnen...
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Fleur
De woning
Huis
Kleine buitenruimte
Wat anderen zeggen over Fleur
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Fleur
Ik spreek ...
Engels
Ik heb ervaring ...
<1 jaar ervaring
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Hondenuitlaatservicevanaf € 18 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie

