image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+6 Meer
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
1/11
ElineE

Eline

liefdevolle oppas met veel thuiswerk- en wandeltijd❤️

Baarn

Pawshake oppas sinds september 2026
10-20 jaar ervaring
Actief in de Pawshake Community
Laatst actiefongeveer 1 maand geleden
Antwoordt meestal-

Over Eline

Ik neem graag de tijd om het gedrag en de voorkeuren van jouw huisdier te leren kennen. Zo kan ik de wandelingen en oppasmomenten volledig afstemmen op wat jouw hond of kat nodig heeft.

Je kunt rekenen op duidelijke communicatie en regelmatige updates met foto’s, zodat je altijd met een gerust hart weet hoe het met jouw maatje gaat. Met veel enthousiasme, geduld en liefde voor dieren zorg ik iedere keer weer voor een veilige, ontspannen en leuke ervaring.

Ik werk fulltime, maar heb de mogelijkheid om grotendeels vanuit huis te werken. Daardoor ben ik overdag veel aanwezig. Af en toe moet ik naar kantoor of een klant, waardoor jouw huisdier een ochtend of middag alleen kan zijn. Uiteraard bespreek ik dit altijd vooraf, zodat we samen kunnen bepalen of dit past bij de behoeften van jouw huisdier.

Bij mij krijgt jouw huisdier alle aandacht die het verdient: voldoende speeltijd, knuffels en natuurlijk ook rust wanneer daar behoefte aan is. Ik let goed op voeding, vers water en eventuele medicatie of andere speciale verzorging. Ik behandel ieder dier met dezelfde liefde en zorg alsof het mijn eigen huisdier is.

De dag begint met een knuffel- en speelmoment, waarna we samen op pad gaan voor een wandeling. Ik maak minimaal drie wandelingen per dag, waarvan ten minste één wandeling van minimaal 30 tot 60 minuten, afhankelijk van de leeftijd, gezondheid en energie van jouw hond. De rest van de dag is er volop tijd om te spelen, te ontspannen en – als jouw hond dat leuk vindt – extra uitdaging te bieden. Heeft jouw hond een specifieke training of oefening? Dan werk ik daar tijdens de wandelingen graag aan mee.

Wanneer ik op meerdere honden tegelijk pas, zorg ik ervoor dat de honden goed bij elkaar passen. Mocht een hond meer rust nodig hebben of niet goed met andere honden overweg kunnen, dan bespreek ik dit vooraf en wandel ik indien nodig apart. Zo krijgt ieder dier de aandacht en zorg die het verdient.

Mocht er onverhoopt een noodgeval ontstaan, dan neem ik direct contact op met de eigenaar. Als dat nodig is, ga ik meteen naar de dierenarts en houd ik je voortdurend op de hoogte. De veiligheid en gezondheid van jouw huisdier staan voor mij altijd op de eerste plaats.

Laat me vooral weten of jouw hond of kat speciale gewoontes, voorkeuren of behoeften heeft. Ik stem de verzorging daar graag op af. Vooraf kom ik met plezier langs voor een kennismaking, zodat we elkaar kunnen leren kennen en jouw huisdier zich alvast op zijn gemak voelt.

Momenteel woon ik in een rustig appartement met een afgesloten balkon.

Mijn woning is veilig ingericht voor huisdieren: ramen en deuren worden goed afgesloten en ik zorg ervoor dat er geen gevaarlijke of losse spullen binnen bereik liggen. Zo kan jouw huisdier zich ook binnenshuis veilig en comfortabel voelen.

Eline biedt ...

Bij Eline thuis

Logeren

Je hond logeert bij de oppas thuisvanaf € 50 /nacht, € 8 /Extra huisdier
Eline kan maximaal 20 km reizen van Baarn.

Dagopvang hond

Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 45 /dag, € 7 /Extra huisdier

Bij jou thuis

Huisoppas

De oppas overnacht bij jou thuisvanaf € 50 /nacht
Eline kan maximaal 20 km reizen van Baarn.

Eén huisbezoek per dag

Boek een oppas die bij je thuis langskomt om je huisdier te voeren en verzorgenvanaf € 15 /dag

Twee huisbezoeken per dag

Je huisdier wordt twee keer per dag bezocht door de oppas.vanaf € 20 /dag
Eline kan maximaal 20 km reizen van Baarn.

Hondenuitlaatservice

De oppas haalt je hond thuis op voor een fijne wandeling (30 min)vanaf € 15 /wandeling, € 5 /Extra huisdier
Eline kan maximaal 20 km reizen van Baarn.

En verder ...

Ophalen & terugbrengen

Eline kan accepteren

Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
KattenAlle soorten

Beschikbaarheid

madiwodovrzazo

Over het huis van Eline

file.name

De woning

Appartement
Kleine buitenruimte

Meer over Eline

Ik heb ervaring ...

10-20 jaar ervaring
Ik kan 24/7 toezicht bieden

Bevestigde informatie

E-mail geverifieerd
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 45 /dag, € 7 /Extra huisdier
Geen datums gekozen

Reserveer altijd via het Pawshake platform

Gerust gevoel

Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de Zekerheidsgarantie

Tevreden

Wij bieden een gratis Tevredenheids­garantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie