




+16 meer





















1/21
AArianne
Gezin met 2 lieve meiden past graag op jouw hond
Amsterdam
Pawshake oppas sinds december 2022
5-10 jaar ervaring
Woont met ...
Kinderen jonger dan 10
Actief in de Pawshake Community
6 keer opgeslagen
Laatst actief12 maanden geleden
Antwoordt meestal-
Laatst gecontacteerdmeer dan 3 jaar geleden
Laatst gereserveerd-
Over Arianne
Mijn kinderen willen graag een hond maar door allergie kunnen we geen hond nemen. Daarom passen we graag en met liefde af en toe op de (liefst hypoallergene) hond van iemand anders. Als kind paste ik ook regelmatig op honden. We wonen naast het Oosterpark dus kunnen makkelijk ruimte vinden om te spelen en te wandelen. Wij hebben genoeg liefde te geven.
Mijn dochters van 10 en 13 jaar oud zijn dol op honden en andere dieren. Ze helpen ook graag mee met de verzorging van de hond van onze buren. Het zijn rustige, lieve meiden. Zelf werk ik als psycholoog. Mijn vriend Gijs is psycholoog en schrijver.
In het weekend zijn we vrij en passen dan op dagen dat we geen plannen hebben graag op en geven jouw hond onverdeelde aandacht. We nemen we hem minimaal zo vaak mee naar buiten als gewenst, naar het Oosterpark waar wij om de hoek wonen en waar een hondenveld is om hem los te laten rennen, naar de Ringdijk of het Flevopark. De meisjes willen ook graag met hem spelen en doen dat op een rustige manier. Door onze buurhond en andere oppashonden zijn ze al heel ervaren. Ook zijn ze heel voorzichtig en zorgzaam. Zo nodig kan ik ook medicatie toedienen.
Per keer nemen we maar één hond in huis, tenzij je er zelf meerdere hebt. Hij mag in ons huis en op het balkon rondlopen en we maken in overleg met jou een fijne rust- en slaapplek voor hem in een rustige hoek van onze ruime woonkamer, of - als hij meer rust nodig heeft - in onze slaapkamer.
Arianne biedt ...
Bij Arianne thuis
Dagopvang hond
Vind dagopvang voor jouw hond, overdag in het huis van de oppasvanaf € 20 /dag, € 10 /Extra huisdierBij jou thuis
Arianne biedt op dit moment geen diensten bij jou thuis aan.
Arianne kan accepteren
Puppy's<1 jaar
Leeftijden hondAlle leeftijden
Hond groottes0-45 kg
Beschikbaarheid
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
november 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
december 2026
| ma | di | wo | do | vr | za | zo |
|---|---|---|---|---|---|---|
Over het huis van Arianne
De woning
Appartement
Kleine buitenruimte
Wat anderen zeggen over Arianne
Algemene beoordeling
5
Communicatie
5
Respecteert afspraken
5
Correcte omschrijving
5
Omgang met dieren
5
Waarde
5
Meer over Arianne
Ik spreek ...
Engels
Nederlands
Ik heb ervaring ...
5-10 jaar ervaring
Ik kan 24/7 toezicht bieden
Ik kan medicatie via injectie toedienen
Ik kan orale medicatie toedienen
Bevestigde informatie
SMS geverifieerd
Stripe geverifieerd
Dagopvang hondvanaf € 20 /dag, € 10 /Extra huisdier
Geen datums gekozen
Reserveer altijd via het Pawshake platform
Gerust gevoel
Bij onverwachte gebeurtenissen in het leven kan je huisdier wel wat bescherming gebruiken. Wij bieden daarom een Zekerheidsgarantie die inbegrepen is bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald.
Ontdek de ZekerheidsgarantieTevreden
Wij bieden een gratis Tevredenheidsgarantie bij elke reservering die via Pawshake wordt gemaakt en betaald, om ervoor te zorgen dat jij en je huisdier de best mogelijke ervaring krijgen.
Ontdek de Tevredenheidsgarantie