1. Dierenoppas
  2. Amsterdam

Dierenoppas, Amsterdam

Een dierenoppas verzorgt je huisdier bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LouL

1. Lou

2 km
vanaf
€ 14
/dag
2 beoordelingen

I talk to almost every animal I see

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: gisteren
LouL

1. Lou

I talk to almost every animal I see2 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: gisteren
"really good experience. she really cared about my pets and would definitely recommend her :) "
LiviaL
Beoordeling door Livia
vanaf
€ 14
/dag
PitP

2. Pit

1.6 km
vanaf
€ 13
/dag
208 beoordelingen
108
terugkerende gasten

Pit

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
PitP

2. Pit

Pit1.6 km
(208 beoordelingen)
108 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
"Pit is al veel vaker kattenoppas bij ons geweest en ik zou geen andere oppas willen. Ze is perfect!"
MelissaM
Beoordeling door Melissa
vanaf
€ 13
/dag
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
NicolaN

3. Nicola

1.4 km
vanaf
€ 10
/dag
2 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Missing my pets, loving yours!

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
NicolaN

3. Nicola

Missing my pets, loving yours!1.4 km
(2 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Nicola is een topper! Geïnteresseerd, aardig, lief met de dieren, flexibel. Wij zijn erg blij met haar als oppas voor onze poes en pup! "
LennekeL
Beoordeling door Lenneke
vanaf
€ 10
/dag
CaryC

4. Cary

1 km
vanaf
€ 25
/dag
Nieuwe oppas

Loving Care — Like They’re Our Own!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
CaryC

4. Cary

Nieuwe oppas
Loving Care — Like They’re Our Own!1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/dag
KarinaK

5. Karina

0.8 km - Amsterdam
vanaf
€ 13
/dag
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Pet sitter around whom animals feel very comfortable

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
KarinaK

5. Karina

Pet sitter around whom animals feel very comfortable0.8 km - Amsterdam
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Karina was a great housesitter and was very easy to communicate with throughout the sit. She took my cat outside in the garden on a leash each day, played with him, and sent me regular updates. When I came home he seemed less needy for attention than when he is left alone all day, so Karina’s visits definitely helped! I highly recommend her as your next pet sitter!"
RachelR
Beoordeling door Rachel
vanaf
€ 13
/dag
CynthiaC

6. Cynthia

0.8 km
vanaf
€ 15
/dag
28 beoordelingen
6
terugkerende gasten

The Wolf Pack

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
CynthiaC

6. Cynthia

The Wolf Pack0.8 km
(28 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Cynthia looked after our two cats during our holiday, and they were in very good hands! She spent quality time with them and kept them active during her visits. This was particularly important because one of our cats needs LOADS of playful attention. Cynthia sent us photos and videos every day, and we never needed to worry about their well-being. Would definitely try to book her again next time we need a cat sitter."
DeanD
Beoordeling door Dean
vanaf
€ 15
/dag
ChloéC

7. Chloé

1.7 km
vanaf
€ 12
/dag
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Enthousiaste dierenliefhebber met een groot hart

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
ChloéC

7. Chloé

Enthousiaste dierenliefhebber met een groot hart1.7 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Mijn eerste ervaring op deze app en het achterlaten van mijn 2 katjes en kan Chloé zeker aanbevelen! Komt afspraken netjes na, goede communicatie en heb geen moment getwijfeld of het allemaal goed zou gaan. Ze liet tussendoor ook wat horen en bij thuiskomst was het huis ook netjes bijgehouden! "
ZarahZ
Beoordeling door Zarah
vanaf
€ 12
/dag
MaryamM

8. Maryam

0.3 km
vanaf
€ 15
/dag
Nieuwe oppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
MaryamM

8. Maryam

Nieuwe oppas
0.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/dag
SimaS

9. Sima

1.7 km
vanaf
€ 20
/dag
1 beoordeling

Experienced, calm and reliable pet sitter in Amsterdam Noord

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
SimaS

9. Sima

Experienced, calm and reliable pet sitter in Amsterdam Noord1.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Sima was an amazing sitter for our cat, Mimi. She kept us updated daily with videos and messages, which gave us great peace of mind during our holiday. Mimi felt very comfortable with Sima and was completely at ease. We are incredibly happy with the care and attention she gave to Mimi."
RaniaR
Beoordeling door Rania
vanaf
€ 20
/dag
RitaR

10. Rita

1.6 km
vanaf
€ 12
/dag
Nieuwe oppas

Animal lover (don't tell my cat)

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
RitaR

10. Rita

Nieuwe oppas
Animal lover (don't tell my cat)1.6 km
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 12
/dag
NataliaN

11. Natalia

1.4 km - Amsterdam
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Reliable & Loving Dog Sitter close to Westerpark

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
NataliaN

11. Natalia

Nieuwe oppas
Reliable & Loving Dog Sitter close to Westerpark1.4 km - Amsterdam
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
LunaL

12. Luna

1.5 km
vanaf
€ 17
/dag
Nieuwe oppas

Your cat’s new favourite daytime sitter 🐱❤️

Laatst actief: gisteren
LunaL

12. Luna

Nieuwe oppas
Your cat’s new favourite daytime sitter 🐱❤️1.5 km
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 17
/dag
GiovannaG

13. Giovanna

1.3 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Dog Owner & Dog sitter/walker at your disposal

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
GiovannaG

13. Giovanna

Nieuwe oppas
Dog Owner & Dog sitter/walker at your disposal 1.3 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
SanniS

14. Sanni

1.1 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas
1 beoordeling
2
terugkerende gasten

Friendly and experienced dog sitter in Amsterdam

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: vandaag
SanniS

14. Sanni

Nieuwe oppas
Friendly and experienced dog sitter in Amsterdam1.1 km
(1 beoordeling)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: vandaag
vanaf
€ 10
/dag
TatianaT

15. Tatiana

1.6 km
vanaf
€ 15
/dag
7 beoordelingen

I speak fluent meow and respect cat boundaries

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
TatianaT

15. Tatiana

I speak fluent meow and respect cat boundaries1.6 km
(7 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
"Tatiana is a very loving and dedicated cat sitter. She kept me regularly updated, and from the moment we first met, I could tell she genuinely cared about my cat. When I came home, my cat was happy and relaxed, which showed me he had been in great hands. I highly recommend Tatiana! "
MareM
Beoordeling door Mare
vanaf
€ 15
/dag
OlgaO

16. Olga

1.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
OlgaO

16. Olga

Nieuwe oppas
1.3 km - Amsterdam
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
ClaraC

17. Clara

1.4 km
vanaf
€ 9
/dag
35 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Very experienced dog sitter looking to take care of some sweet little dogs. Love going for walks and making your dog happy!

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
ClaraC

17. Clara

Very experienced dog sitter looking to take care of some sweet little dogs. Love going for walks and making your dog happy!1.4 km
(35 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Clara is a great pet sitter! She was reliable and really easy to communicate with, and she took very good care of my cat. She kept me updated with photos and videos, so I felt safe and comfortable leaving my cat with her. I'd happily recommend her! and ofc I’ll reach out to her again! Thank you Clara!"
AnastasiiaA
Beoordeling door Anastasiia
vanaf
€ 9
/dag
IoneI

18. Ione

1.9 km
vanaf
€ 14
/dag
Nieuwe oppas

Animal lover in the center of Amsterdam

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
IoneI

18. Ione

Nieuwe oppas
Animal lover in the center of Amsterdam1.9 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 14
/dag
SvitlanaS

19. Svitlana

1.2 km
vanaf
€ 10
/dag
Nieuwe oppas

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SvitlanaS

19. Svitlana

Nieuwe oppas
1.2 km
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 10
/dag
GiuliaG

20. Giulia

0.4 km
vanaf
€ 10
/dag
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Gentle and responsible pet sitter ❤️

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
GiuliaG

20. Giulia

Gentle and responsible pet sitter ❤️0.4 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Giulia quickly responded to our request and came over. She is easy to communicate with, took very good care of our cat and sent us short messages and nice videos. It was really nice to have Giulia visiting daily and I would definitely ask her again!"
ShannonS
Beoordeling door Shannon
vanaf
€ 10
/dag

Waarom een dierenoppas aan huis?

Als je op reis moet of bijvoorbeeld lange dagen werkt, dan kan het vervelend zijn om je huisdier alleen thuis te laten. Gelukkig is er altijd wel een dierenoppas in Amsterdam beschikbaar om je te helpen.

Met Pawshake is er altijd een oppas in de buurt die in Amsterdam of waar je ook woont je huisdier te komen bezoeken en verzorgen. Zo'n oppas doet één of twee keer per dag een huisbezoekje om je huisdier persoonlijke aandacht te geven. Eventueel spelen, een hondenwandeling of gewoon knuffels en aandacht: wat jouw huisdier ook nodig heeft, een oppas aan huis kan het verzorgen: denk ook aan zaken als eten geven, water verversen, en medicatie toedienen.

Huisbezoeken zijn een leuke en makkelijke manier om de dag van je huisdier op te breken en je dier wat afleiding te geven. Pawshake oppassers hebben vaak ruime ervaring met het verzorgen van huisdieren zoals honden, katten, konijnen, cavia's, vogels etc. Heb je meerdere huisdieren? Dan zijn huisbezoekjes ideaal omdat ál je huisdieren de aandacht krijgen die ze nodig hebben.

Dit soort huisbezoeken zorgen dat je huisdier stressvrij in z'n eigen omgeving kan blijven - gewoon lekker thuis in Amsterdam. Zo blijft de normale routine vertrouwd als de Pawshake oppas elke dag langskomt voor de nodige aandacht en verzorging. Onze oppassers gaan respectvol om met je huis en respecteren afspraken over tijden, speciale verzoeken en de duur van de bezoekjes. Bespreek en noteer al je wensen met de oppas vóórdat je een reeks huisbezoeken reserveert.

Dus of je nu één dagje een oppas nodig hebt, een week lang of zelfs een maand, er is altijd een oppas in Amsterdam beschikbaar die bij jouw huisdier en jouw situatie past. Er is altijd een lokale oppas bij je in de buurt die bekend is in de omgeving.

Er zijn ook oppassers die speciale ervaring hebben met puppy's, oudere honden, dieren met speciale behoeften, en we hebben zelfs hondentrainers en - therapeuten. dus als jouw hond speciale aandacht verdient is er altijd wel iemand met de benodigde expertise te vinden.

De veiligheid en het welzijn van jouw huisdier is voor ons prioriteit. Daarom worden alle Pawshake oppassers zorgvuldig beoordeeld voordat ze mogen oppassen. Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om voor het eerst een oppas aan je huis en huisdier toe te vertrouwen. Daarom kun je altijd beoordelingen van andere baasjes teruglezen op het profiel van de oppas, zodat je wat meer informatie over de oppas krijgt.

Elk huisbezoek dat gereserveerd is via Pawshake is inclusief de Pawshake Garantie, waarmee jij en je huisdier beschermd zijn. De Pawshake Garantie is inclusief vergoeding van eventuele dierenartskosten, onze 24/7 klantendienst die voor je klaarstaat en meer. Je kunt met een gerust gevoel op pad, wetende dat jouw huisdier thuis in Amsterdam goed verzorgd wordt in jouw afwezigheid.

Baasjes boeken bij Pawshake een dierenoppas in Amsterdam. Meer dan 10769 huisdiereigenaar in Amsterdam hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.97/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express