1. Huisoppas
  2. Prinsenbeek

Huisoppas, Prinsenbeek

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
RyleeR

1. Rylee

3.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Experienced dog lover ready to care for your furry friends!

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
RyleeR

1. Rylee

Experienced dog lover ready to care for your furry friends!3.7 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"We couldn’t be happier with our dogsitter! She is incredibly sweet and kind, and our two girl dogs absolutely adore her. We felt completely at ease knowing they’re in her care. Truly wonderful—highly recommended! Happy to book next time. "
WiljanW
Beoordeling door Wiljan
vanaf
€ 25
/nacht
SienS

2. Sien

15.4 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

betrouwbare, ervaren oppas met een groot hart voor dieren.

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SienS

2. Sien

betrouwbare, ervaren oppas met een groot hart voor dieren. 15.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Wat waren we blij met Sien voor onze kippen, eend en hond! Superlief voor ze, af en toe een fotootje tussendoor, alles schoon toen we weer thuiskwamen en een prachtig cadeau voor onze eend. Echt attent! "
JoekeJ
Beoordeling door Joeke
vanaf
€ 20
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
DavyD

3. Davy

6.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
28 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Davy

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
DavyD

3. Davy

Davy6.1 km
(28 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Davy was an amazing dogsitter! He is soft-spoken and immediately knew how to calm the dogs down and how to make them feel comfortable with him. The dogs looked really happy in his care. He updated us with pictures and feedback. The house was left in a clean state for the next housesitters' visit. The communication and key exchange with the new housesitters also went very smoothly. We would definitely recommend Davy to take care of your pets and home again!"
Diaan & SebastianD
Beoordeling door Diaan & Sebastian
vanaf
€ 35
/nacht
AmberA

4. Amber

7 km
vanaf
€ 35
/nacht
23 beoordelingen
12
terugkerende gasten

Loving & Experienced Pet Sitter: Furry Smiles Guaranteed

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
AmberA

4. Amber

Loving & Experienced Pet Sitter: Furry Smiles Guaranteed7 km
(23 beoordelingen)
12 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Dankjewel Amber voor de fijne zorgen! Je ziet dat je veel kennis hebt over honden/dieren, waardoor ik ook mijn zorgen kon loslaten. Prettige updates ontvangen en een leuke match tussen Owen en Sugar. Ik zal haar zeker benaderen als je een oppas zoekt :) "
AylaA
Beoordeling door Ayla
vanaf
€ 35
/nacht
JenitaJ

5. Jenita

6.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
20 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Gezellige Beestenboel

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
JenitaJ

5. Jenita

Gezellige Beestenboel 6.4 km
(20 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"De honden hebben zich prima vermaakt met Jenita. De communicatie met Jenita verliep soepel en prettig. We kregen foto's opgestuurd van blije honden, dus dat was een geruststelling. Ik zou Jenita zeker weer vragen in de toekomst om op te passen!"
MarleenM
Beoordeling door Marleen
vanaf
€ 40
/nacht
MatheusM

6. Matheus

4 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Walking, Sitting, and Treating Your Pets Like Royalty!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
MatheusM

6. Matheus

Walking, Sitting, and Treating Your Pets Like Royalty!4 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Matheus and his girlfriend Eleonora took great care of our cats and fish while we went on vacation. They are true animal lovers and did an excellent job, would highly recommend them! "
AllerdA
Beoordeling door Allerd
vanaf
€ 40
/nacht
MariaM

7. Maria

4.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
25 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Doggies And Cats Best Friend

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MariaM

7. Maria

Doggies And Cats Best Friend4.8 km
(25 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"I concur with all the previous positive reviews. There is not much else to add. Maria and Maxi took very good care of our Igor and were very communicative about how things were going. I would definitely recommend them to take care of your pets. "
HeleenH
Beoordeling door Heleen
vanaf
€ 45
/nacht
AnikaA

8. Anika

6.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen

Enthousiaste en flexibele dierenoppas in Breda!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
AnikaA

8. Anika

Enthousiaste en flexibele dierenoppas in Breda!6.6 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
SusanneS

9. Susanne

4.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Poezen oppas in Breda 😊

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
SusanneS

9. Susanne

Poezen oppas in Breda 😊4.5 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
SuzeS

10. Suze

7.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Lieve dierenvriendin die aandacht geeft aan jouw huisdier!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
SuzeS

10. Suze

Lieve dierenvriendin die aandacht geeft aan jouw huisdier! 7.6 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
JuliaJ

11. Julia

4.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Walks & Home Visits 💌🐾

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
JuliaJ

11. Julia

Walks & Home Visits 💌🐾4.2 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
katherineK

12. katherine

3.1 km
vanaf
€ 32
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Care for Your Furry Friends, Just Like Family

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
katherineK

12. katherine

Loving Care for Your Furry Friends, Just Like Family3.1 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 32
/nacht
FeeF

13. Fee

5.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
13 beoordelingen

Liefdevolle hondenliefhebber!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
FeeF

13. Fee

Liefdevolle hondenliefhebber! 5.4 km
(13 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht
MarionM

14. Marion

4.8 km
vanaf
€ 25
/nacht

Actieve, enthousiaste levensgenieter.

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
MarionM

14. Marion

Actieve, enthousiaste levensgenieter.4.8 km
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
NoaN

15. Noa

9.2 km - Hoeven
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Certified Dog Sitter with Professional Training & Experience

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
NoaN

15. Noa

Certified Dog Sitter with Professional Training & Experience9.2 km - Hoeven
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
RafaelaR

16. Rafaela

14.6 km
vanaf
€ 80
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Passionate Dog Lover sharing expertise and care services

Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed breed Barbinha (little Beard)
RafaelaR

16. Rafaela

Passionate Dog Lover sharing expertise and care services14.6 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed breed Barbinha (little Beard)
vanaf
€ 80
/nacht
ClàudiaC

17. Clàudia

4.1 km
vanaf
€ 25
/nacht

Pet sitter Breda: walks, visits & house sitting 🐾

ClàudiaC

17. Clàudia

Pet sitter Breda: walks, visits & house sitting 🐾4.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
AlinaA

18. Alina

4.6 km - Breda
vanaf
€ 60
/nacht

Kattenliefhebber🐱 Laat me op je hondje/katje passen!🥰

Antwoordt meestal binnen een uur
AlinaA

18. Alina

Kattenliefhebber🐱 Laat me op je hondje/katje passen!🥰 4.6 km - Breda
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 60
/nacht
Măriuca マリア Maria ماریاM

19. Măriuca マリア Maria ماریا

10.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

loving caring person to human and animals

Woont samen met 2 honden
Woont samen met mix Kiki
Măriuca マリア Maria ماریاM

19. Măriuca マリア Maria ماریا

loving caring person to human and animals10.3 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 2 honden
Woont samen met mix Kiki
vanaf
€ 35
/nacht
LuqmanL

20. Luqman

10.1 km
vanaf
€ 90
/nacht

"Walks Filled with Love & Joy for Your Pup!"

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LuqmanL

20. Luqman

"Walks Filled with Love & Joy for Your Pup!"10.1 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 90
/nacht

Waarom een huisoppas?

Ga je op reis maar vind je het belangrijk dat je huisdier in z'n eigen omgeving blijft? Of misschien heb je meerdere huisdieren en is het niet praktisch om voor elk van hen een aparte oplossing te vinden? Dan is het wellicht handig om een Pawshake huisoppas te zoeken. Zo'n oppas verblijft thuis bij jou in Prinsenbeek terwijl jij weg bent.

Een huisoppas inschakelen is een makkelijke en betaalbare optie als je huisdieren hebt én als je het fijn vind dat er iemand een oogje in het zeil houdt als je weg bent. Veel van onze oppassers hebben hele betaalbare prijzen omdat ze het vooral leuk vinden om op dieren te passen en om nieuwe plekken te ontdekken zoals Prinsenbeek.

Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om je huis en je dieren toe te vertrouwen aan een onbekende. Daarom doen we er elke dag alles aan om Pawshake veilig en betrouwbaar te maken. Je kunt rekenen op onze oppassers. Alle oppasprofielen zijn persoonlijk door ons gecontroleerd. Veel huisoppassers kunnen op aanvraag ook een VoG of identiteitsbewijs laten zien.

Wat fijn is aan een Pawshake huisoppas is dat je met een gerust hart op weg kunt gaan. Met De Pawshake Garantie ben jij en je huisdier beschermd, inclusief vergoeding voor dierenartskosten. Je huisdieren worden verzorgd in de betrouwbare omgeving in Prinsenbeek en je huis blijft bovendien bewoond en veilig tijdens je afwezigheid.

Naast de verzorging van je huisdieren doen de meeste oppassers ook andere kleine taken zoals de post verzamelen, het vuil buitenzetten of de planten verzorgen. Bespreek al je wensen en behoeften met je huisoppas tijdens het kennismakingsgesprek zodat iedereen weet waar hij aan toe is vóór de reservering.

Baasjes boeken bij Pawshake een huisoppas in Prinsenbeek. Meer dan 287 huisdiereigenaars in Prinsenbeek hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.95/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express