1. Huisoppas
  2. Hooge Zwaluwe

Huisoppas, Hooge Zwaluwe

De oppas overnacht bij jou thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JeffreyJ

1. Jeffrey

15.8 km
vanaf
€ 25
/nacht

Erg flexibele betrouwbare dierenoppas

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JeffreyJ

1. Jeffrey

Erg flexibele betrouwbare dierenoppas15.8 km
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
RyleeR

2. Rylee

12.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Experienced dog lover ready to care for your furry friends!

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
RyleeR

2. Rylee

Experienced dog lover ready to care for your furry friends!12.1 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"We couldn’t be happier with our dogsitter! She is incredibly sweet and kind, and our two girl dogs absolutely adore her. We felt completely at ease knowing they’re in her care. Truly wonderful—highly recommended! Happy to book next time. "
WiljanW
Beoordeling door Wiljan
vanaf
€ 25
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
DavyD

3. Davy

9.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
28 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Davy

Woont samen met 2 honden, 1 kat
Woont samen met labrador retriever Bailey
DavyD

3. Davy

Davy9.3 km
(28 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Woont samen met 2 honden, 1 kat
Woont samen met labrador retriever Bailey
"Davy was an amazing dogsitter! He is soft-spoken and immediately knew how to calm the dogs down and how to make them feel comfortable with him. The dogs looked really happy in his care. He updated us with pictures and feedback. The house was left in a clean state for the next housesitters' visit. The communication and key exchange with the new housesitters also went very smoothly. We would definitely recommend Davy to take care of your pets and home again!"
Diaan & SebastianD
Beoordeling door Diaan & Sebastian
vanaf
€ 35
/nacht
SienS

4. Sien

8.4 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

betrouwbare, ervaren oppas met een groot hart voor dieren.

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SienS

4. Sien

betrouwbare, ervaren oppas met een groot hart voor dieren. 8.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Wat waren we blij met Sien voor onze kippen, eend en hond! Superlief voor ze, af en toe een fotootje tussendoor, alles schoon toen we weer thuiskwamen en een prachtig cadeau voor onze eend. Echt attent! "
JoekeJ
Beoordeling door Joeke
vanaf
€ 20
/nacht
AmberA

5. Amber

14 km
vanaf
€ 35
/nacht
23 beoordelingen
11
terugkerende gasten

Loving & Experienced Pet Sitter: Furry Smiles Guaranteed

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
AmberA

5. Amber

Loving & Experienced Pet Sitter: Furry Smiles Guaranteed14 km
(23 beoordelingen)
11 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Dankjewel Amber voor de fijne zorgen! Je ziet dat je veel kennis hebt over honden/dieren, waardoor ik ook mijn zorgen kon loslaten. Prettige updates ontvangen en een leuke match tussen Owen en Sugar. Ik zal haar zeker benaderen als je een oppas zoekt :) "
AylaA
Beoordeling door Ayla
vanaf
€ 35
/nacht
JenitaJ

6. Jenita

9.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
20 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Gezellige Beestenboel

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
JenitaJ

6. Jenita

Gezellige Beestenboel 9.7 km
(20 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
"De honden hebben zich prima vermaakt met Jenita. De communicatie met Jenita verliep soepel en prettig. We kregen foto's opgestuurd van blije honden, dus dat was een geruststelling. Ik zou Jenita zeker weer vragen in de toekomst om op te passen!"
MarleenM
Beoordeling door Marleen
vanaf
€ 40
/nacht
MatheusM

7. Matheus

12.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen

Walking, Sitting, and Treating Your Pets Like Royalty!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
MatheusM

7. Matheus

Walking, Sitting, and Treating Your Pets Like Royalty!12.7 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Matheus and his girlfriend Eleonora took great care of our cats and fish while we went on vacation. They are true animal lovers and did an excellent job, would highly recommend them! "
AllerdA
Beoordeling door Allerd
vanaf
€ 40
/nacht
MiljanaM

8. Miljana

16.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
20 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Zorgzame en ervaren dierenliefhebber met een warm hart 🐱

Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
MiljanaM

8. Miljana

Zorgzame en ervaren dierenliefhebber met een warm hart 🐱16.1 km
(20 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 2 katten
Antwoordt meestal binnen een uur
"Ik was heel sceptisch omdat ik nooit eerder een huisoppas had bij mijn eigen thuis. Maar miljana is een super lieve meid , heel lief voor me hondje geweest. Heeft onze huisje netjes zoals toen we weggingen achtergelaten toen we terug kwamen. Ik raad haar zeker aan! Ze word tenminste onze vaste oppas voor bepaalde uitjes of mini vakanties. Een toppertje dankjewel voor alles!"
NerminN
Beoordeling door Nermin
vanaf
€ 35
/nacht
MariaM

9. Maria

11.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
25 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Doggies And Cats Best Friend

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MariaM

9. Maria

Doggies And Cats Best Friend11.4 km
(25 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"I concur with all the previous positive reviews. There is not much else to add. Maria and Maxi took very good care of our Igor and were very communicative about how things were going. I would definitely recommend them to take care of your pets. "
HeleenH
Beoordeling door Heleen
vanaf
€ 45
/nacht
KyraK

10. Kyra

17.8 km
vanaf
€ 49
/nacht
11 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Zorgzame dierenvriend

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
KyraK

10. Kyra

Zorgzame dierenvriend17.8 km
(11 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
"Heel tevreden met Kyra als oppas voor ons huis en Roxy. Fotootjes gekregen. Alles is netjes en schoon achtergelaten. Ook de communicatie was fijn. Wat ons betreft zeker voor herhaling vatbaar!"
HemenH
Beoordeling door Hemen
vanaf
€ 49
/nacht
katherineK

11. katherine

10.6 km
vanaf
€ 48
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Care for Your Furry Friends, Just Like Family

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
katherineK

11. katherine

Loving Care for Your Furry Friends, Just Like Family10.6 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 48
/nacht
SusanneS

12. Susanne

11.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Poezen oppas in Breda 😊

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
SusanneS

12. Susanne

Poezen oppas in Breda 😊11.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
TaylorT

13. Taylor

14.8 km
vanaf
€ 90
/nacht
1 beoordeling

Experienced and reliable pet care!

Laatst actief: vandaag
TaylorT

13. Taylor

Experienced and reliable pet care! 14.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 90
/nacht
FeeF

14. Fee

12.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
13 beoordelingen

Liefdevolle hondenliefhebber!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
FeeF

14. Fee

Liefdevolle hondenliefhebber! 12.8 km
(13 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
JoeyJ

15. Joey

11.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
6 beoordelingen

Jouw vertrouwde oppas in hartje Breda met omheinde tuin

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
JoeyJ

15. Joey

Jouw vertrouwde oppas in hartje Breda met omheinde tuin11.5 km
(6 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
JuliaJ

16. Julia

11.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Walks & Home Visits 💌🐾

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JuliaJ

16. Julia

Walks & Home Visits 💌🐾11.1 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 45
/nacht
MuriëlM

17. Muriël

15.1 km
vanaf
€ 65
/nacht
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Liefdevol Plekje voor Jouw Hond in Dordrecht

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MuriëlM

17. Muriël

Liefdevol Plekje voor Jouw Hond in Dordrecht15.1 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 65
/nacht
TailaneT

18. Tailane

13.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Happy Walks & Cozy Visits for Your Furry Friends

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
TailaneT

18. Tailane

Happy Walks & Cozy Visits for Your Furry Friends13.9 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
vanaf
€ 50
/nacht
DavidD

19. David

14.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle zorg alsof het mijn eigen dier is

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
DavidD

19. David

Liefdevolle zorg alsof het mijn eigen dier is14.7 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
MarionM

20. Marion

12 km
vanaf
€ 25
/nacht

Actieve, enthousiaste levensgenieter.

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
MarionM

20. Marion

Actieve, enthousiaste levensgenieter.12 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht

Waarom een huisoppas?

Ga je op reis maar vind je het belangrijk dat je huisdier in z'n eigen omgeving blijft? Of misschien heb je meerdere huisdieren en is het niet praktisch om voor elk van hen een aparte oplossing te vinden? Dan is het wellicht handig om een Pawshake huisoppas te zoeken. Zo'n oppas verblijft thuis bij jou in Hooge Zwaluwe terwijl jij weg bent.

Een huisoppas inschakelen is een makkelijke en betaalbare optie als je huisdieren hebt én als je het fijn vind dat er iemand een oogje in het zeil houdt als je weg bent. Veel van onze oppassers hebben hele betaalbare prijzen omdat ze het vooral leuk vinden om op dieren te passen en om nieuwe plekken te ontdekken zoals Hooge Zwaluwe.

Bij Pawshake begrijpen we dat het best spannend kan zijn om je huis en je dieren toe te vertrouwen aan een onbekende. Daarom doen we er elke dag alles aan om Pawshake veilig en betrouwbaar te maken. Je kunt rekenen op onze oppassers. Alle oppasprofielen zijn persoonlijk door ons gecontroleerd. Veel huisoppassers kunnen op aanvraag ook een VoG of identiteitsbewijs laten zien.

Wat fijn is aan een Pawshake huisoppas is dat je met een gerust hart op weg kunt gaan. Met De Pawshake Garantie ben jij en je huisdier beschermd, inclusief vergoeding voor dierenartskosten. Je huisdieren worden verzorgd in de betrouwbare omgeving in Hooge Zwaluwe en je huis blijft bovendien bewoond en veilig tijdens je afwezigheid.

Naast de verzorging van je huisdieren doen de meeste oppassers ook andere kleine taken zoals de post verzamelen, het vuil buitenzetten of de planten verzorgen. Bespreek al je wensen en behoeften met je huisoppas tijdens het kennismakingsgesprek zodat iedereen weet waar hij aan toe is vóór de reservering.

Baasjes boeken bij Pawshake een huisoppas in Hooge Zwaluwe. Meer dan 619 huisdiereigenaars in Hooge Zwaluwe hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.95/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express