1. Logeren
  2. Zuidlaren

Logeren, Zuidlaren

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BasB

1. Bas

14.5 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling
3
terugkerende gasten

Hondenopvang op Landgoed Weltevreden in bosrijke omgeving.

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
BasB

1. Bas

Hondenopvang op Landgoed Weltevreden in bosrijke omgeving. 14.5 km
(1 beoordeling)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
MeganM

2. Megan

9.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Betrouwbare oppas voor jouw viervoeter :-)

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
MeganM

2. Megan

Betrouwbare oppas voor jouw viervoeter :-)9.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Megan is een hele betrouwbare oppas die goed met honden kan omgaan. Goede communicatie, flexibel en regelmatig updates met foto's van het hondje! Een echte aanrader!"
MariekeM
Beoordeling door Marieke
vanaf
€ 25
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
Marija&VincentM

3. Marija&Vincent

17.2 km
vanaf
€ 39
/nacht
25 beoordelingen
16
terugkerende gasten

Dog Sitting, Training & Transport

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Marija&VincentM

3. Marija&Vincent

Dog Sitting, Training & Transport17.2 km
(25 beoordelingen)
16 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"5 stars! It was evident that my dogs were comfortable with Marija, Vincent, and their dog, Mila. It felt like a combination of pet sitting and training, which was a great bonus. When I picked them up, Marija even took the time to share her observations with me and gave me some useful training tips. When you first look at their rate, you might think it’s a little pricey, but there’s a good reason for it. The quality of care and the extra training advice made it well worth it. Highly recommended! Thank you, Marija! "
MihoM
Beoordeling door Miho
vanaf
€ 39
/nacht
EliskaE

4. Eliska

13.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas
1 beoordeling

Animal-loving student experienced with cats and big dogs!

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
EliskaE

4. Eliska

Nieuwe oppas
Animal-loving student experienced with cats and big dogs!13.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
MatiasM

5. Matias

17 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Reliable Sitter, Full-Time Care & a Loving Home❤️

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
MatiasM

5. Matias

Reliable Sitter, Full-Time Care & a Loving Home❤️17 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Very happy with Matias. Toby was well taken care of. Matias is friendly and a good pet sitter. "
ConnieC
Beoordeling door Connie
vanaf
€ 25
/nacht
MariekeM

6. Marieke

17.1 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Een echte dierenvriend met ervaring en erg flexibel!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
MariekeM

6. Marieke

Een echte dierenvriend met ervaring en erg flexibel!17.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Ik heb mijn kitten een week bij Marieke thuis gelaten. A.d.h. van updates kon ik zien dat Cosmo zich helemaal op haar gemak voelde en een top verblijf heeft gehad! "
TaraT
Beoordeling door Tara
vanaf
€ 20
/nacht
GiorgiaG

7. Giorgia

15.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

Loving, calm pet care with lots of cuddles! :)

GiorgiaG

7. Giorgia

Loving, calm pet care with lots of cuddles! :)15.9 km
(3 beoordelingen)
"Giorgia was the nicest dog sitter we could ask for, she was extremely kind and also very approachable. We were always in contact, she would send pictures to show that everything was alright during the dog boarding. Clarinha had the loveliest stay!!"
FlorF
Beoordeling door Flor
vanaf
€ 35
/nacht
EsmeeE

8. Esmee

18.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ervaren ex-honden professional heeft knuffels over!

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
EsmeeE

8. Esmee

Ervaren ex-honden professional heeft knuffels over!18.2 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"Esmee is super vriendelijk en zeer lief voor dieren. Ze is een echte hondenliefhebber en dat kun je wel merken. Wij zijn zeer tevreden over haar opvang en haar inzet. Echt een aanrader. Dank Esmee en tot een volgende keer. "
FreddyF
Beoordeling door Freddy
vanaf
€ 30
/nacht
GabijaG

9. Gabija

9.5 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen

Loving, responsible pet sitter who treats pets like family

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
GabijaG

9. Gabija

Loving, responsible pet sitter who treats pets like family9.5 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Gabija took very good care of my young Aussie. He is young and energetic, hasn't slept over at another place before. He was taken care of very well, despite it being challenging. Can absolutely recommend! Thank you once again for your flexibility, and great care."
JulianJ
Beoordeling door Julian
vanaf
€ 25
/nacht
ChristyC

10. Christy

15.3 km
vanaf
€ 26
/nacht
2 beoordelingen

Betrouwbare oppas met veel liefde voor dieren

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ChristyC

10. Christy

Betrouwbare oppas met veel liefde voor dieren15.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 26
/nacht
LauraL

11. Laura

16.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ervaren hondenliefhebbend gezin bij natuurgebied Kardinge

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LauraL

11. Laura

Ervaren hondenliefhebbend gezin bij natuurgebied Kardinge16.8 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Laura zorgt wel vaker voor onze honden. ze heeft super veel ervaring met honden en dat merk je in de omgang. Onze honden vinden het erg leuk om bij haar te zijn en dat zegt ook al heel veel. Zeker een aanrader voor andere mensen!"
DaniëlD
Beoordeling door Daniël
vanaf
€ 25
/nacht
AretiA

12. Areti

17 km
vanaf
€ 23
/nacht
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Hey there! I I'd love to take care of your loved ones!

Antwoordt meestal binnen een uur
AretiA

12. Areti

Hey there! I I'd love to take care of your loved ones!17 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"We zijn heel blij met de manier hoe Areti Bowsie heeft opgevangen en hij had het echt naar zijn zin :)"
CarstenC
Beoordeling door Carsten
vanaf
€ 23
/nacht
MonyqueM

13. Monyque

17.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Blije, rustige en veilige honden en katten!

Antwoordt meestal binnen een dag
MonyqueM

13. Monyque

Blije, rustige en veilige honden en katten!17.5 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Another great stay with Monyque. She sent pictures everyday of walks and Bella playing/relaxing. Bella again enjoyed her time with Monyque and seemed very happy during the boarding. Will definitely book again!"
ChrisC
Beoordeling door Chris
vanaf
€ 45
/nacht
SerenaS

14. Serena

17.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Uw hond in goede handen: Wandelen en oppassen met zorg

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SerenaS

14. Serena

Uw hond in goede handen: Wandelen en oppassen met zorg17.7 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Selena heeft fantastisch voor de hond van mijn oma gezorgd! De hond is niet gewend aan kinderen en katten of andere honden, maar de oppas ging er geduldig en zorgvuldig mee om. Ze was flexibel in haar aanpak en gaf de hond de ruimte die hij nodig had. Het was duidelijk dat ze goed begrijpt hoe ze met honden met een gebruiksaanwijzing moet omgaan. Ik ben erg tevreden en zou haar zeker aanbevelen!”"
KimK
Beoordeling door Kim
vanaf
€ 35
/nacht
VarjaV

15. Varja

16.5 km
vanaf
€ 31
/nacht
3 beoordelingen

Oppasser & wandel buddy voor uw hond in Groningen! ❤️

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
VarjaV

15. Varja

Oppasser & wandel buddy voor uw hond in Groningen! ❤️16.5 km
(3 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Varja is een ontzettend lieve hondenliefhebber. Onze twee schatten hebben het heerlijk gehad bij Varja en haar hondje Dasja. Zeker voor herhaling vatbaar.!!"
BasB
Beoordeling door Bas
vanaf
€ 31
/nacht
SigridS

16. Sigrid

13.8 km
vanaf
€ 31
/nacht
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Doggy Daycare

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SigridS

16. Sigrid

Doggy Daycare13.8 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Sigrid is een hele fijne oppas! goede beschikbaarheid en communicatie en hele leuke updates als Loes bij haar is. We zijn zeker terugkerende klant!"
EvaE
Beoordeling door Eva
vanaf
€ 31
/nacht
RebeccaR

17. Rebecca

15.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

Comfort, care and cuddles in Groningen

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
RebeccaR

17. Rebecca

Comfort, care and cuddles in Groningen15.6 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"De eerste keer dat Dunya ging logeren en het ging hartstikke goed! Rebecca is flexibel, snel in communicatie en Dunya vond haar helemaal leuk."
EsmeeE
Beoordeling door Esmee
vanaf
€ 30
/nacht
LubaL

18. Luba

15.4 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Animal lover with experience🐾

Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
LubaL

18. Luba

Nieuwe oppas
Animal lover with experience🐾15.4 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 2 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
LunaL

19. Luna

16.5 km
vanaf
€ 20
/nacht

Ik heb ervaring met honden en katten en liefde voor allemaal

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
LunaL

19. Luna

Ik heb ervaring met honden en katten en liefde voor allemaal16.5 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
KirstenK

20. Kirsten

14.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
6 beoordelingen

Verzorging met veel liefde, gezelligheid en knuffels.

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
KirstenK

20. Kirsten

Verzorging met veel liefde, gezelligheid en knuffels.14.6 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/nacht

Waarom een hondenoppas?

Bij Pawshake zijn we zelf grote hondenliefhebbers, dus we snappen hoe lastig het kan zijn om een goede opvang te vinden voor je hond als je bijvoorbeeld op vakantie gaat. Hondenpensions of kennels zijn niet altijd een ideale oplossing omdat de duur, grootschalig of te onpersoonlijk zijn voor jouw hond zijn individuele behoeften.

Gelukkig kun je bij Pawshake op een makkelijke en relaxte manier een persoonlijke hondenoppas vinden in Zuidlaren. Onze oppassers worden elk handmatig beoordeeld. Op het profiel van de oppas vind je foto's van de thuisomgeving van de oppas zodat je al kunt zien waar je hond zal verblijven. Elke oppas is persoonlijk beoordeeld door ons team Vertrouwen & Veiligheid. Ook kun je beoordelingen van andere hondenbaasjes lezen op het profiel van de oppas. Onze oppas zullen je hond tijdens de opvangperiode behandelen zoals je hond thuis gewend is: met toewijding en liefde.

Het voordeel van een Pawshake oppas is dat je hond in een huiselijke omgeving zal verblijven. Het is net zoals thuis: geen stress, volop liefde en aandacht. Daarnaast zijn onze oppassers in Zuidlaren flexibel om zich aan te passen aan jouw schema en de dagelijkse routine van jouw hond te behouden. Je kunt ook speciale verzoekjes indienen en de oppas zal zich richten op de specifieke behoeften van jouw hond. Dat is vooral belangrijk voor honden die het best spannend vinden om een tijdje zonder z'n baasje te zijn. Zo'n logeeradres is ook spannend en daar houden onze oppassers rekening mee. Een logeeradres van Pawshake is een tweede thuis voor jouw hond in Zuidlaren).

Als je hond van lekker relaxen op de bank houdt, dan zal je Pawshake oppas in Zuidlaren lekker met je hond gaan knuffelen en spelen in huis. Als je hond juist heel actief is en veel lichaamsbeweging nodig heeft, dan kan de oppas daar ook rekening mee houden en lekker veel naar buiten gaan en rennen en spelen met een bal. Een logeeradres bij een oppas van Pawshake is een soort unieke vakantie voor jouw hond!

Pawshake oppassers bieden hele redelijke tarieven. Elke reservering is inclusief dagelijkse foto-updates, lekker veel knuffels en aandacht en speel-tijd. Er zijn geen verborgen kosten of toeslagen. Dit maakt onze dagopvang voor honden een betaalbaar alternatief voor een traditionele kennel of pension waar je soms met extra kosten te maken krijgt.

Bovendien kun je zorgeloos op reis want elke Pawshake-reservering is inclusief De Pawshake Garantie met onder andere vergoeding van dierenartskosten, en 24 uur per dag klantendienst. Dit geeft een gerust gevoel voor zowel jou als de oppas.

Onze Pawshake oppassers hebben verschillende achtergronden, veel oppassers hebben ervaring als professionele dierenverzorger. We hebben oppassers die bij een dierenarts werken, die een uitlaatservice hebben die vrijwilliger zijn bij een dierenasiel of dierenambulance. Met zoveel kennis en ervaring is er altijd wel iemand te vinden die precies bij jouw hond past.

Ben je zelf gek op honden? Dan kun je zelf ook aanmelden om oppas te worden in Zuidlaren. We bieden 24-uurs klantendienst, vergoeding voor dierenartskosten en de voordelen van flexibel werken. Je kiest zelf wanneer en welke honden je opvangt bij je thuis. De aanmeldingsprocedure is simpel en zorgvuldig. We zijn altijd op zoek naar oppassers in Zuidlaren die het Pawshake netwerk willen versterken.

Baasjes boeken bij Pawshake een hondenoppas in Zuidlaren. Meer dan 123 hondenbezitters in Zuidlaren hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.96/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express