1. Logeren
  2. Zegveld

Logeren, Zegveld

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
wendyW

1. wendy

14.6 km
vanaf
€ 18
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Ervaren kattenknuffelaar zorgt met alle liefde voor jouw kat

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
wendyW

1. wendy

Ervaren kattenknuffelaar zorgt met alle liefde voor jouw kat14.6 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 18
/nacht
BeaB

2. Bea

12.6 km
vanaf
€ 60
/nacht

All animals pet sitter

Woont samen met 2 honden, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
BeaB

2. Bea

All animals pet sitter12.6 km
Woont samen met 2 honden, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 60
/nacht
MichelleM

3. Michelle

17 km
vanaf
€ 50
/nacht
4 beoordelingen

Pet Lover in Utrecht

Antwoordt meestal binnen een dag
MichelleM

3. Michelle

Pet Lover in Utrecht17 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
LleeL

4. Llee

14.5 km
vanaf
€ 28
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

A loving home while you're away💕

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shih Tzu Charlie
LleeL

4. Llee

A loving home while you're away💕14.5 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shih Tzu Charlie
vanaf
€ 28
/nacht
CristinaC

5. Cristina

16.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
15 beoordelingen
1
terugkerende gast

Flexible, reliable, car owner. Special rates for long stays.

Antwoordt meestal binnen enkele uren
CristinaC

5. Cristina

Flexible, reliable, car owner. Special rates for long stays.16.6 km
(15 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
Maria AlejandraM

6. Maria Alejandra

17.8 km
vanaf
€ 50
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend

Antwoordt meestal binnen een dag
Maria AlejandraM

6. Maria Alejandra

Bringing Colombian warmth and care to your furry friend17.8 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
Robin EliseR

7. Robin Elise

13.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevolle oppas voor uw dieren

Antwoordt meestal binnen een dag
Robin EliseR

7. Robin Elise

Liefdevolle oppas voor uw dieren 13.6 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 60
/nacht
Fatih MehmetF

8. Fatih Mehmet

18.9 km
vanaf
€ 50
/nacht

Reliable Dog Lover with 24 Years of Hands-On Experience

Fatih MehmetF

8. Fatih Mehmet

Reliable Dog Lover with 24 Years of Hands-On Experience18.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
LaetitiaL

9. Laetitia

18.4 km
vanaf
€ 50
/nacht

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring

Antwoordt meestal binnen enkele uren
LaetitiaL

9. Laetitia

Een enthousiaste en nette dierenliefhebber met veel ervaring18.4 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
GinnaG

10. Ginna

18.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

Dierenliefhebber - veel ervaring met honden en katten

Antwoordt meestal binnen een dag
GinnaG

10. Ginna

Dierenliefhebber - veel ervaring met honden en katten18.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
IngeI

11. Inge

18.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

Zorgzaam gezin op zoek naar een lief en gezellig logeerdier!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
IngeI

11. Inge

Zorgzaam gezin op zoek naar een lief en gezellig logeerdier! 18.7 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
JoostJ

12. Joost

13 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas in Utrecht

Antwoordt meestal binnen enkele uren
JoostJ

12. Joost

Betrouwbare hondenoppas in Utrecht13 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/nacht
Nina & StijnN

13. Nina & Stijn

19.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

Experienced and reliable dog sitters 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
Nina & StijnN

13. Nina & Stijn

Experienced and reliable dog sitters 🐾 19.4 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/nacht
TallieT

14. Tallie

17.8 km
vanaf
€ 80
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Prefessional pet cuddler :)

Antwoordt meestal binnen een dag
TallieT

14. Tallie

Prefessional pet cuddler :) 17.8 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
RebeccaR

15. Rebecca

18.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Dog Person Happy To Help

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RebeccaR

15. Rebecca

Dog Person Happy To Help18.9 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
MayurM

16. Mayur

18.9 km - Utrecht
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

An animal lover. PETA member.

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
MayurM

16. Mayur

An animal lover. PETA member.18.9 km - Utrecht
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
MaudM

17. Maud

19.1 km
vanaf
€ 15
/nacht
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Enthousiaste en diervriendelijke oppas :)

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
MaudM

17. Maud

Enthousiaste en diervriendelijke oppas :)19.1 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 15
/nacht
NoamN

18. Noam

17.9 km
vanaf
€ 20
/nacht

Ervaren hondenvriend in de buurt!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
NoamN

18. Noam

Ervaren hondenvriend in de buurt! 17.9 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
StéphanieS

19. Stéphanie

18.1 km - Utrecht
vanaf
€ 30
/nacht

Dog lover dedicated to happy healthy dogs and cats!

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
StéphanieS

19. Stéphanie

Dog lover dedicated to happy healthy dogs and cats!18.1 km - Utrecht
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
KeesieK

20. Keesie

17.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

Dierenvriend Keesie

KeesieK

20. Keesie

Dierenvriend Keesie17.3 km
vanaf
€ 50
/nacht