1. Logeren
  2. Zaanstad

Logeren, Zaanstad

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ElaE

1. Ela

6.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your Pet's Happy Place!

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
ElaE

1. Ela

Your Pet's Happy Place!6.5 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
"Ela took great care of my large dog who has some specific care needs, and of my home. She was easy to schedule and communicate with, flexible, thoughtful, and responsible! Will definitely book again."
connorC
Beoordeling door connor
vanaf
€ 35
/nacht
EmyE

2. Emy

10.5 km
vanaf
€ 65
/nacht
27 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Pet Whisperer

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Lusia
EmyE

2. Emy

Pet Whisperer10.5 km
(27 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Dachshund Lusia
"Amy is great! She always take care of my Jagger every time I travel. She is very flexible and the communication is fluent. I recommend her 100% Thanks again!"
MarcoM
Beoordeling door Marco
vanaf
€ 65
/nacht
JennaJ

3. Jenna

10.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal lovers based in Amsterdam! 🐶🐱

JennaJ

3. Jenna

Animal lovers based in Amsterdam! 🐶🐱10.9 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
"Jenna & Kyle have been amazing looking after Zulu. Great communication and very flexible, we loved the regular updates and overall just felt very good with leaving our dog with them. I can highly recommend!"
PhilP
Beoordeling door Phil
vanaf
€ 35
/nacht
FilipposF

4. Filippos

10.6 km
vanaf
€ 38
/nacht
3 beoordelingen

Pet sitting for me is all about having fun 🐕

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
FilipposF

4. Filippos

Pet sitting for me is all about having fun 🐕 10.6 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Filippos and his partner were amazing with my sensitive and arthritic 9 year old dog. They gave ger meds and supplements, took her for walks, played search and were patient while she warmed up to them. Filippos sent pics, videos and updates each day. It was clear she had made herself queen. They even dropped her off at my home, which made travel back so much easier. I will ask them to help take care of her again. Reliable, kind, and communicative-can’t ask for more. Thank you both! "
lauraL
Beoordeling door laura
vanaf
€ 38
/nacht
YaizaY

5. Yaiza

11.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Trusted Pet Sitting with Care and Love!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
YaizaY

5. Yaiza

Trusted Pet Sitting with Care and Love!11.4 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"We are extremely happy with our experience with Yaiza and her boyfriend. They took amazing care of Yuna for three weeks and kept us updated regularly with messages and photos. Communication was easy and smooth, and most importantly, Yuna felt comfortable and at home with them. Since we had never left her for this long before, it gave us great peace of mind to see how well she was doing. We highly recommend them and would gladly leave Yuna in their care again!"
SammyS
Beoordeling door Sammy
vanaf
€ 35
/nacht
AnnaA

6. Anna

11.1 km
vanaf
€ 20
/nacht
3 beoordelingen

Loving & reliable sitter can’t wait to meet your pet 🐶

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
AnnaA

6. Anna

Loving & reliable sitter can’t wait to meet your pet 🐶11.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/nacht
YanaY

7. Yana

5.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Loving care for your dog, just like at home

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
YanaY

7. Yana

Loving care for your dog, just like at home5.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
JadeJ

8. Jade

11.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

I live infront of Westerpark and go daily for runs!

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
JadeJ

8. Jade

I live infront of Westerpark and go daily for runs! 11.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
LaureL

9. Laure

11.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LaureL

9. Laure

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk11.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
ArpitaA

10. Arpita

5.8 km
vanaf
€ 20
/nacht

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
ArpitaA

10. Arpita

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗5.8 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
MeesM

11. Mees

11.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Your pet's home away from home

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MeesM

11. Mees

Your pet's home away from home11.1 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
NikkiN

12. Nikki

11.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Looking for cute dogs to bring a spark into my day!

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NikkiN

12. Nikki

Looking for cute dogs to bring a spark into my day!11.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
AminaA

13. Amina

11.7 km
vanaf
€ 50
/nacht

Dog lover offering weekend care

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
AminaA

13. Amina

Dog lover offering weekend care 11.7 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
SamanthaS

14. Samantha

3.6 km
vanaf
€ 35
/nacht

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen

Laatst actief: 13 dagen geleden
SamanthaS

14. Samantha

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen3.6 km
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
SadieS

15. Sadie

11 km
vanaf
€ 35
/nacht

Laatst actief: 14 dagen geleden
SadieS

15. Sadie

11 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
CodyC

16. Cody

11 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

🐾 Cody's Dierenoppas

Antwoordt meestal binnen een dag
CodyC

16. Cody

🐾 Cody's Dierenoppas11 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
ZuzannaZ

17. Zuzanna

10.1 km - Amsterdam
vanaf
€ 45
/nacht

Enthusiastic Cat Lover

Antwoordt meestal binnen enkele uren
ZuzannaZ

17. Zuzanna

Enthusiastic Cat Lover10.1 km - Amsterdam
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
DaphneD

18. Daphne

10.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Experienced Petsitter looking for Occasionally needed Help

Antwoordt meestal binnen enkele uren
DaphneD

18. Daphne

Experienced Petsitter looking for Occasionally needed Help10.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 25
/nacht
AnnaisA

19. Annais

11 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen

Love, play and care for your fury friend!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
AnnaisA

19. Annais

Love, play and care for your fury friend! 11 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Annais took amazing care of Lilo while we were away. They loved each other from the first moment they met. Not only did she take excellent care of Lilo, but she also kept me updated with regular pictures and messages, which really put my mind at ease. It was clear that Lilo was in good hands, and that allowed me to fully enjoy my vacation without any worries. Lilo has a few health issues, and Annais was able to administer medication with ease. We highly recommend her as a caring and trustworthy dog sitter!"
LeaL
Beoordeling door Lea
vanaf
€ 30
/nacht
AmyA

20. Amy

10.8 km
vanaf
€ 32
/nacht
14 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Daily photo and video updates of your love🐕

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
AmyA

20. Amy

Daily photo and video updates of your love🐕 10.8 km
(14 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Amy is a wonderful dog minder. Our dog Ted stayed with her for two days while we were in Amsterdam. She was flexible with dropping and picking up, and had fabulous communication throughout giving me updates on his walks, food intake, play and rest with frequent photos and videos. I felt completely at ease that Ted was in good hands. I would 100% recommend Amy!"
KatieK
Beoordeling door Katie
vanaf
€ 32
/nacht