1. Logeren
  2. Westbeemster

Logeren, Westbeemster

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ArpitaA

1. Arpita

15.7 km
vanaf
€ 20
/nacht

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
ArpitaA

1. Arpita

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗15.7 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
SamanthaS

2. Samantha

15.8 km
vanaf
€ 35
/nacht

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen

Laatst actief: 13 dagen geleden
SamanthaS

2. Samantha

Actieve wandelingen en liefdevolle zorg. spelen en knuffelen15.8 km
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
SadieS

3. Sadie

19 km
vanaf
€ 35
/nacht

Laatst actief: 14 dagen geleden
SadieS

3. Sadie

19 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
IreneI

4. Irene

20 km - Amsterdam
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

loving home for your pet

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Pomchi Baloo
IreneI

4. Irene

loving home for your pet20 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Pomchi Baloo
vanaf
€ 25
/nacht
AriadneA

5. Ariadne

8.1 km
vanaf
€ 40
/nacht

Loving Care for Your Best Friend! 🐶⭐️

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shitzu Tobias
AriadneA

5. Ariadne

Loving Care for Your Best Friend! 🐶⭐️8.1 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shitzu Tobias
vanaf
€ 40
/nacht
BharatiB

6. Bharati

16.1 km
vanaf
€ 48
/nacht
8 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Reliable Pet Lover in Zaandam centrum

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
BharatiB

6. Bharati

Reliable Pet Lover in Zaandam centrum 16.1 km
(8 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Bharati was a great dog-sitter for Jiny. She took the time to meet her, to understand her needs, to make sure there was good contact with her dog Ichigo and to welcome her into her home. Jiny had a great stay and we found her relaxed and serene. We also received photos and news regularly. Thanks to Bharati for her warm welcome and good communication. I would highly recommend her to look after your dog, and we will use her again."
PaulP
Beoordeling door Paul
vanaf
€ 48
/nacht
JackelineJ

7. Jackeline

14 km
vanaf
€ 55
/nacht
32 beoordelingen
16
terugkerende gasten

Experienced; Size is not an issue; Funny env.

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
JackelineJ

7. Jackeline

Experienced; Size is not an issue; Funny env.14 km
(32 beoordelingen)
16 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: gisteren
" Jackeline and her family were fantastic dogsitters for my dog Mize. They were incredibly accommodating and attentive to his needs. He received so much love and affection during his stay - truly amazing. They kept me regularly updated with photos, which put my mind at ease. Mize came back to me happy, relaxed and well-cared for. I'm so grateful to Jackeline for wonderful pet sitting services and would highly recommend her."
VictoriaV
Beoordeling door Victoria
vanaf
€ 55
/nacht
AmyA

8. Amy

19.1 km
vanaf
€ 48
/nacht
19 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Chill, loving vacation home for your pets

Laatst actief: 2 dagen geleden
AmyA

8. Amy

Chill, loving vacation home for your pets19.1 km
(19 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Amy has been a really kind and caring sitter, making sure my dog felt relaxed and had enough exercise. She kept me updated about my dog throughout the days, usually with a picture to go with it. I could fully enjoy my vacation knowing my dog is in good hands. "
AalanA
Beoordeling door Aalan
vanaf
€ 48
/nacht
SoraiaS

9. Soraia

11.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
13 beoordelingen

Best place to stay

Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
SoraiaS

9. Soraia

Best place to stay 11.1 km
(13 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Soraia was very kind with my dog, she is an excellent pet sitter, every day I got new videos and photos and she was telling me how everything was. thank you Soraia 🩷"
EloisaE
Beoordeling door Eloisa
vanaf
€ 40
/nacht
FloorF

10. Floor

12.6 km - Alkmaar
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Zorgzame en Actieve uitlaat en-/of oppasservice

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 10 dagen geleden
FloorF

10. Floor

Zorgzame en Actieve uitlaat en-/of oppasservice12.6 km - Alkmaar
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 10 dagen geleden
"Wat een super honden oppas. Lucky onze golden retriever is een lekker actieve hond die houd van zwemmen en Floor heeft iedere dag heerlijke stukken gewandeld en mocht hij zwemmen en als extra uitje voor hem heerlijk naar het strand geweest. Hij heeft het erg naar zijn zin gehad en ik werd in het weekend dat ik weg was ook met foto's op de hoogte gehouden zodat ik ook heerlijk kon genieten met een gerust gevoel. "
AlineA
Beoordeling door Aline
vanaf
€ 30
/nacht
MarcellaM

11. Marcella

19.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
16 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Reliable, Experienced & Five-Star Pet Care 💛🐾 NDSM

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
MarcellaM

11. Marcella

Reliable, Experienced & Five-Star Pet Care 💛🐾 NDSM19.1 km
(16 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Great sitter! She took really good care of my Nacho :)"
LorenaL
Beoordeling door Lorena
vanaf
€ 35
/nacht
JulianaJ

12. Juliana

11.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

Bela’s Lovely House

Laatst actief: 3 dagen geleden
JulianaJ

12. Juliana

Bela’s Lovely House 11.1 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Juliana was op korte termijn beschikbaar om op onze foster hond te passen. Je merkt aan alles dat zij en haar gezin heel veel liefde voor de hond hebben. Ze hield ons goed op de hoogte met leuke berichtjes, foto's en een filmpje. Echt een aanrader, ik zou hier zo weer een reservering maken. Nogmaals een dikke dank je wel voor je goede zorgen! "
KimK
Beoordeling door Kim
vanaf
€ 40
/nacht
AgustinaA

13. Agustina

9.4 km
vanaf
€ 38
/nacht
13 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Your Dog's Dream Vacation

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AgustinaA

13. Agustina

Your Dog's Dream Vacation9.4 km
(13 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"We wanted to thank Agustina for being so wonderful with our little Winter. We have used Agustina twice and we can tell how happy our dog is there. Everything you can ask for a pet sitter… location, communication during stay, and most important is how much Agustina and Eric love dogs. We are fortunate to find this lovely couple."
FernandoF
Beoordeling door Fernando
vanaf
€ 38
/nacht
ScarlettS

14. Scarlett

17.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Gezellige oppas

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
ScarlettS

14. Scarlett

Gezellige oppas17.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"ik ben erg tevreden hoe Scarlett op onze hond heeft gepast. "
josJ
Beoordeling door jos
vanaf
€ 25
/nacht
SabineS

15. Sabine

12.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
14 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Professioneel dierverzorger, honden welkom bij ons thuis♡

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
SabineS

15. Sabine

Professioneel dierverzorger, honden welkom bij ons thuis♡12.9 km
(14 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Geweldige oppas! Door omstandigheden moesten wij onze 4 maanden oude puppy naar een oppas brengen. Fender vond het geweldig bij Sabine en Roel. Nadat hij er de eerste keer was geweest, sprintte hij er de volgende keer weer heen, zodra we uit de auto stapten. Hij heeft daar heerlijk gespeeld met de andere honden en we kregen af en toe een filmpje van hoe hij het had. Als we weer oppas nodig hebben voor onze hond, gaan we zeker weer hierheen."
KikiK
Beoordeling door Kiki
vanaf
€ 35
/nacht
GenesiG

16. Genesi

11.4 km
vanaf
€ 60
/nacht
12 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Loving, reliable and fun pet care, every time!

Antwoordt meestal binnen een uur
GenesiG

16. Genesi

Loving, reliable and fun pet care, every time! 11.4 km
(12 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"Het was Buddy zijn eerste keer logeren, was helemaal goed gegaan. Genesi en haar partner zijn super lief voor Buddy. Zijn dan ook erg blij met ze❤️"
petraP
Beoordeling door petra
vanaf
€ 60
/nacht
RenéeR

17. Renée

19.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dieren-oppas in Amsterdam

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
RenéeR

17. Renée

Dieren-oppas in Amsterdam19.7 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Super lieve meid die echt super goed voor ons lieve hondje Keesje heeft gezorgd. De communicatie was heel goed en we merkte aan haar dat ze ook echt een dierenliefhebber is. Wij merkte aan Keesje dat ze het onwijs naar haar zin heeft gehad, ze was die dag daarna helemaal uitgeteld😴"
CharlotteC
Beoordeling door Charlotte
vanaf
€ 40
/nacht
MelisM

18. Melis

14.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
4 beoordelingen

I treat the dogs like royals because I adore them😍🐶

Antwoordt meestal binnen een dag
MelisM

18. Melis

I treat the dogs like royals because I adore them😍🐶14.5 km
(4 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Bij melis is het een vijfsterrenhotel. Super fijn contact en houdt je op de hoogte met foto's. ze heeft geduld en ervaring met moeilijkere honden en neemt altijd het zekere voor het onzekere. Daarom heel verantwoordelijk. Echt een aanrader! "
milouM
Beoordeling door milou
vanaf
€ 45
/nacht
BurceB

19. Burce

20 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

The dog will have two sitters and never be left alone❤️

Antwoordt meestal binnen een uur
BurceB

19. Burce

The dog will have two sitters and never be left alone❤️20 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een uur
"We needed a sitter on short notice, and Burce was a lifesaver. She was communicative and our dog seemed to settle in really quickly with her. I’ll definitely be contacting Burce again. Thank you Burce!"
BlayneB
Beoordeling door Blayne
vanaf
€ 40
/nacht
pelinP

20. pelin

18.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Love & care for your dogs🐶

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
pelinP

20. pelin

Love & care for your dogs🐶18.2 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
"Pelin is our favourite pet sitter! She looks after our whippet with so much care and patience. We always feel completely at ease with Pelin & her partner looking after our dog. Thank you!"
PhoebeP
Beoordeling door Phoebe
vanaf
€ 50
/nacht