1. Logeren
  2. Westbeemster

Logeren, Westbeemster

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
LeanneL

1. Leanne

17.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Zorgzame oppas voor honden en katten

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LeanneL

1. Leanne

Zorgzame oppas voor honden en katten17.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Een uitstekende oppas met liefde voor de hond en goede uitgebreide wandelingen!! Gr Henk"
HenkH
Beoordeling door Henk
vanaf
€ 30
/nacht
Nick+LiLiN

2. Nick+LiLi

12.3 km
vanaf
€ 48
/nacht
53 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Pet-Island is open!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Nick+LiLiN

2. Nick+LiLi

Pet-Island is open!12.3 km
(53 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Nick and Lili watched our golden retriever, Cooper, while we were on an extended vacation, and after returning from our trip, I would 100% trust them to watch him again. Nick and Lili are not only some of the kindest and most personable people I’ve met here in Amsterdam, but they truly care for the pets in their home, and genuinely ensure that each pet feels comfortable and secure. While we were away, Nick and Lili sent us consistent updates on Cooper (pictures included), and it was easy to tell that he was having an amazing time at their Pet Island. Although the Pet Island location may not be in Amsterdam specifically, I would highly recommend Nick and Lili to anyone looking for an exceptional pet sitter, and we will definitely be in touch with them again for any future pet sitting!"
AustinA
Beoordeling door Austin
vanaf
€ 48
/nacht
AnnaA

3. Anna

16 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Dog Mom

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AnnaA

3. Anna

Dog Mom16 km
(6 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"My dog made a new friend during her stay with Anna! She got plenty of walks and we received lots of updates. Highly recommended🙂"
KeithK
Beoordeling door Keith
vanaf
€ 40
/nacht
MiguelM

4. Miguel

18.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Love to take care of dogs. 31 Y/old , working from home

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MiguelM

4. Miguel

Love to take care of dogs. 31 Y/old , working from home18.4 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
" left my dog Eva with Miguel and Rafa for 10 days while I was on vacation. At first, I was worried about how she would be without me, but I quickly realized that there couldn’t have been a better option. Eva was surrounded with love and care just as if I were there myself. They took her on walks, runs, spoiled her with treats, and gave her all the attention she needed. I could see that my dog was truly happy — both from the photos and videos they regularly sent me, and of course from her condition when I returned. She was joyful, calm, and felt completely at home. I am deeply grateful to Miguel and Rafa for their care and heartfelt attitude. These are people you can truly trust with something so precious. I hope to be able to leave Eva with them again in the future, because now I know she will always be in the best hands. "
SerhiiS
Beoordeling door Serhii
vanaf
€ 30
/nacht
DianaD

5. Diana

10.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
18 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Energetic human pup eager to take good care of your pets!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
DianaD

5. Diana

Energetic human pup eager to take good care of your pets!10.6 km
(18 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
"Diana is just an amazing pet sitter, we left our cat Kira at her place for 8 days and she sent us regular photos and videos of her throughout the stay. It really looked like Kira had an amazing time there, which allowed me to fully enjoy my holiday without any worries 😊"
FrancescaF
Beoordeling door Francesca
vanaf
€ 30
/nacht
BeyzaB

6. Beyza

12.7 km
vanaf
€ 65
/nacht
22 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
BeyzaB

6. Beyza

Experienced Pet Sitter w Flexible Schedule and a Big Heart12.7 km
(22 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Beyza and Burak are so good with our dog, Domino. He just spent a whole week with them, and had a wonderful time. They sent us lots of pictures and updates, made sure he had plenty of walks, treats and love. It’s so much easier for us to go on vacation knowing that Domino is in such a loving, safe, and happy home. I think his trips to Beyza are like a little vacation for him, too! :)"
John and KrijnJ
Beoordeling door John and Krijn
vanaf
€ 65
/nacht
MandyM

7. Mandy

17.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
6 beoordelingen
3
terugkerende gasten

betrouwbare, vrolijke, vriendelijke oppas voor katten

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MandyM

7. Mandy

betrouwbare, vrolijke, vriendelijke oppas voor katten 17.3 km
(6 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Mandy was truly wonderful. With clear communication through and sending regular update of my cat Cooper whilst I was away who settled in so well and was very happy with Mandy. She love cats and is so gentle and kind with them, I feel very confident to leave Cooper with Mandy again, and know that she would love to have him back too. 😻 "
BethanyB
Beoordeling door Bethany
vanaf
€ 25
/nacht
Mariia & OscarM

8. Mariia & Oscar

14.9 km
vanaf
€ 29
/nacht
16 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Truly Pawsome Homestays with Oscar and Mariia 🐾🌟

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
Mariia & OscarM

8. Mariia & Oscar

Truly Pawsome Homestays with Oscar and Mariia 🐾🌟14.9 km
(16 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"I couldn’t be happier with the care Oscar and Maria provided for my dogs while I was away! From the start, they were communicative, reliable, and clearly have a genuine love for animals. My pups immediately felt comfortable, and I appreciated the daily updates and photos that showed just how well my dogs were doing. When I returned, both dogs seemed relaxed, happy, and clearly well cared for. I highly recommend Oscar and Maria to anyone looking for a trustworthy and loving pet sitter!"
TJT
Beoordeling door TJ
vanaf
€ 29
/nacht
RebekaR

9. Rebeka

12.7 km
vanaf
€ 45
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Animal lover 🩷 former 🐶,🐈‍⬛,🐇, and🐟 owner

Antwoordt meestal binnen een uur
RebekaR

9. Rebeka

Animal lover 🩷 former 🐶,🐈‍⬛,🐇, and🐟 owner12.7 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een uur
"Rebeka is a wonderful pet sitter. Our corgi stayed with her for three days at her apartment. She had everything in order, only needing his food and a leash, everything else was taken care of. She sent pictures, and moreover she helped with our late arrival, taking care of the evening walk. Also I can tell from the dog pulling back as we were leaving that he most definitely enjoyed his time spent with Rebeka 😊"
FedorF
Beoordeling door Fedor
vanaf
€ 45
/nacht
NienkeN

10. Nienke

19.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog-loving NDSM sitter

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NienkeN

10. Nienke

Dog-loving NDSM sitter19.2 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Als je een leuke betrouwbare oppas zoekt ben je bij Nienke aan het juiste adres! allemaal erg positief ervaren. "
CosimaC
Beoordeling door Cosima
vanaf
€ 25
/nacht
John and KrijnJ

11. John and Krijn

8.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
23 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Come have a sleepover with Domino!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
John and KrijnJ

11. John and Krijn

Come have a sleepover with Domino! 8.3 km
(23 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
"John and Krijn are great dog sitters. You can tell immediately when you meet them and their two dogs that they take very good care of animals. They are very responsive to queries, accommodating with specific needs and communicate very well during stays. I recommend them very highly."
WillW
Beoordeling door Will
vanaf
€ 35
/nacht
EmeseE

12. Emese

19.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

dog walk Amsterdam Noord

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
EmeseE

12. Emese

dog walk Amsterdam Noord19.5 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Alfie is always so happy to stay with Emese!"
AndreaA
Beoordeling door Andrea
vanaf
€ 45
/nacht
KlemenK

13. Klemen

17.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
14 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Reliable, Loving Pet Care. Your Pets Deserve the Best!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
KlemenK

13. Klemen

Reliable, Loving Pet Care. Your Pets Deserve the Best!17.4 km
(14 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Klemen looked after my dog Sumo while I was away, and I couldn’t have asked for more. He didn’t just take great care of her—he truly understood how much it means to leave your dog with someone else. Sumo was happy and well looked after the whole time. Klemen is incredibly trustworthy, honest, and just a great person overall. I highly recommend him to anyone looking for a kind and reliable dog sitter."
royR
Beoordeling door roy
vanaf
€ 25
/nacht
DaryaD

14. Darya

11.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
17 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Caring Hands, Happy Tails! Compassionate Pet Care!

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
DaryaD

14. Darya

Caring Hands, Happy Tails! Compassionate Pet Care!11.1 km
(17 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"We highly recommend Daria and Valeriy as dog sitters! They took excellent care of our Mize, providing a loving environment and keeping us updated with beautiful photos/videos. They are wonderful people. Mize came back happy and well-cared for. Sending thanks and looking forward to see you again guys!"
VictoriaV
Beoordeling door Victoria
vanaf
€ 45
/nacht
ZuzanaZ

15. Zuzana

18.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Rescue dog from war zone Not Sure Yet
ZuzanaZ

15. Zuzana

Dog lover18.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Rescue dog from war zone Not Sure Yet
vanaf
€ 35
/nacht
ElaE

16. Ela

10.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your Pet's Happy Place!

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
ElaE

16. Ela

Your Pet's Happy Place!10.8 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
"Ela took great care of my large dog who has some specific care needs, and of my home. She was easy to schedule and communicate with, flexible, thoughtful, and responsible! Will definitely book again."
connorC
Beoordeling door connor
vanaf
€ 35
/nacht
DominiqueD

17. Dominique

12 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DominiqueD

17. Dominique

12 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
YanaY

18. Yana

17.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Loving care for your dog, just like at home

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
YanaY

18. Yana

Loving care for your dog, just like at home17.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
NurdanN

19. Nurdan

9.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Loving and experienced cat sitter in Purmerend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
NurdanN

19. Nurdan

Loving and experienced cat sitter in Purmerend9.6 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
SanneS

20. Sanne

18.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Ervaren, flexibele hondenoppas in Amsterdam!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
SanneS

20. Sanne

Ervaren, flexibele hondenoppas in Amsterdam!18.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht