1. Logeren
  2. Wateringen

Logeren, Wateringen

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
GizemG

1. Gizem

5.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

🐶🐱 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter 🐾

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: vandaag
GizemG

1. Gizem

🐶🐱 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter 🐾5.5 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: vandaag
"Gizem took good care of Chilly while we were away. She’s been a great communicator, always keeping us updated with the overall wellbeing of our pet. She made sure he got plenty of walks and love. "
AlinA
Beoordeling door Alin
vanaf
€ 40
/nacht
LeeL

2. Lee

5.2 km
vanaf
€ 35
/nacht
41 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Trustworthy, caring animal lover and his dog cuddling wife!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
LeeL

2. Lee

Trustworthy, caring animal lover and his dog cuddling wife!5.2 km
(41 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
"My dog was in very good hands with Lee and his wife. They were both so lovely! Lee was communicative, detailed in his updates and I felt completely at ease leaving my dog with him. He is not just a dog sitter, he is a serious and responsible dog lover who understands dogs and tries his best to make my dog feel at home during its stayover. No doubt about it, I will definitely go back to Lee as my trusted dog sitter! "
KyK
Beoordeling door Ky
vanaf
€ 35
/nacht
MichielM

3. Michiel

7.4 km
vanaf
€ 75
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Geef je hond wat die verdiend in ons paradijs (EN/NL)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
MichielM

3. Michiel

Geef je hond wat die verdiend in ons paradijs (EN/NL)7.4 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Een super ervaring! We zochten last minut een opvang voor Bella die extra liefde en zorg nodig had en ze stonden direct voor ons klaar. Ze is onwijs verwend. We kregen veel foto's en updates wat we erg fijn vinden. Ze zijn constant met Bella bezig. Een super plekje"
PatriciaP
Beoordeling door Patricia
vanaf
€ 75
/nacht
LukaL

4. Luka

8.2 km
vanaf
€ 36
/nacht

Liefdevolle, betrouwbare en ervaren oppas in Den Haag

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
LukaL

4. Luka

Liefdevolle, betrouwbare en ervaren oppas in Den Haag8.2 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 36
/nacht
FrisoF

5. Friso

8.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Professional, Flexible & Loving Pet Care

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
FrisoF

5. Friso

Professional, Flexible & Loving Pet Care8.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 35
/nacht
BeatriceB

6. Beatrice

4.9 km
vanaf
€ 20
/nacht

Betrouwbare hondenoppas met veel tijd en aandacht

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
BeatriceB

6. Beatrice

Betrouwbare hondenoppas met veel tijd en aandacht4.9 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/nacht
Meryem NihalM

7. Meryem Nihal

7 km
vanaf
€ 56
/nacht

Met 11 jaar ervaren betrouwbare hondenoppas

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
Meryem NihalM

7. Meryem Nihal

Met 11 jaar ervaren betrouwbare hondenoppas 7 km
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 56
/nacht
Ruben and AllisaR

8. Ruben and Allisa

4.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Reliable Cat/Dog Sitting & Hosting

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Ruben and AllisaR

8. Ruben and Allisa

Reliable Cat/Dog Sitting & Hosting4.8 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
RuixiR

9. Ruixi

6.2 km
vanaf
€ 21
/nacht
1 beoordeling

Experienced & Loving Care in The Hague & Leiden

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
RuixiR

9. Ruixi

Experienced & Loving Care in The Hague & Leiden6.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 21
/nacht
QueenieQ

10. Queenie

7.4 km
vanaf
€ 50
/nacht

Your Pet’s New Favorite Human 😃

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
QueenieQ

10. Queenie

Your Pet’s New Favorite Human 😃7.4 km
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
defneD

11. defne

6.5 km - Den Haag
vanaf
€ 38
/nacht

A caring companion for your friends🐝

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
defneD

11. defne

A caring companion for your friends🐝6.5 km - Den Haag
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 38
/nacht
MichaelM

12. Michael

8.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Spacious enclosed garden home near Haagse bos

Antwoordt meestal binnen een dag
MichaelM

12. Michael

Spacious enclosed garden home near Haagse bos 8.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
MarianaM

13. Mariana

8 km
vanaf
€ 31
/nacht
1 beoordeling

Previous dog mom welcomed your pet in my home 🐶🧡

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Jack Rusell Terrier Tequila
MarianaM

13. Mariana

Previous dog mom welcomed your pet in my home 🐶🧡8 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Jack Rusell Terrier Tequila
vanaf
€ 31
/nacht
MeishiM

14. Meishi

6.3 km
vanaf
€ 70
/nacht

Experienced Animal Rescuer & Caring Pet Lover in The Hague

MeishiM

14. Meishi

Experienced Animal Rescuer & Caring Pet Lover in The Hague6.3 km
vanaf
€ 70
/nacht
LouisaL

15. Louisa

6.8 km
vanaf
€ 30
/nacht

Oppassen/uitlaten met liefde voor uw dier

Antwoordt meestal binnen een uur
LouisaL

15. Louisa

Oppassen/uitlaten met liefde voor uw dier6.8 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/nacht
SansaS

16. Sansa

8.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
15 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Snuggles, belly rubs & wagging tails guaranteed 🐾

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SansaS

16. Sansa

Snuggles, belly rubs & wagging tails guaranteed 🐾 8.1 km
(15 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Our dogs stayed for a week with Sansa and they looked quite happy on the photos she send us. Sansa is very easy to communicate with and definitely would book her again."
MarleenM
Beoordeling door Marleen
vanaf
€ 50
/nacht
Mina MarieM

17. Mina Marie

7.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen
3
terugkerende gasten

I will make your little one feel as comfy as paw-ssible <3

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Mina MarieM

17. Mina Marie

I will make your little one feel as comfy as paw-ssible <37.1 km
(5 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Mina was absolutely great with Luna, they clicked the first moment they met! Her communication was also great, we received daily updates on how Luna was doing while we were away. I can definitely recommend Mina."
TimoT
Beoordeling door Timo
vanaf
€ 50
/nacht
RickR

18. Rick

3.9 km
vanaf
€ 38
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ricky Ventura at your (pets) service🫡🫶

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
RickR

18. Rick

Ricky Ventura at your (pets) service🫡🫶3.9 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Na eerder een dagje bij Rick te zijn geweest, zijn onze honden dit keer een week bij Rick geweest. De vakantie was zo heerlijk ontspannen in de wetenschap dat de honden het ook naar hun zin hadden. Rick stuurde elke dag even een app bericht met leuke foto’s van onze honden. Rick is echt een dierenvriend en we zijn heel blij met zo’n oppas. "
JolandaJ
Beoordeling door Jolanda
vanaf
€ 38
/nacht
AshleyA

19. Ashley

8.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
28 beoordelingen
10
terugkerende gasten

Ik pas met liefde op!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
AshleyA

19. Ashley

Ik pas met liefde op!8.9 km
(28 beoordelingen)
10 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
"Ashley is een heel fijne dame met duidelijk kennis van honden en haar hart op de goeie plek. Onze hond was snel op z'n gemak bij haar en we zullen haar zeker nog een keer vragen!"
MaaikeM
Beoordeling door Maaike
vanaf
€ 25
/nacht
ChristineC

20. Christine

6.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
29 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Auntie Christine

Woont samen met 2 honden, 2 katten
ChristineC

20. Christine

Auntie Christine6.9 km
(29 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 2 honden, 2 katten
"Christine is a caring, flexible dog sitter."
DienieD
Beoordeling door Dienie
vanaf
€ 30
/nacht