1. Logeren
  2. Voorburg

Logeren, Voorburg

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AdeleA

1. Adele

3.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

l survived having a beagle :)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
AdeleA

1. Adele

l survived having a beagle :)3.7 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
MariamM

2. Mariam

5.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
15 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Whisker watch: Experienced sitter

Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
MariamM

2. Mariam

Whisker watch: Experienced sitter5.6 km
(15 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 6 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
AlinaA

3. Alina

5.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

Pet Sitter by Trade, Pet Person for Life

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
AlinaA

3. Alina

Pet Sitter by Trade, Pet Person for Life5.2 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 40
/nacht
NeliN

4. Neli

2.8 km
vanaf
€ 35
/nacht

I love animals with all my heart and soul.

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
NeliN

4. Neli

I love animals with all my heart and soul.2.8 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
SagarS

5. Sagar

4.2 km
vanaf
€ 28
/nacht

A former dog owner open to pet boarding

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SagarS

5. Sagar

A former dog owner open to pet boarding4.2 km
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 28
/nacht
NickN

6. Nick

5.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Dierenliefhebber voor oppas, wandelingen & knuffels 🐾

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
NickN

6. Nick

Dierenliefhebber voor oppas, wandelingen & knuffels 🐾5.8 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 35
/nacht
MeryemM

7. Meryem

2.4 km
vanaf
€ 50
/nacht

Your pet’s new friend! ✨

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MeryemM

7. Meryem

Your pet’s new friend! ✨2.4 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
NoorN

8. Noor

0.3 km
vanaf
€ 65
/nacht
1 beoordeling

Patient and attentive pet sitter who treats pets like family

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NoorN

8. Noor

Patient and attentive pet sitter who treats pets like family0.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 65
/nacht
JessieJ

9. Jessie

4.2 km
vanaf
€ 40
/nacht

Safe, Loving, and Fun Pet Care – The Hague

Laatst actief: 14 dagen geleden
JessieJ

9. Jessie

Safe, Loving, and Fun Pet Care – The Hague4.2 km
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
MagdalenaM

10. Magdalena

3.8 km
vanaf
€ 30
/nacht

Cats & Dog Lover Providing a Home Away From Home

Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
MagdalenaM

10. Magdalena

Cats & Dog Lover Providing a Home Away From Home3.8 km
Woont samen met 3 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 30
/nacht
FabrizioF

11. Fabrizio

2.7 km
vanaf
€ 45
/nacht

I have a lot of experience with animals

Antwoordt meestal binnen een dag
FabrizioF

11. Fabrizio

I have a lot of experience with animals 2.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
KatK

12. Kat

7.6 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Your pet’s new best friend in Delft!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
KatK

12. Kat

Your pet’s new best friend in Delft! 7.6 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 55
/nacht
BasakB

13. Basak

3.9 km
vanaf
€ 30
/nacht

Loving cat mom 🐱 | Experienced sitter in Den Haag 🏡

Woont samen met 2 katten
BasakB

13. Basak

Loving cat mom 🐱 | Experienced sitter in Den Haag 🏡3.9 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 30
/nacht
MallikaM

14. Mallika

0.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your pets are going to be so loved!!

MallikaM

14. Mallika

Your pets are going to be so loved!!0.9 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 50
/nacht
SnehalS

15. Snehal

5.8 km
vanaf
€ 45
/nacht

Trusted Dog Sitting with Personal Care for Dogs of All Ages

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SnehalS

15. Snehal

Trusted Dog Sitting with Personal Care for Dogs of All Ages5.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
ElisabethE

16. Elisabeth

4.7 km
vanaf
€ 22
/nacht

Wandelaar die dol is op honden

Antwoordt meestal binnen een dag
ElisabethE

16. Elisabeth

Wandelaar die dol is op honden4.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 22
/nacht
MahanM

17. Mahan

3.5 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling

Loving & Safe Home Away from Home

Woont samen met 1 hond
Woont samen met toy poodle Aram
MahanM

17. Mahan

Loving & Safe Home Away from Home 3.5 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met toy poodle Aram
vanaf
€ 55
/nacht
NosaibaN

18. Nosaiba

2.3 km
vanaf
€ 40
/nacht

Your Furry buddy's New Best Friend!

NosaibaN

18. Nosaiba

Your Furry buddy's New Best Friend!2.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
SusanaS

19. Susana

2.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced and fun dog walker 🐾🦴

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
SusanaS

19. Susana

Experienced and fun dog walker 🐾🦴2.5 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht