1. Logeren
  2. Vijlen

Logeren, Vijlen

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
Elena MeralE

1. Elena Meral

19.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Reliable International Student Who Loves Animals

Antwoordt meestal binnen een dag
Elena MeralE

1. Elena Meral

Reliable International Student Who Loves Animals19.6 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Elena looked after our two large dogs, who can be a handful at times! 😄 She was wonderfully patient and kind with them, kept to their routine just as we’d asked, and took them on regular walks everyday multiple times. We especially appreciated how she kept us updated with messages and photos the whole time, which made it so easy to relax and enjoy our holiday. Trusting someone with your dogs is never easy, but Elena gave us complete peace of mind. To top it off, the dogs managed to break a few things in her home, yet she handled it with so much grace and never once complained. That really says a lot about her character. We would absolutely trust Elena with our dogs again and wouldn’t hesitate to recommend her. ❤️"
TugceT
Beoordeling door Tugce
vanaf
€ 35
/nacht
ChalseyC

2. Chalsey

11.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Student who loves animals

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
ChalseyC

2. Chalsey

Student who loves animals11.1 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Hele fijne verzorgster waar we op korte termijn onze poes een paar dagen en nachten terecht kon. Ze heeft heel goed voor onze poes gezorgd en kregen ook telkens filmpjes en foto's. Aanbevolen! "
HelenaH
Beoordeling door Helena
vanaf
€ 50
/nacht
KelseyK

3. Kelsey

9.7 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Ervaren hondenliefhebber met tijd voor jouw huisdier

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
KelseyK

3. Kelsey

Ervaren hondenliefhebber met tijd voor jouw huisdier9.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"We had a wonderful experience with Kelsey! Communication was great from the very beginning, and we were able to arrange everything easily. Kelsey arrived right on time. At first, my little dog was a bit confused about what was happening, but as soon as he realized she was there for him, he was so happy to see her! When we came home, he was still just as happy, wagging his tail nonstop. It even seemed like he didn't want her to leave! Seeing how happy and comfortable my dog was made me incredibly pleased. I would definitely recommend!"
LarisaL
Beoordeling door Larisa
vanaf
€ 45
/nacht
KellyK

4. Kelly

15.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

liefdevollle oppas / wandelingen & knuffels 🌳 🫶🏼

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KellyK

4. Kelly

liefdevollle oppas / wandelingen & knuffels 🌳 🫶🏼15.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Kelly did a great job watching our dog for the weekend. She was easy to reach, very kind, and flexible to match our traveling agenda. When we picked up our pup, she looked happy and relaxed. We'd definitely book her again."
GreciaG
Beoordeling door Grecia
vanaf
€ 30
/nacht
ElliE

5. Elli

10.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Liebevolle Betreuung

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
ElliE

5. Elli

Liebevolle Betreuung10.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Elena hat super auf Nero aufgepasst und wir hatten direkt ein gutes Gefühl. Man merkt, dass sie Hunde wirklich mag und Erfahrung hat. Besonders aufmerksam fanden wir, dass sie sogar eine Zecke bei Nero entdeckt und entfernt hat. Nero hat sich wohlgefühlt – würden sie jederzeit wieder buchen. Absolute Empfehlung 🙂"
DominicD
Beoordeling door Dominic
vanaf
€ 25
/nacht
CarolienC

6. Carolien

11.6 km
vanaf
€ 27
/nacht
10 beoordelingen

Dieren liefhebber 🤍

Laatst actief: 5 dagen geleden
CarolienC

6. Carolien

Dieren liefhebber 🤍11.6 km
(10 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Carolien heeft een middag en avond op mijn hondje gelet. Vooraf werd er duidelijk gevraagd naar enige bijzonderheden zodat zij zo goed mogelijk voor het hondje kan zorgen. Ze is open en warm, waardoor een veilige omgeving gecreëerd wordt, en mijn pup heeft het enorm naar haar zin gehad. "
RobinR
Beoordeling door Robin
vanaf
€ 27
/nacht
HelenaH

7. Helena

7.7 km
vanaf
€ 38
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Haustiersitting mit Herz und Geduld

Antwoordt meestal binnen enkele uren
HelenaH

7. Helena

Haustiersitting mit Herz und Geduld7.7 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Helena ist eine großartige Hundesitterin. Schon beim ersten Kontakt merkt man, dass sie Hunde wirklich mag und ebenso souverän wie liebevoll mit ihnen umgeht. Freddie freut sich sicherlich auf deb nächsten Urlaub bei Helena - und ich mich auf einen haustierfreien Tag. :-D"
ClemensC
Beoordeling door Clemens
vanaf
€ 38
/nacht
GloriaG

8. Gloria

10.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Committed to your Dog’s Happiness and Well Being

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
GloriaG

8. Gloria

Committed to your Dog’s Happiness and Well Being10.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Wir haben relativ kurzfristig eine Betreuung für unsere Labrador Hündin für einen Tag und eine Nacht gesucht. Gloria und ihr Freund haben dann auf Anfrage schnell reagiert und zugestimmt! Sie haben Mila super aufgenommen - sie hat sich direkt wohl gefühlt! Für meine Hündin war es das erste Mal, dass sie bei einem Sitter untergebracht war. Wir haben regelmäßig Bilder und Updates von Mila bekommen. Die beiden waren super freundlich und haben auch immer direkt reagiert, wenn man eine Frage gestellt hat. Ich würde meine Hündin zur Betreuung jederzeit wieder zu Gloria geben! Vielen Dank! "
SophiaS
Beoordeling door Sophia
vanaf
€ 35
/nacht
MelissaM

9. Melissa

10.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

Happy pet, Liefde voor uw huisdier.

Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
MelissaM

9. Melissa

Happy pet, Liefde voor uw huisdier. 10.7 km
Laatst gereserveerd: gisteren
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
JuliaJ

10. Julia

9.9 km
vanaf
€ 25
/nacht

Fröhliche Tierliebhaberin :)

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
JuliaJ

10. Julia

Fröhliche Tierliebhaberin :)9.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
LenkaL

11. Lenka

12.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Trust, love and care when you are not there!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LenkaL

11. Lenka

Trust, love and care when you are not there!12.2 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
PatriciaP

12. Patricia

10.5 km
vanaf
€ 20
/nacht

Een liefdevol tweede thuis voor jouw hondje

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
PatriciaP

12. Patricia

Een liefdevol tweede thuis voor jouw hondje10.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
BusraB

13. Busra

7.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Paw-worthy time with little friends 🐾

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
BusraB

13. Busra

Paw-worthy time with little friends 🐾7.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
VanessaV

14. Vanessa

8.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Because your furry family deserves the best care :)

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
VanessaV

14. Vanessa

Because your furry family deserves the best care :)8.1 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
DianaD

15. Diana

10.4 km
vanaf
€ 20
/nacht

Tierliebe Studentin mit Herz und Erfahrung

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
DianaD

15. Diana

Tierliebe Studentin mit Herz und Erfahrung 10.4 km
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/nacht
JannaJ

16. Janna

19.4 km
vanaf
€ 60
/nacht

Jouw dier, mijn zorg!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Roemense berghond kruising Casper
JannaJ

16. Janna

Jouw dier, mijn zorg! 19.4 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Roemense berghond kruising Casper
vanaf
€ 60
/nacht