1. Logeren
  2. Valkenswaard

Logeren, Valkenswaard

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ChavonneC

1. Chavonne

9.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
18 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Your Pup’s New Best Friend for Tail-Wagging Adventures!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ChavonneC

1. Chavonne

Your Pup’s New Best Friend for Tail-Wagging Adventures!9.3 km
(18 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Chavonne is an amazing dog host! She provided exceptional care for my dog, paying great attention to his needs and making sure he was happy and comfortable. Her love and passion for animals are truly evident, and her experience in training dogs is impressive. It was clear that my dog enjoyed staying with her, and I felt completely at ease knowing he was in such great hands. I highly recommend Chavonne to anyone looking for a caring and knowledgeable dog sitter!"
ArkA
Beoordeling door Ark
vanaf
€ 35
/nacht
GayatriG

2. Gayatri

11 km
vanaf
€ 35
/nacht
13 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Geldrop dog care

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Boomer Joe
GayatriG

2. Gayatri

Geldrop dog care11 km
(13 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Boomer Joe
"My energetic 6 month old golden retriever had a great time with Gayatri! He had space to play and a little friend to play with - not sure if he missed me at all :) The communication was great and I felt very confident leaving Benjamin at her house. I received many pictures during his stay and I could enjoy my trip knowing he was happy. It was our first time apart and she was very reassuring. I recommend her as a pet sitter."
DanielaD
Beoordeling door Daniela
vanaf
€ 35
/nacht
DeepakD

3. Deepak

7.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
9 beoordelingen

Your dog sitter in need! 🐶

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DeepakD

3. Deepak

Your dog sitter in need! 🐶 7.6 km
(9 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Deepak is an amazing dogsitter! He took such wonderful care of our little dachshund puppy, Shonny. At first, Shonny was a bit scared — he’s still very small and usually shy around new people and dogs. But thanks to kindness and patience, he quickly warmed up and soon became great friends with Deepak, his partner Discha, and their lovely dog Molly. We could really see how much love and care they all gave him. Deepak and Discha also kept us updated, which gave us so much peace of mind while we were away. We are truly grateful and would definitely recommend him to anyone looking for a trustworthy and caring sitter!"
VeronikaV
Beoordeling door Veronika
vanaf
€ 30
/nacht
PeiP

4. Pei

16.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
47 beoordelingen
24
terugkerende gasten

Pei Pet Sitter - Cats second home in Best

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
PeiP

4. Pei

Pei Pet Sitter - Cats second home in Best16.4 km
(47 beoordelingen)
24 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"During our vacation we left our cat, Auri, for 2 weeks at Peis place. In this time she also took care of some other cats at her place and it was the first time for Auri to stay with other cats. Pei was really sensitive and let the cats get in touch with each other one step at a time. She sent us a lot of fotos and videos of our cat and made sure we can enjoy our holiday knowing our cat is fine. We will definetly book Pei on another holiday again."
JudithJ
Beoordeling door Judith
vanaf
€ 40
/nacht
AleksandraA

5. Aleksandra

14.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Babysitter voor uw hond met liefde en zorg

Woont samen met 1 hond
Woont samen met toy terrier Grom
AleksandraA

5. Aleksandra

Babysitter voor uw hond met liefde en zorg14.3 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met toy terrier Grom
"Dit was de eerste keer dat we gebruik maakte van pawshake en zeer tevreden. Scooby heeft een geweldig weekend gehad bij Aleksandra en haar man. Dagelijks ontvingen wij fotos en filmpjes van ons hondje. De communicatie was ook open en eerlijk. Wij waren zeer tevreden en zullen zeker bij een volgend weekendje opnieuw bij haar reserveren."
CindyC
Beoordeling door Cindy
vanaf
€ 30
/nacht
ZarinaZ

6. Zarina

8 km
vanaf
€ 25
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced Pet Sitter & Animal Rescue Volunteer

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
ZarinaZ

6. Zarina

Experienced Pet Sitter & Animal Rescue Volunteer8 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Zarina took really good care of our cat during her stay. She was updating us everyday with pictures, videos and messages so we felt very reassured. I definitely recommend her services :)"
GuillaumeG
Beoordeling door Guillaume
vanaf
€ 25
/nacht
ShaliniS

7. Shalini

9.4 km - Eindhoven
vanaf
€ 25
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Feline Friend 🐾 Loving and Dependable

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
ShaliniS

7. Shalini

Feline Friend 🐾 Loving and Dependable9.4 km - Eindhoven
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Easy to tell that Shalini is very knowledgeable about cats, knows what to expect and how to handle cats, including for example how to introduce cats to each other. We were not sure our cat can get along well with her cats. She handled the introduction between our cats very well, and it was a success. In short time our cat was comfortable in the new space, playing with her new hunan and cat friends, eating normally. Shalini’s apartment is large and cat-friendly. She takes great care of the safety and comfort of your pet. "
adelinaA
Beoordeling door adelina
vanaf
€ 25
/nacht
MatthewM

8. Matthew

18 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

friendly couple. weekend dog sitter in Helmond

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
MatthewM

8. Matthew

friendly couple. weekend dog sitter in Helmond18 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"We are very pleased with the care our dog received. They met our expectations 100% and even more 😊Enei was very happy and had plenty of walks, which is something he desperately needs as a husky. We highly recommend them and thank you for your care!💙"
CarmenC
Beoordeling door Carmen
vanaf
€ 25
/nacht
AnchenA

9. Anchen

3.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
12 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Doggy playdate

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AnchenA

9. Anchen

Doggy playdate3.9 km
(12 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Our dog stayed with her for our vacation, he was very well cared for and she kept us informed whenever we asked. He was always very happy and had a lot of fun. Recommended."
DavidD
Beoordeling door David
vanaf
€ 40
/nacht
CerenC

10. Ceren

10.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Caring for your pets like they are family 💕 Geldrop

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
CerenC

10. Ceren

Caring for your pets like they are family 💕 Geldrop10.5 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
"Ceren and her husband and ofcourse their dog Jack are great hosts. Our two elderly dogs had a great time and were in very good hands. From the first meeting we and the dogs felt welcome and comfortable with them. They took great care of Amigo and Luna for a week. Ceren did sent updates and photos during the stay. Which we really loved. Our dogs now miss their new friend Jack! "
MandyM
Beoordeling door Mandy
vanaf
€ 45
/nacht
AliceA

11. Alice

11.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Animal lover - really missing her life surrounded by animals

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
AliceA

11. Alice

Animal lover - really missing her life surrounded by animals11.9 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
IndyI

12. Indy

16.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Dierenliefhebber met zorgzaam hart 🐶🤍

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
IndyI

12. Indy

Dierenliefhebber met zorgzaam hart 🐶🤍16.1 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 30
/nacht
JonieJ

13. Jonie

20 km
vanaf
€ 19
/nacht
2 beoordelingen

Oppas met kynologisch en paraveterinair achtergrond!

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
JonieJ

13. Jonie

Oppas met kynologisch en paraveterinair achtergrond!20 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 19
/nacht
MonicaM

14. Monica

14.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Your pet’s home away from home-they’ll love me

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MonicaM

14. Monica

Your pet’s home away from home-they’ll love me14.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 45
/nacht
MelissaM

15. Melissa

10.5 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Biologist and animal lover

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
MelissaM

15. Melissa

Biologist and animal lover10.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
YsjaY

16. Ysja

13 km
vanaf
€ 50
/nacht

Oppas in de natuur met fijne omheinde tuin 🍀

YsjaY

16. Ysja

Oppas in de natuur met fijne omheinde tuin 🍀13 km
vanaf
€ 50
/nacht
RemcoR

17. Remco

7.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Both dog and cat lover living on the countryside

RemcoR

17. Remco

Both dog and cat lover living on the countryside7.3 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 25
/nacht
ErinE

18. Erin

13.5 km
vanaf
€ 50
/nacht

Een warm en actief 'thuis weg van huis' voor jouw huisdier /

Antwoordt meestal binnen een uur
ErinE

18. Erin

Een warm en actief 'thuis weg van huis' voor jouw huisdier / 13.5 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
CarolaC

19. Carola

7.7 km - Eindhoven
vanaf
€ 60
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving and reliable pet sitter in Eindhoven 🐾

CarolaC

19. Carola

Loving and reliable pet sitter in Eindhoven 🐾7.7 km - Eindhoven
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
vanaf
€ 60
/nacht
JudeJ

20. Jude

10.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Reliable, experienced student offering loving attentive care

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JudeJ

20. Jude

Reliable, experienced student offering loving attentive care 10.9 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Jude is een geweldige oppas voor ons hondje Lizzy! Ze heeft ontzettend goed en lief voor Lizzy gezorgd! Haar heel vaak uitgelaten en veel geknuffeld! Lizzy was enorm blij met Jude! Jude heeft veel met mij gecommuniceerd. Appjes, korte video's én foto's! Ik kon aan alles zien dat Lizzy enorm op haar gemakje was en helemaal comfortabel was met Jude en in haar appartementje! Ook heeft ze goed haar voedingssuplementen en haar medicijn gegeven! Lizzy en ik zijn Jude heel erg dankbaar !! "
SonjaS
Beoordeling door Sonja
vanaf
€ 25
/nacht