1. Logeren
  2. Spaarndam

Logeren, Spaarndam

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MatildaM

1. Matilda

9.6 km - Amsterdam
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Loving and experienced dog sitter from China

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MatildaM

1. Matilda

Loving and experienced dog sitter from China 9.6 km - Amsterdam
(1 beoordeling)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"So grateful for the excellent care! Lots of updates and my dog was clearly well looked after. Thank you!!"
AnastasiaA
Beoordeling door Anastasia
vanaf
€ 35
/nacht
PaulP

2. Paul

10.6 km
vanaf
€ 26
/nacht
14 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dogsitting service with an animalhugger

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
PaulP

2. Paul

Dogsitting service with an animalhugger10.6 km
(14 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Bono feels like being at home, tks Paul !"
CordebelC
Beoordeling door Cordebel
vanaf
€ 26
/nacht
ViktorijaV

3. Viktorija

4 km
vanaf
€ 55
/nacht
7 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Your pet's home away from home!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Standard Poodle Barbara
ViktorijaV

3. Viktorija

Your pet's home away from home!4 km
(7 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Standard Poodle Barbara
"Our dog Indie had a lovely stay at Viktorija’s. I would definitely recommend them. Viktorija and her husband are experienced with dogs and gave my Indie a comfortable stay at their place "
HelenH
Beoordeling door Helen
vanaf
€ 55
/nacht
NinaN

4. Nina

5.7 km - Haarlem
vanaf
€ 44
/nacht
5 beoordelingen

Dierenvriend(in)

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
NinaN

4. Nina

Dierenvriend(in)5.7 km - Haarlem
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Nina was a fantastic sitter to our pup, Dex! She checked in daily with photos and reached out to me when she had a small concern about his paw. She even celebrated his birthday, which was during his visit! I felt so comfortable with him in her capable hands. Very grateful and totally reaching out to Nina again in the future!"
MaggieM
Beoordeling door Maggie
vanaf
€ 44
/nacht
EshkinE

5. Eshkin

11.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Loving Care for Your Furry Friends

Antwoordt meestal binnen enkele uren
EshkinE

5. Eshkin

Loving Care for Your Furry Friends 11.4 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Eshkin took wonderful care of Hugo! From the very beginning, communication was excellent, everything was clear, easy, and well organized. He was incredibly kind and caring with Hugo, and I felt completely at ease while I was away. I really appreciated the updates throughout Hugo’s stay. They were perfectly balanced: frequent enough to reassure me without being overwhelming. I loved receiving the photos, videos, and detailed messages about how Hugo was doing. It was obvious that Hugo was happy, comfortable, and well looked after. I wouldn’t hesitate to leave Hugo with Eshkin again, and I highly recommend him to anyone looking for a caring, reliable, and communicative dog sitter. Thank you so much, Eshkin, for taking such great care of Hugo! 🐶❤️"
DorelaD
Beoordeling door Dorela
vanaf
€ 35
/nacht
LorennaL

6. Lorenna

11.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Happy Pet Sitting with Lorenna & Tiago

LorennaL

6. Lorenna

Happy Pet Sitting with Lorenna & Tiago11.6 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
"Lorenna was very keen on listening to what my dog needed and how he should be handled. She wasn't afraid to ask questions and was able to handle my dog when he was misbehaving. She has given him ample activities and walks throughout the weekend and supplied proof via pictures. She's a very friendly petsitter. Thanks Lorenna!"
TuncT
Beoordeling door Tunc
vanaf
€ 30
/nacht
MaleniM

7. Maleni

6.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Mel's doggy day care <3

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
MaleniM

7. Maleni

Mel's doggy day care <3 6.4 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
MaximeM

8. Maxime

11 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
MaximeM

8. Maxime

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"11 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 20
/nacht
IvoI

9. Ivo

10.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling
2
terugkerende gasten

Loving home in Amsterdam west

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed: border collie, frysian staby, appenzeller sennenhund Bammbamm
IvoI

9. Ivo

Loving home in Amsterdam west10.9 km
(1 beoordeling)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed: border collie, frysian staby, appenzeller sennenhund Bammbamm
"Everything was just perfect! Thanks a lot, Ivo! "
PolinaP
Beoordeling door Polina
vanaf
€ 25
/nacht
MartineM

10. Martine

11.7 km
vanaf
€ 40
/nacht

Forever love for animals!

Antwoordt meestal binnen een dag
MartineM

10. Martine

Forever love for animals!11.7 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
RomyR

11. Romy

10.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Owner away? I will walk, sit and play!

Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
RomyR

11. Romy

Owner away? I will walk, sit and play!10.1 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 12 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"I’m so happy we met Romy, because it truly means I can leave Olaf with her and feel completely at ease. He’s a big boy, so finding someone I fully trust isn’t easy, but with her it just feels right. She took such loving and attentive care of him, and I’m really grateful for how she kept me updated the whole time—it made a big difference. You could tell from everything that Olaf was genuinely happy and comfortable. When we picked him up, he was relaxed, content, and honestly looked like he’d had the best time. That says everything to me. It’s clear that Romy really cares and puts her heart into what she does. We will 100% be bringing Olaf back to her. 🐾❤️"
CerenC
Beoordeling door Ceren
vanaf
€ 45
/nacht
marcelM

12. marcel

9.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
22 beoordelingen

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
marcelM

12. marcel

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam9.2 km
(22 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"Goede en vriendelijke hondenoppas!"
LindaL
Beoordeling door Linda
vanaf
€ 45
/nacht
SienaS

13. Siena

6.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
18 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Cat or Dog

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
SienaS

13. Siena

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Cat or Dog6.1 km
(18 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
GhaliaG

14. Ghalia

10.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛

Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GhaliaG

14. Ghalia

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛10.1 km
(4 beoordelingen)
Laatst actief: 14 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Ghalia is very sweet and immediately connected with Bento. She was asking a lot of questions to better understand Bento’s personality and make sure he gets the right care 🌞 She also sent me lots of updates through out his stay which was very reassuring! "
TiphanyT
Beoordeling door Tiphany
vanaf
€ 40
/nacht
KrisztinaK

15. Krisztina

8.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
KrisztinaK

15. Krisztina

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)8.7 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
"Krisztina took great care of our little Poppy! It was just for one night, but she sent regular updates and photos. She was flexible and responsive. Poppy came home happy. Would definitely book Krisztina again!"
LeslieL
Beoordeling door Leslie
vanaf
€ 30
/nacht
AnaA

16. Ana

5 km
vanaf
€ 65
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Big heart for animals, experienced dog owner 🐕✨

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
AnaA

16. Ana

Big heart for animals, experienced dog owner 🐕✨ 5 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Cinnamon was in great hands. She kept us updated with photos the whole time, he clicked with her right away, and came home one happy dog. :)"
SarahS
Beoordeling door Sarah
vanaf
€ 65
/nacht
BuseB

17. Buse

10.5 km - Amsterdam
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Your Baby’s New Best Friend🐶🐈

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
BuseB

17. Buse

Your Baby’s New Best Friend🐶🐈10.5 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
Guilherme and SamaraG

18. Guilherme and Samara

11.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
6 beoordelingen

My motivation as pet sitter is my deep love of animals

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
Guilherme and SamaraG

18. Guilherme and Samara

My motivation as pet sitter is my deep love of animals11.1 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 45
/nacht
AmyA

19. Amy

7.5 km
vanaf
€ 40
/nacht

Animal Lover Living on edge of Elswout

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
AmyA

19. Amy

Animal Lover Living on edge of Elswout 7.5 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht
RazvanR

20. Razvan

10.3 km
vanaf
€ 15
/nacht

Your pet dog or cat in a safe environment

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
RazvanR

20. Razvan

Your pet dog or cat in a safe environment10.3 km
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 15
/nacht