1. Logeren
  2. 's-Gravenzande

Logeren, 's-Gravenzande

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ChloëC

1. Chloë

11.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
12 beoordelingen

Time For Walkies

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
ChloëC

1. Chloë

Time For Walkies11.2 km
(12 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"Very nice & clear communication! Flexibility was great as well. And my dog was happy too!"
KlaasK
Beoordeling door Klaas
vanaf
€ 45
/nacht
nowiN

2. nowi

10.9 km - Rijswijk
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

ik zorg graag voor jou trouwe viervoeter

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
nowiN

2. nowi

ik zorg graag voor jou trouwe viervoeter 10.9 km - Rijswijk
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"She took good care of my husky boy! Kept me in the loop and even took my dog to the beach! Definitely recommend!"
Jessa MaeJ
Beoordeling door Jessa Mae
vanaf
€ 25
/nacht
Angie & LeanA

3. Angie & Lean

13.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Angie & Lean, animal fun lover

Antwoordt meestal binnen een dag
Angie & LeanA

3. Angie & Lean

Angie & Lean, animal fun lover 13.9 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"It was the first time my 8month old puppy stayed overnight somewhere else. My dog came home very happy, and I got pictures every day. The last day my plane was late and Angie & Lean were so flexible to keep my dog some hours longer. I can highly recommend to give your dog in their hands, both play and walk a lot and you can see that they really love dogs and take care of them!"
AntjeA
Beoordeling door Antje
vanaf
€ 30
/nacht
AnastasiaA

4. Anastasia

14.5 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Caring & considerate sitter! Daycare, board & housesitting

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
AnastasiaA

4. Anastasia

Caring & considerate sitter! Daycare, board & housesitting14.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Anastasia looked after my cat really well, even though he wasn't exactly easy to handle. Thank you for your patience!"
LaurineL
Beoordeling door Laurine
vanaf
€ 30
/nacht
GizemG

5. Gizem

12.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

🐶🐱 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter 🐾

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
GizemG

5. Gizem

🐶🐱 Caring, Reliable & Loving Pet Sitter 🐾12.3 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Gizem took good care of Chilly while we were away. She’s been a great communicator, always keeping us updated with the overall wellbeing of our pet. She made sure he got plenty of walks and love. "
AlinA
Beoordeling door Alin
vanaf
€ 40
/nacht
LeeL

6. Lee

12.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
41 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Trustworthy, caring animal lover and his dog cuddling wife!

Laatst actief: 11 dagen geleden
LeeL

6. Lee

Trustworthy, caring animal lover and his dog cuddling wife!12.9 km
(41 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
"My dog was in very good hands with Lee and his wife. They were both so lovely! Lee was communicative, detailed in his updates and I felt completely at ease leaving my dog with him. He is not just a dog sitter, he is a serious and responsible dog lover who understands dogs and tries his best to make my dog feel at home during its stayover. No doubt about it, I will definitely go back to Lee as my trusted dog sitter! "
KyK
Beoordeling door Ky
vanaf
€ 35
/nacht
MichielM

7. Michiel

15.1 km
vanaf
€ 75
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Geef je hond wat die verdiend in ons paradijs (EN/NL)

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
MichielM

7. Michiel

Geef je hond wat die verdiend in ons paradijs (EN/NL)15.1 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Een super ervaring! We zochten last minut een opvang voor Bella die extra liefde en zorg nodig had en ze stonden direct voor ons klaar. Ze is onwijs verwend. We kregen veel foto's en updates wat we erg fijn vinden. Ze zijn constant met Bella bezig. Een super plekje"
PatriciaP
Beoordeling door Patricia
vanaf
€ 75
/nacht
RuixiR

8. Ruixi

13.2 km
vanaf
€ 21
/nacht
1 beoordeling

Experienced & Loving Care in The Hague & Leiden

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
RuixiR

8. Ruixi

Experienced & Loving Care in The Hague & Leiden13.2 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 21
/nacht
CarlaC

9. Carla

12.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

A loving home, safe garden and a genuine care for every paw

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
CarlaC

9. Carla

A loving home, safe garden and a genuine care for every paw12.6 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht
FrisoF

10. Friso

14 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Professional, Flexible & Loving Pet Care

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
FrisoF

10. Friso

Professional, Flexible & Loving Pet Care14 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
Ruben and AllisaR

11. Ruben and Allisa

10.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Reliable Cat/Dog Sitting & Hosting

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Ruben and AllisaR

11. Ruben and Allisa

Reliable Cat/Dog Sitting & Hosting10.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
BeatriceB

12. Beatrice

10.5 km
vanaf
€ 20
/nacht

Betrouwbare hondenoppas met veel tijd en aandacht

Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
BeatriceB

12. Beatrice

Betrouwbare hondenoppas met veel tijd en aandacht10.5 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 20
/nacht
QueenieQ

13. Queenie

13.8 km
vanaf
€ 50
/nacht

Your Pet’s New Favorite Human 😃

Antwoordt meestal binnen een dag
QueenieQ

13. Queenie

Your Pet’s New Favorite Human 😃13.8 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
Meryem NihalM

14. Meryem Nihal

13.5 km
vanaf
€ 56
/nacht

Met 11 jaar ervaren betrouwbare hondenoppas

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Amerikaanse Bulldog Manu
Meryem NihalM

14. Meryem Nihal

Met 11 jaar ervaren betrouwbare hondenoppas 13.5 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Amerikaanse Bulldog Manu
vanaf
€ 56
/nacht
MeishiM

15. Meishi

12.5 km
vanaf
€ 70
/nacht

Experienced Animal Rescuer & Caring Pet Lover in The Hague

MeishiM

15. Meishi

Experienced Animal Rescuer & Caring Pet Lover in The Hague12.5 km
vanaf
€ 70
/nacht
LouisaL

16. Louisa

2.9 km
vanaf
€ 30
/nacht

Oppassen/uitlaten met liefde voor uw dier

Antwoordt meestal binnen een uur
LouisaL

16. Louisa

Oppassen/uitlaten met liefde voor uw dier2.9 km
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 30
/nacht
MarkoM

17. Marko

15.1 km
vanaf
€ 58
/nacht
1 beoordeling

Per Walker/Home NL/ENG, omgeving Belgisch park/Scheveningen

MarkoM

17. Marko

Per Walker/Home NL/ENG, omgeving Belgisch park/Scheveningen 15.1 km
(1 beoordeling)
"Marko was very good to our dog and we are very happy with how everything went. Thanks Marko!"
JuanJ
Beoordeling door Juan
vanaf
€ 58
/nacht
RickR

18. Rick

7.7 km
vanaf
€ 38
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ricky Ventura at your (pets) service🫡🫶

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
RickR

18. Rick

Ricky Ventura at your (pets) service🫡🫶7.7 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Na eerder een dagje bij Rick te zijn geweest, zijn onze honden dit keer een week bij Rick geweest. De vakantie was zo heerlijk ontspannen in de wetenschap dat de honden het ook naar hun zin hadden. Rick stuurde elke dag even een app bericht met leuke foto’s van onze honden. Rick is echt een dierenvriend en we zijn heel blij met zo’n oppas. "
JolandaJ
Beoordeling door Jolanda
vanaf
€ 38
/nacht
meryM

19. mery

13.4 km
vanaf
€ 55
/nacht

Een betrouwbare, liefdevolle hondenvriend

meryM

19. mery

Een betrouwbare, liefdevolle hondenvriend13.4 km
vanaf
€ 55
/nacht
ChristineC

20. Christine

13.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
29 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Auntie Christine

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
ChristineC

20. Christine

Auntie Christine13.6 km
(29 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
"Christine is a caring, flexible dog sitter."
DienieD
Beoordeling door Dienie
vanaf
€ 30
/nacht