1. Logeren
  2. Roelofarendsveen

Logeren, Roelofarendsveen

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MariaM

1. Maria

11.6 km
vanaf
€ 38
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Love being around dogs

Antwoordt meestal binnen enkele uren
MariaM

1. Maria

Love being around dogs11.6 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"She is a wonderful sitter whom I highly recommend. She communicates clearly, shows great care, and is completely trustworthy. I will definitely ask her again for the next opportunity. My dog was truly happy and comfortable with her."
RyomaR
Beoordeling door Ryoma
vanaf
€ 38
/nacht
IrinaI

2. Irina

9.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Kattenliefhebbers zoeken pleegkat (Geen honden/no dogs)

Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
IrinaI

2. Irina

Kattenliefhebbers zoeken pleegkat (Geen honden/no dogs)9.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 5 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Irina is een lieve en betrouwbare oppas. Er was de mogelijkheid om eerst kennis te maken, wat ik erg fijn vond. Tijdens het verblijf van m’n kat kreeg ik regelmatig een berichtje met foto’s over hoe het ging. Irina en haar man zijn echt hele hartelijke mensen. Als ik weer een keer wegga zal ik m’n kat zeker weer naar Irina brengen. Bedankt voor de goede zorgen!"
DaniëlleD
Beoordeling door Daniëlle
vanaf
€ 25
/nacht
BurgeB

3. Burge

17.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
44 beoordelingen
17
terugkerende gasten

A warm house for your best friends

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
BurgeB

3. Burge

A warm house for your best friends17.8 km
(44 beoordelingen)
17 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Bürge is a very reliable Dogsitter. She loves animals and definitely enjoys what she is doing. She is always in touch with you and sends photos daily. You can be sure that she will take a very special care to your dog/cat/anyone you give her :) She took care of Django (our 14 months old Weimaraner) for a week. Django is a veeeeery enthusiastic boy who needs a lot of time and attention. And I have to admit that the breed is hard to maintain. Their energy level is enormous and they need to seriously exercise at least 60-90 minutes a day. And I mean a lot of running, swimming, training and not just a park walk. On the second day there was an accident where Django refused to listen to her and stole someone’s ball in a park. He was misbehaving, running with a stolen ball, jumping on people. Whilst taking a ball from him, her finger got trapped into the leash and later on we received a message that Bürge was in emergency room. Horrible feeling, especially when you are thousands kilometers away and can’t help the situation. We thought of coming back, but Bürge said that the finger was not broken and she is ok and we can just enjoy our vacation… When we came back, Django was absolutely ungovernable, did not listen at all and of course gave everyone (even us) an impression of absolutely misbehaved dog. Simply because after the accident he didn’t get enough exercise and was in the crate a bit longer than he should have. Me and my husband’s hearts were absolutely broken because of the discomfort Django and Burge had. At the end of day we believe it is down to communication and exercise. As after a day or so of being back home and running with Django for a good few hours. He was back to his usual self. Our take away is that they unfortunately just didn’t match. If you have a larger, hyper breed I would advise to do a couple of trail days just to see if Burge and your pet do indeed match. Finnally, I really want to repeat myself- Bürge is absolutely amazing, reliable and a very responsible carer who is going to do everything to make your pet happy. :)"
DarynaD
Beoordeling door Daryna
vanaf
€ 45
/nacht
CamilaC

4. Camila

19.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
11 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Experienced and level-headed pet sitter in Haarlem

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
CamilaC

4. Camila

Experienced and level-headed pet sitter in Haarlem19.3 km
(11 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Onze honden hebben het erg goed gehad bij Camila. Ze is dol op honden. Erg blij met haar. "
RolineR
Beoordeling door Roline
vanaf
€ 35
/nacht
RemkeR

5. Remke

16.2 km - Wassenaar
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Deskundige & persoonlijke hondenoppas

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
RemkeR

5. Remke

Deskundige & persoonlijke hondenoppas16.2 km - Wassenaar
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Guusje heeft het duidelijk fantastisch gehad bij Remke en haar familie, en ook voor ons, op vakantie was het een heel vertrouwd gevoel dat Guusje bij zo'n lief gezin kon logeren, en de foto-updates die regelmatig stuurde beaamde dat. "
StephanieS
Beoordeling door Stephanie
vanaf
€ 50
/nacht
MichaelM

6. Michael

16.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
6 beoordelingen

Liefdevolle zorg voor honden en katten

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
MichaelM

6. Michael

Liefdevolle zorg voor honden en katten16.5 km
(6 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"Michael really helped us with a last minute availability. I felt very comfortable leaving our dog with him, as he has tons of experience with lots of different dogs. Our dog was very well cared for during her stay and I would highly recommend Michael's services. "
KellyK
Beoordeling door Kelly
vanaf
€ 40
/nacht
DjunahD

7. Djunah

16.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
DjunahD

7. Djunah

16.6 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"onze hond heeft het echt heerlijk gehad, ze stuurt regelmatig updates hoe het allemaal gaat, echt een aanrader ! "
FredF
Beoordeling door Fred
vanaf
€ 30
/nacht
KimberleyK

8. Kimberley

14.8 km
vanaf
€ 38
/nacht

enthousiaste honden oppas! Ook voor alleen uitlaten.

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
KimberleyK

8. Kimberley

enthousiaste honden oppas! Ook voor alleen uitlaten. 14.8 km
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 38
/nacht
HilalH

9. Hilal

15.9 km
vanaf
€ 27
/nacht
1 beoordeling

Tail Wags, Treats, and a Cozy Spot to Stay

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
HilalH

9. Hilal

Tail Wags, Treats, and a Cozy Spot to Stay15.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 27
/nacht
HasretH

10. Hasret

19.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
72 beoordelingen
25
terugkerende gasten

mijn levensvrienden🐈🦮💞🐈‍⬛🐩

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
HasretH

10. Hasret

mijn levensvrienden🐈🦮💞🐈‍⬛🐩19.4 km
(72 beoordelingen)
25 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Tweede keer in korte tijd hebben Luca en Tessy bij Hasret gelogeerd. Alweer elke dag veel foto’s en filmpjes en zeer vrolijke honden. Zonder twijfel zitten je honden hier op de beste plek en hoef je je geen zorgen te maken over hoe het met ze gaat. Veel 1-op-1 aandacht en dag en nacht iemand aanwezig. Prijs is hoger dan bij een commercieel pension waar 30 tot 100 honden verblijven maar je krijgt er ook veel meer voor terug. Hier 1 hond per boeking tenzij de honden uit hetzelfde huishouden komen. Je hond zit dus nooit in dezelfde ruimte met een vreemde hond. Uitlaten is 5x per dag een goede wandeling in het park of in de natuur waarbij je hond 100% de aandacht krijgt. Heel wat anders dus dan het commerciële pension waar honden bij mooi weer op de speelweide mogen, bij slecht weer in een hokje blijven en het enige contact met mensen op de voedermomenten is. Bij Hasret alle ruimte in huis en in de tuin en lekker spelen met honden uit de buurt als ze elkaar mogen. Wanneer ze vriendjes hebben gemaakt met andere honden dan worden zelfs de uitlaatmomenten zo afgestemd dat ze elkaar regelmatig kunnen zien. Nogmaals hartelijk dank en tot de volgende keer!!"
Leonie en BenL
Beoordeling door Leonie en Ben
vanaf
€ 40
/nacht
AndreA

11. Andre

9.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
7 beoordelingen

A human with enough love to share with animals

AndreA

11. Andre

A human with enough love to share with animals9.8 km
(7 beoordelingen)
"Andre was great with our dog Sushi. Sushi stayed with him for over 2 weeks during our vacation. Andre was super nice and communicated regularly with us sending photos and videos of all the fun things Sushi got to do with him. I would highly recommend Andre to anyone who is looking for a highly reliable, kind, and attentive pet sitter. "
MahtabM
Beoordeling door Mahtab
vanaf
€ 35
/nacht
MehmetM

12. Mehmet

19.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dierenliefhebber

Laatst actief: 5 dagen geleden
MehmetM

12. Mehmet

Dierenliefhebber19.3 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Mehmet is een geweldige oppas hier zou je huisdier met een gerust hart kunnen toe vertrouwen. Hij communiceert goed en is zeer vriendelijk, tijdens de oppas krijg je video’s van jouw huisdier toe gestuurd, Mehmet is erg zakelijk tijdens het ophalen van mijn huisdier was haar tas en al stipt optijd in gepakt en kon ik mij huisdier gelijk al op de hand overnemen. Dit was mijn eerste ervaring met pawshake en ik heb al direct fijne vaste oppas gevonden♥️. "
SheneaS
Beoordeling door Shenea
vanaf
€ 40
/nacht
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

13. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

8.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
21 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Ons gezin past graag op uw hond!

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

13. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

Ons gezin past graag op uw hond! 8.6 km
(21 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Na een proef dag en daarna een proef nachtje is onze hond Nera een weekje bij Guus, Nienke en Elsa geweest. Wij zijn ontzettend tevreden. Zoals aan de sterren is te zien. In de toekomst zullen wij zeker nog eens gebruik maken van hun liefde voor honden."
SadieS
Beoordeling door Sadie
vanaf
€ 40
/nacht
NandaN

14. Nanda

11.5 km
vanaf
€ 33
/nacht
3 beoordelingen

🐾 Jouw hond krijgt hier geen oppas, maar een tweede thuis

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
NandaN

14. Nanda

🐾 Jouw hond krijgt hier geen oppas, maar een tweede thuis11.5 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Nanda took good care of Fuzzy. Everything was easy and she was quick to respond. Will definitely contact her again if Fuzzy needs a sitter again."
ThomasT
Beoordeling door Thomas
vanaf
€ 33
/nacht
AnaA

15. Ana

18.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Responsible, trustworthy & punctual 🐶🐱

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
AnaA

15. Ana

Responsible, trustworthy & punctual 🐶🐱18.3 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"Ana is very patient and has quite a good experience as my dog was totally felt home and happy. I have got day to day pictures to make sure he feels comfortable and belongs there. Thank you very much ana for taking care of our dog. Highly recommended and sweet pet sitter :-) "
HarisH
Beoordeling door Haris
vanaf
€ 30
/nacht
Denis & KateD

16. Denis & Kate

14.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
14 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Loving and Experienced Dog Care Specialist Available!

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
Denis & KateD

16. Denis & Kate

Loving and Experienced Dog Care Specialist Available!14.6 km
(14 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Denis and Kate took wonderful care of Nala during my weekend away. They were very punctual, reliable and kept me updated regularly with messages and photos which gave me a lot of peace of mind during my trip. Nala had such a lovely weekend with them, including walks and plenty of attention and care. Everything went smoothly from start to finish and they genuinely cared about her wellbeing and happiness. I would absolutely recommend them to anyone looking for trustworthy and caring dog sitters. Thank you again for taking such good care of Nala!"
AzzurraA
Beoordeling door Azzurra
vanaf
€ 35
/nacht
Nikki & RinusN

17. Nikki & Rinus

19.2 km
vanaf
€ 45
/nacht
24 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Your Best Friend’s Second Best Friend.

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Nikki & RinusN

17. Nikki & Rinus

Your Best Friend’s Second Best Friend.19.2 km
(24 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Nikki and her boyfriend provided outstanding pet care for our dog Luna. Their genuine care and dedication were evident, treating Luna as if she were their own. So much love, attention and passion! We're really happy with their service and highly recommend them to everyone! "
DavidD
Beoordeling door David
vanaf
€ 45
/nacht
WienekeW

18. Wieneke

6.7 km
vanaf
€ 27
/nacht
21 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Liefdevolle Thuisomgeving (NL / EN)

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
WienekeW

18. Wieneke

Liefdevolle Thuisomgeving (NL / EN)6.7 km
(21 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Wieneke en Dick zijn ontzettende lieve mensen met een grote liefde voor dieren, en dat merk je. Ons kennismakingsgesprek was een warm bad, zelfs onze Kira ( 14 mnd labradoodle ) heeft het al tijdens het gesprek ontzettend naar haar zin, spelen met Wieneke en Dick en de bal, en gelijk op haar plaats. Toen we haar kwamen brengen voor de oppas piepte ze al van vreugde nog voor de deur open ging. Kira heeft ontzettend genoten, en ook Wieneke en Dick hebben zichtbaar genoten van het oppassen op onze hond wat ook erg fijn is! Tijdens het verblijf werden we regelmatig op de hoogte gehouden door app's en foto's, voor onze eigen gemoedsrust :) Ik kan Wieneke Van harte aanbevelen voor de oppas, ik zal onze Kira zonder twijfel en zonder zorgen nog eens bij Wieneke en Dick brengen voor de oppas! Super bedankt voor de ontzettend goede zorgen!"
AlexanderA
Beoordeling door Alexander
vanaf
€ 27
/nacht
RonR

19. Ron

11.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas met 12 jaar ervaring

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
RonR

19. Ron

Betrouwbare hondenoppas met 12 jaar ervaring11.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
NilayN

20. Nilay

16.4 km
vanaf
€ 20
/nacht

Your Dog's Home Away From Home

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
NilayN

20. Nilay

Your Dog's Home Away From Home16.4 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht