1. Logeren
  2. Reeuwijk

Logeren, Reeuwijk

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AfricaA

1. Africa

19.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving Cat Sitter in Leiden 🐾

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
AfricaA

1. Africa

Loving Cat Sitter in Leiden 🐾19.9 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
Sabrina & family 😊S

2. Sabrina & family 😊

19 km
vanaf
€ 35
/nacht
20 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Ervaren gepassioneerde honden oppasser 🥰

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
Sabrina & family 😊S

2. Sabrina & family 😊

Ervaren gepassioneerde honden oppasser 🥰19 km
(20 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Sabrina and her family are lovely and took good care of our dog for 10 nights. They are dog minded and were observant and accommodating towards our wishes. Took him on good walks, play time and kept him company. Good communication before and during the stay, too. My warmest recommendations and we are happy to come back to Sabrina & Co. "
piaP
Beoordeling door pia
vanaf
€ 35
/nacht
NathN

3. Nath

18.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Hi, we’re a couple looking to spend time with cats or dogs

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
NathN

3. Nath

Hi, we’re a couple looking to spend time with cats or dogs18.7 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
"I would definitely recommend Nath and Melanie. Milo was greatly taken care of and I got regular pictures and updates. communication was smooth and fast. They cared for Milo like he was their own pet."
CollinC
Beoordeling door Collin
vanaf
€ 30
/nacht
GintareG

4. Gintare

17 km
vanaf
€ 10
/nacht
3 beoordelingen

Safe & Loving Cat Sitting Service

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
GintareG

4. Gintare

Safe & Loving Cat Sitting Service17 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Mijn kat was super blij om bij deze mensen te logeren."
AbdallahA
Beoordeling door Abdallah
vanaf
€ 10
/nacht
Roberta and RafaelR

5. Roberta and Rafael

19.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
19 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Lots of affection and love for your pet

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
Roberta and RafaelR

5. Roberta and Rafael

Lots of affection and love for your pet19.2 km
(19 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Our old girl Mille had a wonderful stay with Roberta and Rafael. They are both warm, caring and thoughtful dog sitters who gave Mille the same love and care as if she was their own. Roberto and Rafael listened carefully to our concerns and made sure their time together was at the pace which suited Mille the best. We picked up a happy dog, and we couldn't be more grateful. Both before and during our absence communication was fast and we received plenty of photos and updates leaving us assured that Mille was doing well and had a wonderful time. We will definitely book again and highly recommend Roberta and Rafael to anyone looking for a sitter who will truly care for their loved one. "
CharlotteC
Beoordeling door Charlotte
vanaf
€ 30
/nacht
FredericoF

6. Frederico

15.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
82 beoordelingen
32
terugkerende gasten

Zoetermeer Caring

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
FredericoF

6. Frederico

Zoetermeer Caring15.6 km
(82 beoordelingen)
32 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Federico and his girlfriend have quickly become our go-to dog sitters after a great first experience earlier this year. Communication always runs smoothly, and we receive regular updates and pictures on Elvis’ (our dog) adventures! Federico is very accommodating when it comes to drop off and pick up times as well which has helped us out a lot! Most importantly, Elvis always has a fantastic time and loves the company of the other furry friends hosted at Federico’s place. Highly recommended! 😀"
JaapJ
Beoordeling door Jaap
vanaf
€ 40
/nacht
ValeriaV

7. Valeria

17 km
vanaf
€ 20
/nacht
2 beoordelingen

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
ValeriaV

7. Valeria

Dierenliefhebber biedt oppas en wandelingen!17 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Mijn hondje had tijdens haar verblijf helaas last van haar buik en kreeg diarree. Valeria heeft heel goed voor haar gezorgd en hield me voortdurend op de hoogte. Ze stuurde me regelmatig berichtjes en foto’s van mijn lieve Lilu. Dat gaf me een heel gerust gevoel. ❤️ Ik ben haar ontzettend dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen! 🐾💕"
JustynaJ
Beoordeling door Justyna
vanaf
€ 20
/nacht
RoxanaR

8. Roxana

15.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Loving dog sitters with garden & walk-ready location

Antwoordt meestal binnen enkele uren
RoxanaR

8. Roxana

Loving dog sitters with garden & walk-ready location15.6 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"I’m so glad I found Roxana 😍 From the first moment everything was perfect! Communication, engagement and happiness that Lola will stay at Roxana’s home. Generally Lola was treated like a family member and have a great time. Roxana updated us every day how is it going. I give 100% recommendations! Definitely we keep contact for the future!♥️ Thank you for everything 🫶🏻 "
EsteraE
Beoordeling door Estera
vanaf
€ 35
/nacht
FienF

9. Fien

15.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Katten oppas

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
FienF

9. Fien

Katten oppas15.9 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 3 katten
"It was a really good time for my cat. We stayed in touch, and Fien often sent me photos of Cezar's activities. I recommend this sitter."
IzabelaI
Beoordeling door Izabela
vanaf
€ 25
/nacht
PranviP

10. Pranvi

15.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving and Reliable pet sitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
PranviP

10. Pranvi

Loving and Reliable pet sitter15.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Pranvi is the kindest and most loving dog sitter. Her communication is spot on, she is so lovely with animals and so friendly to us. She went for walks with our dog and she sent us pictures and updates. we needed a dog sitter because of our wedding and I knew on that day that our dog was in good hands. We even got beautiful flowers when we picked her up. I definitely would recommend her if you need a sweet and caring pet sitter. If we ever need another dog sitter, we will definitely contact Pranvi again. ❤️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️❤️"
JoostJ
Beoordeling door Joost
vanaf
€ 30
/nacht
DjunahD

11. Djunah

4.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
DjunahD

11. Djunah

4.3 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: vandaag
"onze hond heeft het echt heerlijk gehad, ze stuurt regelmatig updates hoe het allemaal gaat, echt een aanrader ! "
FredF
Beoordeling door Fred
vanaf
€ 30
/nacht
HilalH

12. Hilal

14 km
vanaf
€ 27
/nacht
1 beoordeling

Tail Wags, Treats, and a Cozy Spot to Stay

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
HilalH

12. Hilal

Tail Wags, Treats, and a Cozy Spot to Stay14 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 27
/nacht
AndreA

13. Andre

19.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
7 beoordelingen

A human with enough love to share with animals

AndreA

13. Andre

A human with enough love to share with animals19.5 km
(7 beoordelingen)
"Andre was great with our dog Sushi. Sushi stayed with him for over 2 weeks during our vacation. Andre was super nice and communicated regularly with us sending photos and videos of all the fun things Sushi got to do with him. I would highly recommend Andre to anyone who is looking for a highly reliable, kind, and attentive pet sitter. "
MahtabM
Beoordeling door Mahtab
vanaf
€ 35
/nacht
ViktoriaV

14. Viktoria

18.8 km
vanaf
€ 39
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Tail-Wagging Care: Reliable and Loving Dog Sitting

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ViktoriaV

14. Viktoria

Tail-Wagging Care: Reliable and Loving Dog Sitting 18.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Viktoria and her partner looked after our young pup during our 10-day holiday and all we can say is that they are the most loving, caring and reliable dog sitters you can find. During our trip we received status updates as well as pictures and video's, making our trip completely care-free knowing he was in good hands. You can definitely see that they genuinely liked to have dogs around, and because of that our dog came back a happy boy. We definitely recommend them and hope to be able they will be available the next time we need a dog sitter. Thank you!"
KoenK
Beoordeling door Koen
vanaf
€ 39
/nacht
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

15. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

18.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
21 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Ons gezin past graag op uw hond!

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

15. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

Ons gezin past graag op uw hond! 18.8 km
(21 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Na een proef dag en daarna een proef nachtje is onze hond Nera een weekje bij Guus, Nienke en Elsa geweest. Wij zijn ontzettend tevreden. Zoals aan de sterren is te zien. In de toekomst zullen wij zeker nog eens gebruik maken van hun liefde voor honden."
SadieS
Beoordeling door Sadie
vanaf
€ 40
/nacht
FedericaF

16. Federica

15.9 km
vanaf
€ 42
/nacht
1 beoordeling

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
FedericaF

16. Federica

15.9 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Frederica is a lovely person and a great dogsitter. Contact was very easy with her. Our border collie felt at home straight away. Can highly recommend Frederica. "
LeoL
Beoordeling door Leo
vanaf
€ 42
/nacht
NilayN

17. Nilay

4.4 km
vanaf
€ 20
/nacht

Your Dog's Home Away From Home

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
NilayN

17. Nilay

Your Dog's Home Away From Home4.4 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
JanyneJ

18. Janyne

7.2 km
vanaf
€ 31
/nacht
7 beoordelingen
6
terugkerende gasten

🐾Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met ervaring 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
JanyneJ

18. Janyne

🐾Liefdevolle en betrouwbare dierenoppas met ervaring 🐾7.2 km
(7 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 31
/nacht
KrisK

19. Kris

16.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Warm hugs and a furry co-host for your small/med dogs & cats

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
KrisK

19. Kris

Warm hugs and a furry co-host for your small/med dogs & cats16.1 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
ClaudiaC

20. Claudia

11.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
ClaudiaC

20. Claudia

11.5 km
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht