1. Logeren
  2. Pernis

Logeren, Pernis

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JeniaJ

1. Jenia

4.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

True animal lover, from rat to pig based in Delfshaven. :)

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
JeniaJ

1. Jenia

True animal lover, from rat to pig based in Delfshaven. :)4.7 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
OrsolyaO

2. Orsolya

6.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Friendly, flexible couple to spoil your beloved pet

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
OrsolyaO

2. Orsolya

Friendly, flexible couple to spoil your beloved pet6.3 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
LauraL

3. Laura

8.3 km
vanaf
€ 20
/nacht

A home away from home for your pet

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
LauraL

3. Laura

A home away from home for your pet 8.3 km
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
MatthijsM

4. Matthijs

8.4 km
vanaf
€ 30
/nacht

Lekker spelen, veel buiten en overal naar toe!!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
MatthijsM

4. Matthijs

Lekker spelen, veel buiten en overal naar toe!!8.4 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
PetraP

5. Petra

3.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

caring soul with heart shaped by a lifetime with dogs :)

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
PetraP

5. Petra

caring soul with heart shaped by a lifetime with dogs :) 3.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
JuranJ

6. Juran

7.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Give your pet plenty of love

Laatst actief: 10 dagen geleden
JuranJ

6. Juran

Give your pet plenty of love7.8 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
ZeynepZ

7. Zeynep

7.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
ZeynepZ

7. Zeynep

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs7.7 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
vanaf
€ 30
/nacht
TatianaT

8. Tatiana

6.9 km
vanaf
€ 40
/nacht

While I don't have pets I give love to your pets

Antwoordt meestal binnen een dag
TatianaT

8. Tatiana

While I don't have pets I give love to your pets6.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
JoJ

9. Jo

7 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Your fav pawrent

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Odin
JoJ

9. Jo

Your fav pawrent7 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Odin
vanaf
€ 25
/nacht
LiekeL

10. Lieke

5.3 km - Rotterdam
vanaf
€ 30
/nacht

Rustige haven aan de Heemraadssingel

Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Henry
LiekeL

10. Lieke

Rustige haven aan de Heemraadssingel5.3 km - Rotterdam
Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Henry
vanaf
€ 30
/nacht
RékaR

11. Réka

9.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱

Woont samen met 2 katten
RékaR

11. Réka

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱9.1 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
YasminY

12. Yasmin

6.3 km
vanaf
€ 28
/nacht
1 beoordeling

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨

YasminY

12. Yasmin

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨6.3 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 28
/nacht
DanielleD

13. Danielle

3.9 km
vanaf
€ 30
/nacht

Lieve Geduldige oppas met 2 leuke speelkameraden

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Poedel Jake
DanielleD

13. Danielle

Lieve Geduldige oppas met 2 leuke speelkameraden3.9 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Poedel Jake
vanaf
€ 30
/nacht
TugceT

14. Tugce

7.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Dog Hotel in the center of Rotterdam!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
TugceT

14. Tugce

Dog Hotel in the center of Rotterdam!7.3 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
vanaf
€ 40
/nacht
DelfinD

15. Delfin

4.2 km
vanaf
€ 50
/nacht

Betrouwbare meid met bomvol ervaring!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met American bully xl Mac
DelfinD

15. Delfin

Betrouwbare meid met bomvol ervaring! 4.2 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met American bully xl Mac
vanaf
€ 50
/nacht
TinaT

16. Tina

6.7 km
vanaf
€ 65
/nacht
1
terugkerende gast

Gentle care. Full attention. Pawsitively happy pets. 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
TinaT

16. Tina

Gentle care. Full attention. Pawsitively happy pets. 🐾6.7 km
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 65
/nacht
JorindeJ

17. Jorinde

6.4 km
vanaf
€ 22
/nacht
1 beoordeling

Friend in Rotterdam! 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
JorindeJ

17. Jorinde

Friend in Rotterdam! 🐾6.4 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 22
/nacht
DimitrisD

18. Dimitris

7.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Your pet’s new friend in the neighborhood!

DimitrisD

18. Dimitris

Your pet’s new friend in the neighborhood!7.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
BarbaraB

19. Barbara

3.7 km
vanaf
€ 30
/nacht

Loving & Responsible Care for Dogs, Cats and Small Pets 🐾

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
BarbaraB

19. Barbara

Loving & Responsible Care for Dogs, Cats and Small Pets 🐾3.7 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht