1. Logeren
  2. Nijmegen

Logeren, Nijmegen

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
SanneS

1. Sanne

19.1 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

Voor ieder dier de juiste energie

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
SanneS

1. Sanne

Nieuwe oppas
Voor ieder dier de juiste energie19.1 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
NavidN

2. Navid

18.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
Nieuwe oppas

A loving home away from home for your dog 🐾

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
NavidN

2. Navid

Nieuwe oppas
A loving home away from home for your dog 🐾18.3 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 45
/nacht
Jij en je huisdier zijn in veilige handen wanneer je boekt en betaalt via Pawshake.
FatemehF

3. Fatemeh

18.1 km
vanaf
€ 20
/nacht
Nieuwe oppas

A Safe and Loving Home Away From Home

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
FatemehF

3. Fatemeh

Nieuwe oppas
A Safe and Loving Home Away From Home18.1 km
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
KimK

4. Kim

3.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
Nieuwe oppas

liefdevolle dierenvriend

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
KimK

4. Kim

Nieuwe oppas
liefdevolle dierenvriend 3.8 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
SilkeS

5. Silke

16.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
24 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Vakantie voor jou? Vakantie voor je dier!

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
SilkeS

5. Silke

Vakantie voor jou? Vakantie voor je dier!16.6 km
(24 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"Onze honden hebben sinds ze pups zijn altijd een vaste oppas gehad, dus het was best spannend om een nieuwe oppas uit te proberen. Maar Silke was zó lief en geduldig met hen. De hondjes voelden zich meteen op hun gemak en hebben het ontzettend naar hun zin gehad, vooral in haar grote tuin. We zijn heel blij dat we Silke hebben gevonden!"
JessicaJ
Beoordeling door Jessica
vanaf
€ 50
/nacht
HanneH

6. Hanne

5.6 km - Nijmegen
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Enthousiaste, ervaren en liefdevolle dierenoppas! +flexibel!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
HanneH

6. Hanne

Enthousiaste, ervaren en liefdevolle dierenoppas! +flexibel!5.6 km - Nijmegen
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Thank you, Hanne! Our dog Fly (bordercollie) had the best time with you 😊 We felt very comfortable and reassured leaving Fly in Hanne’s care. She is a very dedicated, knowledgeable and caring dog lover. Hanne is incredibly accommodating, easy to communicate with, and kept us updated on how Fly was doing throughout her stay. We can wholeheartedly recommend her! Thank you so much! Hugs from Susanne, Janne and Fly 🌸"
JuliaJ
Beoordeling door Julia
vanaf
€ 30
/nacht
LauraL

7. Laura

1.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
9 beoordelingen

Oppas met een hart van goud en een zwak voor snuitjes💛

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
LauraL

7. Laura

Oppas met een hart van goud en een zwak voor snuitjes💛1.1 km
(9 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"We hebben fijne ervaring gehad met Laura, zowel vooraf tijdens de kennismaking als met het logeren van onze hond bij haar. Ze stemt goed af en overlegt op een prettige manier en bovenal heeft ze een erg groot hart voor dieren. Kortom, ik raad Laura zeker aan, als je op zoek bent naar een betrouwbare oppas die veel aandacht en liefde geeft aan je huisdier. "
AmmerensA
Beoordeling door Ammerens
vanaf
€ 30
/nacht
AmyA

8. Amy

17.6 km
vanaf
€ 20
/nacht
52 beoordelingen
24
terugkerende gasten

Kattenparadijs!

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
AmyA

8. Amy

Kattenparadijs!17.6 km
(52 beoordelingen)
24 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
"De eerste keer mijn katten bij Amy laten verblijven en wat ben ik blij met die keus! Ik kreeg vrijwel dagelijks een update, de katten konden goed wennen en er zijn geen problemen geweest. Ik heb tijdens mijn vakantie me geen minuut zorgen hoeven te maken. Echt super! Voor mij is Amy nu de vaste dierenoppas."
ZhenliZ
Beoordeling door Zhenli
vanaf
€ 20
/nacht
SharonS

9. Sharon

19.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Opvang in een jong gezin! Arnhem

SharonS

9. Sharon

Opvang in een jong gezin! Arnhem19.7 km
(2 beoordelingen)
"Sharon is heel aardig, gaat goed met katten om en geeft regelmatig updates. Onze kat heeft een geweldige tijd gehad, raad het zeker aan. "
IrisI
Beoordeling door Iris
vanaf
€ 30
/nacht
CorinneC

10. Corinne

18 km
vanaf
€ 80
/nacht
8 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dierenfluisteraars ontwikkelplek voor jouw hond

Laatst actief: 9 dagen geleden
CorinneC

10. Corinne

Dierenfluisteraars ontwikkelplek voor jouw hond18 km
(8 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Hele fijne oppas en begeleider van je hond. Ze gaat ook echt met je hond aan het werk. Bruno was heel relaxed toen hij terugkwam. Een echte aanrader!!"
ElsE
Beoordeling door Els
vanaf
€ 80
/nacht
JoyceJ

11. Joyce

18.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Uitlaten, liefde én waar nodig medische aandacht

Antwoordt meestal binnen een uur
JoyceJ

11. Joyce

Uitlaten, liefde én waar nodig medische aandacht18.4 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een uur
"In 1 woord fantastisch fijne mensen die goed met dieren omgaan word zeker herhaald "
BerryB
Beoordeling door Berry
vanaf
€ 25
/nacht
DebbyD

12. Debby

19.6 km
vanaf
€ 45
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Betrouwbare Dierenliefhebber &Enthousiaste Hondenwandelaar

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
DebbyD

12. Debby

Betrouwbare Dierenliefhebber &Enthousiaste Hondenwandelaar19.6 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Was voor ons de eerste keer dat we onze hondjes van 11 en 13 jaar wegbrachten maar ze zijn geweldig verzorgd gaf ons veel rust ze stuurde ook nog berichtjes hoe ging dat was ook heel fijn"
JolandaJ
Beoordeling door Jolanda
vanaf
€ 45
/nacht
RianneR

13. Rianne

5.3 km
vanaf
€ 20
/nacht

Zorgzame hondenoppas voor wandelingen, spelen & knuffels

Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
RianneR

13. Rianne

Zorgzame hondenoppas voor wandelingen, spelen & knuffels5.3 km
Laatst gecontacteerd: vandaag
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
AvaA

14. Ava

18.4 km
vanaf
€ 44
/nacht
3 beoordelingen

A loving home away from home!

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
AvaA

14. Ava

A loving home away from home!18.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 44
/nacht
LilasL

15. Lilas

6.4 km - Nijmegen
vanaf
€ 25
/nacht

Persoonlijke hondenoppas | Eigen Maltipoo | Flexibel :)

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
LilasL

15. Lilas

Persoonlijke hondenoppas | Eigen Maltipoo | Flexibel :)6.4 km - Nijmegen
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
KaroK

16. Karo

8 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Rustige hondenoppas in Lent met veel aandacht

Antwoordt meestal binnen een dag
KaroK

16. Karo

Rustige hondenoppas in Lent met veel aandacht8 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
EsméeE

17. Esmée

7.3 km
vanaf
€ 50
/nacht

Ervaren honden- en kattenbaasjes voor oppas & wandelingen

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Welsh Corgi Cardigan Jean
EsméeE

17. Esmée

Ervaren honden- en kattenbaasjes voor oppas & wandelingen7.3 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Welsh Corgi Cardigan Jean
vanaf
€ 50
/nacht
DebbieD

18. Debbie

9.1 km
vanaf
€ 35
/nacht

Oppas/wandelmaatje met kwispel-garantie!

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Husky Kaiju
DebbieD

18. Debbie

Oppas/wandelmaatje met kwispel-garantie!9.1 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Husky Kaiju
vanaf
€ 35
/nacht
PatriciaP

19. Patricia

11.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Pets Besties

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
PatriciaP

19. Patricia

Pets Besties11.7 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 1 hond
"Patricia en haar man zijn echt geweldige hondenoppassers! We hadden ons geen betere plek kunnen wensen voor onze Berner Sennenhond, Kane. Vanaf het eerste moment voelden we ons welkom. Hun huis was prachtig, schoon en heel verzorgd, waardoor we meteen een goed gevoel kregen. De omgeving is ook fantastisch er ligt een prachtig bos vlakbij waar de honden heerlijk kunnen wandelen en genieten van de natuur. Tijdens Kane’s verblijf hielden Patricia en haar man ons goed op de hoogte. Ze stuurden regelmatig updates, stelden vragen wanneer dat nodig was en deelden veel foto’s en video’s. Dat gaf ons zoveel rust, omdat we konden zien hoeveel plezier Kane had en hoe goed er voor hem werd gezorgd. Je merkt echt hoeveel liefde en aandacht ze aan de honden geven. Kane voelde zich duidelijk op zijn gemak en heeft een geweldige tijd gehad. We zullen Patricia en haar man absoluut opnieuw boeken in de toekomst. We zijn ontzettend blij dat we dit lieve stel hebben gevonden!"
KyleeK
Beoordeling door Kylee
vanaf
€ 35
/nacht
ThaísT

20. Thaís

0.3 km
vanaf
€ 26
/nacht
1 beoordeling

Your dog will feel at home

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
ThaísT

20. Thaís

Your dog will feel at home 0.3 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"James had an amazing time at Thaís' place. He was playing all day with her daughter and got all the attention he wanted from Thaís and her husband as well. Lovely people that care a lot for dogs :) Would highly recommend!"
PetraP
Beoordeling door Petra
vanaf
€ 26
/nacht

Waarom een hondenoppas?

Bij Pawshake zijn we zelf grote hondenliefhebbers, dus we snappen hoe lastig het kan zijn om een goede opvang te vinden voor je hond als je bijvoorbeeld op vakantie gaat. Hondenpensions of kennels zijn niet altijd een ideale oplossing omdat de duur, grootschalig of te onpersoonlijk zijn voor jouw hond zijn individuele behoeften.

Gelukkig kun je bij Pawshake op een makkelijke en relaxte manier een persoonlijke hondenoppas vinden in Nijmegen. Onze oppassers worden elk handmatig beoordeeld. Op het profiel van de oppas vind je foto's van de thuisomgeving van de oppas zodat je al kunt zien waar je hond zal verblijven. Elke oppas is persoonlijk beoordeeld door ons team Vertrouwen & Veiligheid. Ook kun je beoordelingen van andere hondenbaasjes lezen op het profiel van de oppas. Onze oppas zullen je hond tijdens de opvangperiode behandelen zoals je hond thuis gewend is: met toewijding en liefde.

Het voordeel van een Pawshake oppas is dat je hond in een huiselijke omgeving zal verblijven. Het is net zoals thuis: geen stress, volop liefde en aandacht. Daarnaast zijn onze oppassers in Nijmegen flexibel om zich aan te passen aan jouw schema en de dagelijkse routine van jouw hond te behouden. Je kunt ook speciale verzoekjes indienen en de oppas zal zich richten op de specifieke behoeften van jouw hond. Dat is vooral belangrijk voor honden die het best spannend vinden om een tijdje zonder z'n baasje te zijn. Zo'n logeeradres is ook spannend en daar houden onze oppassers rekening mee. Een logeeradres van Pawshake is een tweede thuis voor jouw hond in Nijmegen).

Als je hond van lekker relaxen op de bank houdt, dan zal je Pawshake oppas in Nijmegen lekker met je hond gaan knuffelen en spelen in huis. Als je hond juist heel actief is en veel lichaamsbeweging nodig heeft, dan kan de oppas daar ook rekening mee houden en lekker veel naar buiten gaan en rennen en spelen met een bal. Een logeeradres bij een oppas van Pawshake is een soort unieke vakantie voor jouw hond!

Pawshake oppassers bieden hele redelijke tarieven. Elke reservering is inclusief dagelijkse foto-updates, lekker veel knuffels en aandacht en speel-tijd. Er zijn geen verborgen kosten of toeslagen. Dit maakt onze dagopvang voor honden een betaalbaar alternatief voor een traditionele kennel of pension waar je soms met extra kosten te maken krijgt.

Bovendien kun je zorgeloos op reis want elke Pawshake-reservering is inclusief De Pawshake Garantie met onder andere vergoeding van dierenartskosten, en 24 uur per dag klantendienst. Dit geeft een gerust gevoel voor zowel jou als de oppas.

Onze Pawshake oppassers hebben verschillende achtergronden, veel oppassers hebben ervaring als professionele dierenverzorger. We hebben oppassers die bij een dierenarts werken, die een uitlaatservice hebben die vrijwilliger zijn bij een dierenasiel of dierenambulance. Met zoveel kennis en ervaring is er altijd wel iemand te vinden die precies bij jouw hond past.

Ben je zelf gek op honden? Dan kun je zelf ook aanmelden om oppas te worden in Nijmegen. We bieden 24-uurs klantendienst, vergoeding voor dierenartskosten en de voordelen van flexibel werken. Je kiest zelf wanneer en welke honden je opvangt bij je thuis. De aanmeldingsprocedure is simpel en zorgvuldig. We zijn altijd op zoek naar oppassers in Nijmegen die het Pawshake netwerk willen versterken.

Baasjes boeken bij Pawshake een hondenoppas in Nijmegen. Meer dan 358 hondenbezitters in Nijmegen hebben al een beoordeling achtergelaten met een gemiddelde van 4.95/5. Elke boeking veilig betaald via Ideal, Visa, Mastercard, American Express