1. Logeren
  2. Nieuwveen

Logeren, Nieuwveen

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EricE

1. Eric

17.8 km
vanaf
€ 38
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Dog sitting in Amsterdam Zuid 🐶

Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
EricE

1. Eric

Dog sitting in Amsterdam Zuid 🐶17.8 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 4 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
"Onze hond bleef een nacht slapen bij Eric en Percy, veel foto's en updates, goede communicatie en Barry kwam heel tevreden weer thuis."
SitaS
Beoordeling door Sita
vanaf
€ 38
/nacht
YanY

2. Yan

17.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
6 beoordelingen

Dog-lover offering perfect stay in Amsterdam

Laatst actief: 11 dagen geleden
YanY

2. Yan

Dog-lover offering perfect stay in Amsterdam17.5 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Yan was a pet sitter for my 9 year old midsized female dog (mostly French Bulldog). He watched her for 5 days. Everything went smooth. He sent pictures and kept in contact, giving me periodic updates. I recommend Yan as a pet sitter."
DevinD
Beoordeling door Devin
vanaf
€ 45
/nacht
NinaN

3. Nina

16.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
10 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Experienced fosterer & dogsitter with an individual approach

Antwoordt meestal binnen enkele uren
NinaN

3. Nina

Experienced fosterer & dogsitter with an individual approach16.3 km
(10 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Nina and her husband Pedro took excellent care of our dog Lea. They sent us photos every day, and Lea looked happy and relaxed throughout her stay. We will definitely choose them again whenever we travel abroad. 🤩"
LoraL
Beoordeling door Lora
vanaf
€ 30
/nacht
ClaireC

4. Claire

12.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Doggie Boarding And Daycare

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
ClaireC

4. Claire

Doggie Boarding And Daycare12.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Theresa accepted a last minute reservation (on the day itself!) to look after my two dogs after our original sitter became ill. Not only was she gracious and kind, she was amazing with our dogs! We could not have asked for a better sitter. The dogs were so well taken care of and loved, we were able to enjoy our holiday without worry. I will certainly use her services again and give her a 5* rating! Leave your pet here, you won't regret it! Thank you Theresa!"
CAMILLEC
Beoordeling door CAMILLE
vanaf
€ 30
/nacht
KathrinK

5. Kathrin

15.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling


Loving pet care in a calm, green environment

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met mix Baloo
KathrinK

5. Kathrin


Loving pet care in a calm, green environment15.6 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met mix Baloo
"Kathrin took really good care of Bolo and she kept us informed with pictures often! would definitely recommend!"
AlexandraA
Beoordeling door Alexandra
vanaf
€ 35
/nacht
JillJ

6. Jill

14.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
5 beoordelingen

Happy paws

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
JillJ

6. Jill

Happy paws14.1 km
(5 beoordelingen)
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Jill en Giorgio, zijn super dieren liefhebbers. Dat stralen ze uit naar hun eigen dieren. En on Stormi is met die zelfde liefde behandeld. Dat is een fijn gevoel als je op vakantie bent. De communicatie en updates waren ook goed. Stormi had duidelijk een leuke tijd gehad. Zonder twijfel een betrouwbaar address. "
BastiaanB
Beoordeling door Bastiaan
vanaf
€ 45
/nacht
Kobie & PhilipK

7. Kobie & Philip

15.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
20 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Cozy home, green walks and happy pets🐶🐱🏡

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Kobie & PhilipK

7. Kobie & Philip

Cozy home, green walks and happy pets🐶🐱🏡15.8 km
(20 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
"Kobie was attentive and caring towards Ruby, and she seems to be good with dogs. Whenever we asked her anything, she kept us informed. Ruby would definitely love to visit them again"
IsinayI
Beoordeling door Isinay
vanaf
€ 45
/nacht
CristinaC

8. Cristina

17.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
3 beoordelingen

I’m ready to take care of your little one :)

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
CristinaC

8. Cristina

I’m ready to take care of your little one :) 17.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Very responsible and communicative. Recommended."
MiriamM
Beoordeling door Miriam
vanaf
€ 45
/nacht
PetekP

9. Petek

15.5 km
vanaf
€ 43
/nacht
1 beoordeling

🐾 Pet Care in Amstelveen & Amsterdam West (Westerpark)

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
PetekP

9. Petek

🐾 Pet Care in Amstelveen & Amsterdam West (Westerpark)15.5 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Petek was wonderful with Lea — punctual, caring, and great at sending photo updates. I felt completely comfortable leaving Lea in her care and will choose her again for sure! Highly recommended! 🤩🤩🤩"
LoraL
Beoordeling door Lora
vanaf
€ 43
/nacht
BeatriceB

10. Beatrice

16.3 km - Amsterdam
vanaf
€ 20
/nacht
2 beoordelingen


Active & Caring Dog Lover: Experienced with All Breeds

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
BeatriceB

10. Beatrice


Active & Caring Dog Lover: Experienced with All Breeds 16.3 km - Amsterdam
(2 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"This was our second time leaving our dog with a sitter, and we honestly couldn’t have asked for a better experience. She kindly agreed to meet and go for a walk together before the stay, which immediately made us feel much more comfortable and confident. She is a very kind, positive, and caring person who clearly loves dogs. She shared her own experience of having several dogs back home and how much she misses being around them, and it truly showed in the way she treated ours. Communication was super easy from the beginning, she kept us updated with pictures, and even bought additional treats for our dog. We could see that our dog felt safe, loved, and very well cared for during the stay. We are really happy to leave her first review and would absolutely recommend her to other pet owners ❤️"
JakubJ
Beoordeling door Jakub
vanaf
€ 20
/nacht
NicoN

11. Nico

15.5 km
vanaf
€ 29
/nacht
3 beoordelingen

animal lovers dog-and cats- sitters <3

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NicoN

11. Nico

animal lovers dog-and cats- sitters <315.5 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Wat een fantastische eerste ervaring met deze site. Onze hond heeft het waanzinnig naar haar zin gehad bij Nico. Je kan vanaf het eerste moment merken dat hij heel veel liefde heeft voor de honden. Echt een aanrader!!!"
RichardR
Beoordeling door Richard
vanaf
€ 29
/nacht
GiacomoG

12. Giacomo

17.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen

Reliable and Caring Pet Sitter in Amsterdam 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
GiacomoG

12. Giacomo

Reliable and Caring Pet Sitter in Amsterdam 🐾17.8 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Very caring boy, he treated my dog ​​like a princess! I brought her home clean and happy! as well as in communication with me he is very considerate and correct!!! I am definitely glad I found him!!!"
GerganaG
Beoordeling door Gergana
vanaf
€ 30
/nacht
ElinaE

13. Elina

17.6 km
vanaf
€ 60
/nacht
8 beoordelingen
1
terugkerende gast

Pets sitting at your place

Antwoordt meestal binnen enkele uren
ElinaE

13. Elina

Pets sitting at your place17.6 km
(8 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Elina is a very accurate & careful dog sitter. My dog had a lot of walks with her and was absolutely happy :) I am quite sure that will consider Elina next time when my boss send me to urgent business trip :)"
MatveiM
Beoordeling door Matvei
vanaf
€ 60
/nacht
KarolinaK

14. Karolina

12.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Amazing dog sitter in Amstelveen with lot of love to share!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltezer Luna
KarolinaK

14. Karolina

Amazing dog sitter in Amstelveen with lot of love to share!12.4 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltezer Luna
"Karolina was a really dog sitter for my dog, she communicated with me often and gave me updates on how she was doing. "
RoselynR
Beoordeling door Roselyn
vanaf
€ 25
/nacht
DanielleD

15. Danielle

15.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

We will love your little one like our own 🐾

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
DanielleD

15. Danielle

We will love your little one like our own 🐾15.5 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 45
/nacht
VinceV

16. Vince

17.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Betrouwbare en liefdevolle hondenoppas met ervaring

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Man Benji
VinceV

16. Vince

Betrouwbare en liefdevolle hondenoppas met ervaring17.1 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Man Benji
"Once again a lot of comfort knowing my dog has had just as good of a time as we had on a weekend away. Every day we got an update about the day and how our dog was doing, and they went above and beyond!"
NickN
Beoordeling door Nick
vanaf
€ 40
/nacht
MilenaM

17. Milena

17.7 km - Leiden
vanaf
€ 35
/nacht
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

Milena

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
MilenaM

17. Milena

Milena17.7 km - Leiden
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"We are delighted to have found Milena as a dog sitter. Her communication was fast, and she sent lovely photographs of our dog Olly's stay. We definitely will use Milena again and would recommend her highly."
KimberleyK
Beoordeling door Kimberley
vanaf
€ 35
/nacht
ThaisT

18. Thais

13.1 km
vanaf
€ 35
/nacht

I am extremely loving and loving devoted

Antwoordt meestal binnen enkele uren
ThaisT

18. Thais

I am extremely loving and loving devoted 13.1 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
WiktorW

19. Wiktor

16.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
15 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Vik’s Pet SPA & Hotel 🦮🐕‍🦺🐩

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
WiktorW

19. Wiktor

Vik’s Pet SPA & Hotel 🦮🐕‍🦺🐩16.7 km
(15 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
SherryS

20. Sherry

17.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

dog and cat lover in amsterdam zuid

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SherryS

20. Sherry

dog and cat lover in amsterdam zuid17.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Neo stayed with Sherry and was happy when he came back. He immediately took a liking to her. Communication was excellent. "
Angie & JohnA
Beoordeling door Angie & John
vanaf
€ 40
/nacht