1. Logeren
  2. Naarden

Logeren, Naarden

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
EvangelineE

1. Evangeline

12 km
vanaf
€ 60
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Student that loves Dogs🤗

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
EvangelineE

1. Evangeline

Student that loves Dogs🤗12 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Evangeline was really lovely. She’s obviously an experienced dogsitter and our two dogs were immediately in love with her. She went on regular walks and provided us with pictures and updates. I would definitely recommend! "
LaetitiaL
Beoordeling door Laetitia
vanaf
€ 60
/nacht
ChrisC

2. Chris

13.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
17 beoordelingen
1
terugkerende gast

Delusional Dogs

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
ChrisC

2. Chris

Delusional Dogs13.6 km
(17 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Chris watched our dog, Brutus, who can be...ahem...grumpy at times. Chris assured us Brutus would be fine, and sure enough Brutus had a fantastic time! Chris stayed in communication with us on a regular basis, eliminating the stress of leaving our high maintenance pup behind. He took Brutus to the park everyday, tucked him at night, and even had him playing with other dogs. Chris is trustworthy, professional and most importantly it was simply obvious our dog loved staying with him!"
FlynnF
Beoordeling door Flynn
vanaf
€ 50
/nacht
SandyS

3. Sandy

13 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Happy to take care of your pet with love!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
SandyS

3. Sandy

Happy to take care of your pet with love!13 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Sandy looked after our lovely English cocker spaniel Trixie for 10 days while we were on vacation. Trixie sometimes feels anxious in new places, but everything went really well! Sandy and her family took a really great care of the doggy, and also sent us lots of nice updates, photos and videos, so we really recommend it!"
Denys and AnnaD
Beoordeling door Denys and Anna
vanaf
€ 40
/nacht
SandraS

4. Sandra

9.4 km
vanaf
€ 80
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ervaren en en betrouwbare hondenliefhebber

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
SandraS

4. Sandra

Ervaren en en betrouwbare hondenliefhebber9.4 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Sandra is the best! Our (anxious) dog stayed with her for two nights and she was very patient with him & sent us loads of photos and updates while we were gone, very much appreciated 🙏🏼 "
KaitlynK
Beoordeling door Kaitlyn
vanaf
€ 80
/nacht
AndresA

5. Andres

13.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Safe, loving, and fun environment for your dog

AndresA

5. Andres

Safe, loving, and fun environment for your dog13.6 km
(1 beoordeling)
"Andres and his lovely wife were amazing sitters for Bradley! I could tell that Bradley absolutly loved them and I would definetly contact them again❤️ thankyou so much for taking care of my dog like he was your own❤️💯"
BabiB
Beoordeling door Babi
vanaf
€ 50
/nacht
AgnesA

6. Agnes

14 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AgnesA

6. Agnes

14 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
JaneJ

7. Jane

15.7 km - Amsterdam
vanaf
€ 20
/nacht
5 beoordelingen

Liefdevolle oppas, alsof het mijn eigen is!

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
JaneJ

7. Jane

Liefdevolle oppas, alsof het mijn eigen is!15.7 km - Amsterdam
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Jane heeft super goed op Edie gepast! Ze was betrokken, stuurde regelmatig updates en foto’s, en Edie voelde zich duidelijk op haar gemak bij haar. Ze hebben een paar leuke uitstapjes gemaakt naar het bos en zwemwater voor Edie. Alles verliep vlekkeloos en we vertrouwen haar met veel plezier weer onze hond toe. Zeer aan te raden!"
KatjaK
Beoordeling door Katja
vanaf
€ 20
/nacht
IlseI

8. Ilse

7.7 km
vanaf
€ 22
/nacht
1 beoordeling

Oppas met aandacht voor je hond.

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
IlseI

8. Ilse

Oppas met aandacht voor je hond. 7.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Ilse is goed met honden. Ik zou mijn hond in dien nodig graag bij haar brengen."
JohnJ
Beoordeling door John
vanaf
€ 22
/nacht
LindaL

9. Linda

5.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

pet love❤️

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
LindaL

9. Linda

pet love❤️5.3 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Linda en haar man hebben met mega veel liefde, energie en ervaring op onze hond Teddy gepast! Van harte aanbevolen! 🙌"
JosienJ
Beoordeling door Josien
vanaf
€ 45
/nacht
AlreA

10. Alre

14.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Loving and Reliable Care for Your pets

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
AlreA

10. Alre

Loving and Reliable Care for Your pets14.7 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
" Thankyou very much Alre for taking care of Hector for one night. He was very happy and thankyou for good communication and patience with our puppy. "
LauraL
Beoordeling door Laura
vanaf
€ 50
/nacht
EmmaE

11. Emma

14.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
10 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Dog Lover Ready To Lend A Hand

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
EmmaE

11. Emma

Dog Lover Ready To Lend A Hand14.1 km
(10 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
"Emma is a very reliable sitter, I was happy to leave my dog with her for a probation night and booked a longer stay with her right away:)"
BellaB
Beoordeling door Bella
vanaf
€ 35
/nacht
AimeeA

12. Aimee

10.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Professional Pet Lover

Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AimeeA

12. Aimee

Professional Pet Lover10.4 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 9 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"We konden op zeer korte termijn terecht wat top was. Heel vriendelijk stel waar alles mogelijk is om het voor de hond zo makkelijk mogelijk te maken. Snel, goede communicatie en goede prijs. "
AstridA
Beoordeling door Astrid
vanaf
€ 35
/nacht
AnaA

13. Ana

14.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
1
terugkerende gast

Walks, Wags & Warm Hearts

Laatst actief: 13 dagen geleden
AnaA

13. Ana

Walks, Wags & Warm Hearts14.6 km
1 terugkerende gast
Laatst actief: 13 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
PatrickP

14. Patrick

7.2 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Ultimate Dog Lovers!

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
PatrickP

14. Patrick

Ultimate Dog Lovers!7.2 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Het was een feest voor Willem om bij Patrick te mogen logeren. Al vooraf was er prettige communicatie waardoor ik veel vertrouwen had en mijn trouwe viervoeter met een gerust hart achter liet. Er is enorm goed voor hem gezorgd en ik heb een heel blij hondje weer opgehaald dat zeker graag nog eens komt logeren! "
maaikeM
Beoordeling door maaike
vanaf
€ 40
/nacht
ÁgnesÁ

15. Ágnes

14.2 km
vanaf
€ 27
/nacht
1 beoordeling

Certified dog trainer with 10+ years of experience

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
ÁgnesÁ

15. Ágnes

Certified dog trainer with 10+ years of experience14.2 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Agnes took great care of our dog, May. May and Agnes’ dog, Diva, got along really well and had a great time together. It was clear that May felt comfortable and well cared for. We would happily leave May with Agnes again and highly recommend her to anyone looking for a reliable and caring dog sitter."
OzencO
Beoordeling door Ozenc
vanaf
€ 27
/nacht
MarijaM

16. Marija

15.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your Dog’s New Favorite Human 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
MarijaM

16. Marija

Your Dog’s New Favorite Human 🐾15.8 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
"Charlie has been to Marija multiple times for daycare, but yesterday was his first sleepover. As always, everything went really well. Marija kept him calm and happy, took him for a few walks, and updated us throughout the evening and morning. I can tell that Charlie feels really comfortable with Marija and her partner. Thanks again!"
JenniferJ
Beoordeling door Jennifer
vanaf
€ 40
/nacht
ElisaE

17. Elisa

7.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Hondjes, wees voor lang wandelen en dikke knuffels bij mij!

Antwoordt meestal binnen een dag
ElisaE

17. Elisa

Hondjes, wees voor lang wandelen en dikke knuffels bij mij! 7.8 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
"Onze Puck heeft twee nachten bij Elisa gelogeerd, we werden goed op de hoogte gehouden ze heeft super goed voor haar gezorgd. Wij raden Elisa van harte aan!"
Pim en LauraP
Beoordeling door Pim en Laura
vanaf
€ 35
/nacht
SterreS

18. Sterre

13.6 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling

Voormalig dierenartsassistente zoekt wandelmaatje/oppashond!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
SterreS

18. Sterre

Voormalig dierenartsassistente zoekt wandelmaatje/oppashond!13.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
RobinR

19. Robin

14.4 km
vanaf
€ 65
/nacht
3 beoordelingen

Canine Expert - Care for Dog Behavior 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
RobinR

19. Robin

Canine Expert - Care for Dog Behavior 🐾14.4 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
"We are so happy to have found Robin. He is truly amazing! Robin and his wife took very great care of our baby. We greatly recommend him to anyone who is looking for someone to take care or train their furkids. What we really like about Robin is that he is very knowledgeable about dogs because he is a canine behaviourist and also a dog lover. He took the time to get to know our dog and he is very thorough and carefully tailors unique approach to fit each dog. Another bonus for us is that he takes one dog at a time, which means that they will always have undivided attention and care. Our dog is a large, non-neutered male so we are very selective of who we trust to care for him, since he requires more understanding, experience and skill compared to other breeds. We also find it important that our baby is taken care of by someone who understands canine behaviours and language and knows how to handle all types of dogs. We are very pleased to be working with Robin and recommend him wholeheartedly to any pawrents out there 😊😊😊"
mmM
Beoordeling door mm
vanaf
€ 65
/nacht
GretaG

20. Greta

8.5 km - Hilversum
vanaf
€ 65
/nacht
2 beoordelingen

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care

Antwoordt meestal binnen een uur
GretaG

20. Greta

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care8.5 km - Hilversum
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 65
/nacht