1. Logeren
  2. Loenen aan de Vecht

Logeren, Loenen aan de Vecht

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BarbaraB

1. Barbara

10.6 km
vanaf
€ 45
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Profesional Pet Sitter

Antwoordt meestal binnen een dag
BarbaraB

1. Barbara

Profesional Pet Sitter10.6 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Great care and communication, Sophie had some homesickness issues, which have been taken by great care."
JohanJ
Beoordeling door Johan
vanaf
€ 45
/nacht
AngelinaA

2. Angelina

11.3 km
vanaf
€ 50
/nacht
16 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Angelina's Dierenservice

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
AngelinaA

2. Angelina

Angelina's Dierenservice11.3 km
(16 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
"excellent dogsitter!! perfect for our doggie!"
HuubH
Beoordeling door Huub
vanaf
€ 50
/nacht
KathrinK

3. Kathrin

11.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling


Loving pet care in a calm, green environment

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met mix Baloo
KathrinK

3. Kathrin


Loving pet care in a calm, green environment11.5 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met mix Baloo
"Kathrin took really good care of Bolo and she kept us informed with pictures often! would definitely recommend!"
AlexandraA
Beoordeling door Alexandra
vanaf
€ 35
/nacht
TonyT

4. Tony

13.6 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen

Caring Pet Sitter Who Treats Every Pet Like Family

Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
TonyT

4. Tony

Caring Pet Sitter Who Treats Every Pet Like Family13.6 km
(11 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"My dog Lily really enjoyed her stay with Tony and his partner and by the end didn’t want to leave! They made sure all her needs were met, pampered her and overall took great care of her. Finally, communication with Tony is very efficient, sending regular updates and creating clarity about schedule and appointments."
ZoiZ
Beoordeling door Zoi
vanaf
€ 40
/nacht
MelinM

5. Melin

13.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
15 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Rustig en liefdevolle logeerplek

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
MelinM

5. Melin

Rustig en liefdevolle logeerplek13.3 km
(15 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
"Melin heeft tijdens de bezichtigingen van ons huis meerdere dagen voor onze poes gezorgd. Het is een vrij gestresste en kieskeurige kat, maar ze voelde zich al snel thuis bij Melin en heeft daar een hele fijne tijd gehad. Melin is heel rustig en relaxed als persoon en haar huis is groot genoeg om rust te zoeken, maar niet zo groot dat het een kat in een vreemd pakhuis werd. Wij zijn dus zeer tevreden! "
JessicaJ
Beoordeling door Jessica
vanaf
€ 25
/nacht
KatarinaK

6. Katarina

10.1 km
vanaf
€ 55
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your petsitting solution 🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
KatarinaK

6. Katarina

Your petsitting solution 🐾10.1 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Thank you very much! Katerina was a great caregiver for our american bully, she is great with dogs!"
KseniiaK
Beoordeling door Kseniia
vanaf
€ 55
/nacht
JanetJ

7. Janet

10.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
75 beoordelingen
39
terugkerende gasten

Janet & Lara

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JanetJ

7. Janet

Janet & Lara10.3 km
(75 beoordelingen)
39 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Wonderful sitter! Janet (and Lara) took care of my dog recently when I was travelling and they were great. Sent regular updates and left me with no worries at all that my dog was having lots of fun. Really nice people and great communication. Highly recommend."
LynneL
Beoordeling door Lynne
vanaf
€ 35
/nacht
BiaB

8. Bia

11.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Passionate Pet Lover

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
BiaB

8. Bia

Passionate Pet Lover11.3 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"Bia took care of Perseu for a week, and I am super happy with her work. After helping me despite the last-minute request, she was quick to answer, and we soon scheduled a meeting to get to know each other. They got along very well! She was also super flexible and helpful, coming to pick him up and extending the booking for a night when my flight was canceled. I really recommend her!"
AnabelaA
Beoordeling door Anabela
vanaf
€ 30
/nacht
EvangelineE

9. Evangeline

11.9 km
vanaf
€ 60
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Student that loves Dogs🤗

Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
EvangelineE

9. Evangeline

Student that loves Dogs🤗11.9 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst actief: 7 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Evangeline was really lovely. She’s obviously an experienced dogsitter and our two dogs were immediately in love with her. She went on regular walks and provided us with pictures and updates. I would definitely recommend! "
LaetitiaL
Beoordeling door Laetitia
vanaf
€ 60
/nacht
ChrisC

10. Chris

11.6 km
vanaf
€ 50
/nacht
17 beoordelingen
1
terugkerende gast

Delusional Dogs

Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
ChrisC

10. Chris

Delusional Dogs11.6 km
(17 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 13 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Chris watched our dog, Brutus, who can be...ahem...grumpy at times. Chris assured us Brutus would be fine, and sure enough Brutus had a fantastic time! Chris stayed in communication with us on a regular basis, eliminating the stress of leaving our high maintenance pup behind. He took Brutus to the park everyday, tucked him at night, and even had him playing with other dogs. Chris is trustworthy, professional and most importantly it was simply obvious our dog loved staying with him!"
FlynnF
Beoordeling door Flynn
vanaf
€ 50
/nacht
EfiE

11. Efi

12.7 km
vanaf
€ 45
/nacht
26 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Looking to take purrfect care of your cat and dog! 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
EfiE

11. Efi

Looking to take purrfect care of your cat and dog! 🐾12.7 km
(26 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
"10 🌟 Efi was absolutely great! Mocca is now entering her teens, and it was her first time spending more than 1 night away, so we were aware this might be a challenge. Nevertheless, Efi was up for it, and we were very impressed with how she was super attentive and patient with our dog, even providing us some helpful insights 😊 We definitely recommend her 👌 "
RafaelaR
Beoordeling door Rafaela
vanaf
€ 45
/nacht
SandraS

12. Sandra

9.4 km
vanaf
€ 80
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ervaren en en betrouwbare hondenliefhebber

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
SandraS

12. Sandra

Ervaren en en betrouwbare hondenliefhebber9.4 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
"Sandra is the best! Our (anxious) dog stayed with her for two nights and she was very patient with him & sent us loads of photos and updates while we were gone, very much appreciated 🙏🏼 "
KaitlynK
Beoordeling door Kaitlyn
vanaf
€ 80
/nacht
AndresA

13. Andres

13 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Safe, loving, and fun environment for your dog

AndresA

13. Andres

Safe, loving, and fun environment for your dog13 km
(1 beoordeling)
"Andres and his lovely wife were amazing sitters for Bradley! I could tell that Bradley absolutly loved them and I would definetly contact them again❤️ thankyou so much for taking care of my dog like he was your own❤️💯"
BabiB
Beoordeling door Babi
vanaf
€ 50
/nacht
AnanyaA

14. Ananya

13.7 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Fur-ever friends | Cozy home for your pet in Utrecht

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
AnanyaA

14. Ananya

Fur-ever friends | Cozy home for your pet in Utrecht13.7 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Leo had a great day with Ananya and Neeraj! They are incredibly caring and attentive. You can really tell how much they love pets. They asked lots of questions about Leo’s habits and personality to make sure he felt comfortable and happy. They also sent me plenty of pictures and videos throughout the day, showing Leo’s walk outside, playing and staying engaged with activities like playing search games, and play with the ball. Very nice to see how much attention they gave him."
BarbaraB
Beoordeling door Barbara
vanaf
€ 20
/nacht
AgnesA

15. Agnes

13.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AgnesA

15. Agnes

13.9 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
SilviaS

16. Silvia

12 km
vanaf
€ 34
/nacht
27 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome

Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
SilviaS

16. Silvia

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome 12 km
(27 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Laatst actief: 12 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"We found Silvia a bit last minute but she was easy to contact, very clear and cordial in her communication and very reliable on the day itself. The moment she walked in, her calm and thoughtful nature put me at ease even though it was our first time leaving our pup alone with someone else. She sent occasional updates and photos of our pup during the pet sitting duration and gave us a wealth of insightful advice based on her years of experience handling other dogs. Really happy to have found Silvia, and hope to keep in touch for future occasions as well! Highly recommend :)"
NaveenN
Beoordeling door Naveen
vanaf
€ 34
/nacht
SophieS

17. Sophie

12.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen
1
terugkerende gast

Liefdevol oppas adresje❣️🐾

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SophieS

17. Sophie

Liefdevol oppas adresje❣️🐾12.8 km
(4 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"Sophie and Wouder are the best dogsitters! They sent daily updates and made sure my dog was always with someone so that she wouldn’t feel lonely. I would certainly consider asking them again next time I travel!"
LucilaL
Beoordeling door Lucila
vanaf
€ 30
/nacht
IlseI

18. Ilse

10.4 km
vanaf
€ 22
/nacht
1 beoordeling

Oppas met aandacht voor je hond.

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
IlseI

18. Ilse

Oppas met aandacht voor je hond. 10.4 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Ilse is goed met honden. Ik zou mijn hond in dien nodig graag bij haar brengen."
JohnJ
Beoordeling door John
vanaf
€ 22
/nacht
ThaisT

19. Thais

13.9 km
vanaf
€ 35
/nacht

I am extremely loving and loving devoted

Antwoordt meestal binnen enkele uren
ThaisT

19. Thais

I am extremely loving and loving devoted 13.9 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
MihajloM

20. Mihajlo

14 km
vanaf
€ 69
/nacht
22 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Your Dog’s Second Home — Calm & Structured Care

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
MihajloM

20. Mihajlo

Your Dog’s Second Home — Calm & Structured Care14 km
(22 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"We couldn’t be happier with Mihajlo as our dog sitter! What impressed us most was his incredible patience and thoughtful approach to caring for our sensitive Vizsla Obi. Rather than rushing into things, Mihajlo took the time to really understand our dog’s needs and worked with us to create the best onboarding plan. He is patient and clearly understands that building trust with a sensitive dog takes time and care. We felt confident leaving Obi in his hands knowing that Mihajlo genuinely cares about making sure both the dog and the owners feel comfortable with the arrangement."
KirstenK
Beoordeling door Kirsten
vanaf
€ 69
/nacht