1. Logeren
  2. Leusden

Logeren, Leusden

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
IpekI

1. Ipek

15.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

I want to be your dog/cat’s next best friend

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
IpekI

1. Ipek

I want to be your dog/cat’s next best friend15.7 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Our dog Luna had a better holiday than we ;) Ipek is great with dogs and went above and beyond to pamper Luna. And she send us regular pictures so we knew Luna was well cared for while we were enjoying our holiday. We definitely recommend her as a dog sitter."
CleoC
Beoordeling door Cleo
vanaf
€ 30
/nacht
EdwardE

2. Edward

17.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
EdwardE

2. Edward

Liefdevol gezin voor jouw hond in De Bilt 17.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
SterreS

3. Sterre

12.2 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling

Voormalig dierenartsassistente zoekt wandelmaatje/oppashond!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
SterreS

3. Sterre

Voormalig dierenartsassistente zoekt wandelmaatje/oppashond!12.2 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 55
/nacht
GretaG

4. Greta

20 km - Hilversum
vanaf
€ 65
/nacht
2 beoordelingen

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care

Antwoordt meestal binnen een uur
GretaG

4. Greta

Dog's Companion with calm, respectful and reliable care20 km - Hilversum
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 65
/nacht
ElineE

5. Eline

14.7 km - Zeist
vanaf
€ 30
/nacht
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Betrouwbare en liefdevolle zorg voor elke dier

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
ElineE

5. Eline

Betrouwbare en liefdevolle zorg voor elke dier14.7 km - Zeist
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht
VincentV

6. Vincent

18.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
2 beoordelingen

Vincent & Angelina - Hondenuitlaatservice0318

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
VincentV

6. Vincent

Vincent & Angelina - Hondenuitlaatservice0318 18.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 45
/nacht
Sri Chandana MadhuriS

7. Sri Chandana Madhuri

3.8 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends

Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
Sri Chandana MadhuriS

7. Sri Chandana Madhuri

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends3.8 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 8 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 35
/nacht
LauraL

8. Laura

14.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Lieve zorgzame oppas biedt ruimte aan lieve oppashond

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
LauraL

8. Laura

Lieve zorgzame oppas biedt ruimte aan lieve oppashond14.2 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
MerelM

9. Merel

3.8 km
vanaf
€ 80
/nacht
1 beoordeling

Zorgzame en betrouwbare dierenvriend - Amersfoort

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
MerelM

9. Merel

Zorgzame en betrouwbare dierenvriend - Amersfoort 3.8 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 80
/nacht
JacquelineJ

10. Jacqueline

12.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Huiselijke oppas in Voorthuizen

Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
JacquelineJ

10. Jacqueline

Huiselijke oppas in Voorthuizen12.8 km
(2 beoordelingen)
Woont samen met 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht