1. Logeren
  2. Leimuiden

Logeren, Leimuiden

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
HasretH

1. Hasret

16 km
vanaf
€ 40
/nacht
72 beoordelingen
25
terugkerende gasten

mijn levensvrienden🐈🦮💞🐈‍⬛🐩

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
HasretH

1. Hasret

mijn levensvrienden🐈🦮💞🐈‍⬛🐩16 km
(72 beoordelingen)
25 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Tweede keer in korte tijd hebben Luca en Tessy bij Hasret gelogeerd. Alweer elke dag veel foto’s en filmpjes en zeer vrolijke honden. Zonder twijfel zitten je honden hier op de beste plek en hoef je je geen zorgen te maken over hoe het met ze gaat. Veel 1-op-1 aandacht en dag en nacht iemand aanwezig. Prijs is hoger dan bij een commercieel pension waar 30 tot 100 honden verblijven maar je krijgt er ook veel meer voor terug. Hier 1 hond per boeking tenzij de honden uit hetzelfde huishouden komen. Je hond zit dus nooit in dezelfde ruimte met een vreemde hond. Uitlaten is 5x per dag een goede wandeling in het park of in de natuur waarbij je hond 100% de aandacht krijgt. Heel wat anders dus dan het commerciële pension waar honden bij mooi weer op de speelweide mogen, bij slecht weer in een hokje blijven en het enige contact met mensen op de voedermomenten is. Bij Hasret alle ruimte in huis en in de tuin en lekker spelen met honden uit de buurt als ze elkaar mogen. Wanneer ze vriendjes hebben gemaakt met andere honden dan worden zelfs de uitlaatmomenten zo afgestemd dat ze elkaar regelmatig kunnen zien. Nogmaals hartelijk dank en tot de volgende keer!!"
Leonie en BenL
Beoordeling door Leonie en Ben
vanaf
€ 40
/nacht
AndreA

2. Andre

13.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
7 beoordelingen

A human with enough love to share with animals

AndreA

2. Andre

A human with enough love to share with animals13.1 km
(7 beoordelingen)
"Andre was great with our dog Sushi. Sushi stayed with him for over 2 weeks during our vacation. Andre was super nice and communicated regularly with us sending photos and videos of all the fun things Sushi got to do with him. I would highly recommend Andre to anyone who is looking for a highly reliable, kind, and attentive pet sitter. "
MahtabM
Beoordeling door Mahtab
vanaf
€ 35
/nacht
FeliciaF

3. Felicia

17.3 km
vanaf
€ 32
/nacht
2 beoordelingen

Paw-sitively Treating Your Dog like Family

Antwoordt meestal binnen enkele uren
FeliciaF

3. Felicia

Paw-sitively Treating Your Dog like Family17.3 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen enkele uren
"We are very happy with Felicia as a petsitter. Our dog Sammie stayed with her for some days and he seemed to really enjoy his time with her🐾 She also agreed for a meet and greet beforehand and asked good questions. During the sit we got regular updates and pictures. She is also very friendly and patient with Sammie. I would definitely recommend Felicia as a petsitter 💛"
EvaE
Beoordeling door Eva
vanaf
€ 32
/nacht
FrancoisF

4. Francois

17.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
13 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Passionate about furry friends!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
FrancoisF

4. Francois

Passionate about furry friends!17.3 km
(13 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
"Francois and Meghan took great care of Cece for a week. She got along really well with their two doggos and looked happy and healthy when we picked her up. I think Cece had more fun than we did on our holiday, which is very important to us. We also appreciated the photos we received during her stay. Would definitely recommend them!!!"
CherisseC
Beoordeling door Cherisse
vanaf
€ 35
/nacht
MehmetM

5. Mehmet

16 km
vanaf
€ 40
/nacht
19 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Dierenliefhebber

Laatst actief: 5 dagen geleden
MehmetM

5. Mehmet

Dierenliefhebber16 km
(19 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Mehmet is een geweldige oppas hier zou je huisdier met een gerust hart kunnen toe vertrouwen. Hij communiceert goed en is zeer vriendelijk, tijdens de oppas krijg je video’s van jouw huisdier toe gestuurd, Mehmet is erg zakelijk tijdens het ophalen van mijn huisdier was haar tas en al stipt optijd in gepakt en kon ik mij huisdier gelijk al op de hand overnemen. Dit was mijn eerste ervaring met pawshake en ik heb al direct fijne vaste oppas gevonden♥️. "
SheneaS
Beoordeling door Shenea
vanaf
€ 40
/nacht
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

6. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

11.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
21 beoordelingen
9
terugkerende gasten

Ons gezin past graag op uw hond!

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)G

6. Guus, Nienke en Elza (Leiderdorp)

Ons gezin past graag op uw hond! 11.9 km
(21 beoordelingen)
9 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
"Na een proef dag en daarna een proef nachtje is onze hond Nera een weekje bij Guus, Nienke en Elsa geweest. Wij zijn ontzettend tevreden. Zoals aan de sterren is te zien. In de toekomst zullen wij zeker nog eens gebruik maken van hun liefde voor honden."
SadieS
Beoordeling door Sadie
vanaf
€ 40
/nacht
SalvatoreS

7. Salvatore

17.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
SalvatoreS

7. Salvatore

Your pet’s cozy second home in Haarlem 🐶🐾17.5 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Zij zijn zo lief voor de honden en eerlijk naar de eigenaar. Met vertrouwen aan hen gegeven. "
patriciaP
Beoordeling door patricia
vanaf
€ 50
/nacht
NandaN

8. Nanda

12.6 km
vanaf
€ 33
/nacht
3 beoordelingen

🐾 Jouw hond krijgt hier geen oppas, maar een tweede thuis

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
NandaN

8. Nanda

🐾 Jouw hond krijgt hier geen oppas, maar een tweede thuis12.6 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Nanda took good care of Fuzzy. Everything was easy and she was quick to respond. Will definitely contact her again if Fuzzy needs a sitter again."
ThomasT
Beoordeling door Thomas
vanaf
€ 33
/nacht
nikkiN

9. nikki

16.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen

Passion, Love and peace

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
nikkiN

9. nikki

Passion, Love and peace 16.9 km
(5 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"nikki was amazing with Pookie! she is rescue so is very shy and scared, nikki took well care of her and made her feel very comfortable! would recommend nikki for anyone that wants someone to take great care of their dog "
SophiaS
Beoordeling door Sophia
vanaf
€ 30
/nacht
AnaA

10. Ana

15.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
10 beoordelingen
1
terugkerende gast

Responsible, trustworthy & punctual 🐶🐱

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
AnaA

10. Ana

Responsible, trustworthy & punctual 🐶🐱15.9 km
(10 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"Ana is very patient and has quite a good experience as my dog was totally felt home and happy. I have got day to day pictures to make sure he feels comfortable and belongs there. Thank you very much ana for taking care of our dog. Highly recommended and sweet pet sitter :-) "
HarisH
Beoordeling door Haris
vanaf
€ 30
/nacht
Denis & KateD

11. Denis & Kate

11.2 km
vanaf
€ 35
/nacht
14 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Loving and Experienced Dog Care Specialist Available!

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
Denis & KateD

11. Denis & Kate

Loving and Experienced Dog Care Specialist Available!11.2 km
(14 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 9 dagen geleden
"Denis and Kate took wonderful care of Nala during my weekend away. They were very punctual, reliable and kept me updated regularly with messages and photos which gave me a lot of peace of mind during my trip. Nala had such a lovely weekend with them, including walks and plenty of attention and care. Everything went smoothly from start to finish and they genuinely cared about her wellbeing and happiness. I would absolutely recommend them to anyone looking for trustworthy and caring dog sitters. Thank you again for taking such good care of Nala!"
AzzurraA
Beoordeling door Azzurra
vanaf
€ 35
/nacht
Nikki & RinusN

12. Nikki & Rinus

16.9 km
vanaf
€ 45
/nacht
24 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Your Best Friend’s Second Best Friend.

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Nikki & RinusN

12. Nikki & Rinus

Your Best Friend’s Second Best Friend.16.9 km
(24 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Nikki and her boyfriend provided outstanding pet care for our dog Luna. Their genuine care and dedication were evident, treating Luna as if she were their own. So much love, attention and passion! We're really happy with their service and highly recommend them to everyone! "
DavidD
Beoordeling door David
vanaf
€ 45
/nacht
WienekeW

13. Wieneke

5.4 km
vanaf
€ 27
/nacht
21 beoordelingen
7
terugkerende gasten

Liefdevolle Thuisomgeving (NL / EN)

Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
WienekeW

13. Wieneke

Liefdevolle Thuisomgeving (NL / EN)5.4 km
(21 beoordelingen)
7 terugkerende gasten
Laatst actief: 6 dagen geleden
Woont samen met 1 kat
"Wieneke en Dick zijn ontzettende lieve mensen met een grote liefde voor dieren, en dat merk je. Ons kennismakingsgesprek was een warm bad, zelfs onze Kira ( 14 mnd labradoodle ) heeft het al tijdens het gesprek ontzettend naar haar zin, spelen met Wieneke en Dick en de bal, en gelijk op haar plaats. Toen we haar kwamen brengen voor de oppas piepte ze al van vreugde nog voor de deur open ging. Kira heeft ontzettend genoten, en ook Wieneke en Dick hebben zichtbaar genoten van het oppassen op onze hond wat ook erg fijn is! Tijdens het verblijf werden we regelmatig op de hoogte gehouden door app's en foto's, voor onze eigen gemoedsrust :) Ik kan Wieneke Van harte aanbevelen voor de oppas, ik zal onze Kira zonder twijfel en zonder zorgen nog eens bij Wieneke en Dick brengen voor de oppas! Super bedankt voor de ontzettend goede zorgen!"
AlexanderA
Beoordeling door Alexander
vanaf
€ 27
/nacht
RonR

14. Ron

10.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenoppas met 12 jaar ervaring

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
RonR

14. Ron

Betrouwbare hondenoppas met 12 jaar ervaring10.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
NilayN

15. Nilay

17.5 km
vanaf
€ 20
/nacht

Your Dog's Home Away From Home

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
NilayN

15. Nilay

Your Dog's Home Away From Home17.5 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
VanessaV

16. Vanessa

7.6 km
vanaf
€ 30
/nacht

Liefhebbend gezin zoekt leuke oppasdieren!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
VanessaV

16. Vanessa

Liefhebbend gezin zoekt leuke oppasdieren!7.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht
LaureL

17. Laure

16.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
LaureL

17. Laure

French expat dog lover in Haarlem | Sporty, run or long walk16.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
nazN

18. naz

13.5 km
vanaf
€ 40
/nacht

Animal lover who grew up with cats & dogs 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
nazN

18. naz

Animal lover who grew up with cats & dogs 🐾13.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
NoaN

19. Noa

15.1 km - Amstelveen
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Hondenoppas met ervaring in het dieren asiel

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
NoaN

19. Noa

Hondenoppas met ervaring in het dieren asiel15.1 km - Amstelveen
(1 beoordeling)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 50
/nacht
JuliaJ

20. Julia

15.3 km - Noordwijk
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

🐾 Hulp nodig met jouw hond? 🐶 ☎️🫡

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
JuliaJ

20. Julia

🐾 Hulp nodig met jouw hond? 🐶 ☎️🫡15.3 km - Noordwijk
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 50
/nacht