1. Logeren
  2. Kortenhoef

Logeren, Kortenhoef

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BarbaraB

1. Barbara

6 km
vanaf
€ 45
/nacht
9 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Profesional Pet Sitter

Antwoordt meestal binnen een dag
BarbaraB

1. Barbara

Profesional Pet Sitter6 km
(9 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
"Great care and communication, Sophie had some homesickness issues, which have been taken by great care."
JohanJ
Beoordeling door Johan
vanaf
€ 45
/nacht
AngelinaA

2. Angelina

12.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
16 beoordelingen
6
terugkerende gasten

Angelina's Dierenservice

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
AngelinaA

2. Angelina

Angelina's Dierenservice12.2 km
(16 beoordelingen)
6 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"excellent dogsitter!! perfect for our doggie!"
HuubH
Beoordeling door Huub
vanaf
€ 50
/nacht
NikoletaN

3. Nikoleta

14.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Nikoleta, George & Yumi

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NikoletaN

3. Nikoleta

Nikoleta, George & Yumi14.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Nikoleta and George were amazing with our sweet Cheddar. We were super happy! They took great care of her, kept us updated the whole time, and always sent photos and videos. Communication was constant, so we felt really at ease."
DerinD
Beoordeling door Derin
vanaf
€ 25
/nacht
KathrinK

4. Kathrin

13.5 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling


Loving pet care in a calm, green environment

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met mix Baloo
KathrinK

4. Kathrin


Loving pet care in a calm, green environment13.5 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Woont samen met mix Baloo
"Kathrin took really good care of Bolo and she kept us informed with pictures often! would definitely recommend!"
AlexandraA
Beoordeling door Alexandra
vanaf
€ 35
/nacht
TonyT

5. Tony

14.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen

Caring Pet Sitter Who Treats Every Pet Like Family

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
TonyT

5. Tony

Caring Pet Sitter Who Treats Every Pet Like Family14.3 km
(11 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"My dog Lily really enjoyed her stay with Tony and his partner and by the end didn’t want to leave! They made sure all her needs were met, pampered her and overall took great care of her. Finally, communication with Tony is very efficient, sending regular updates and creating clarity about schedule and appointments."
ZoiZ
Beoordeling door Zoi
vanaf
€ 40
/nacht
AkritiA

6. Akriti

14.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
15 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Paw-sitive Vibes Only! A pro-cuddler and lover of animals.

Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
AkritiA

6. Akriti

Paw-sitive Vibes Only! A pro-cuddler and lover of animals.14.5 km
(15 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 3 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Akriti and her partner were amazing with my Ellie! I am very hesitant to leave Ellie with anyone as she is reactive and can be a bit tough. But they got along great, Zita was also super friendly and cute and I got lots of pictures and updates throughout the days! Cannot recommend Akriti enough! Will definitely book again 💕"
TeresaT
Beoordeling door Teresa
vanaf
€ 40
/nacht
MelinM

7. Melin

13.9 km
vanaf
€ 25
/nacht
15 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Rustig en liefdevolle logeerplek

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MelinM

7. Melin

Rustig en liefdevolle logeerplek13.9 km
(15 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Melin heeft tijdens de bezichtigingen van ons huis meerdere dagen voor onze poes gezorgd. Het is een vrij gestresste en kieskeurige kat, maar ze voelde zich al snel thuis bij Melin en heeft daar een hele fijne tijd gehad. Melin is heel rustig en relaxed als persoon en haar huis is groot genoeg om rust te zoeken, maar niet zo groot dat het een kat in een vreemd pakhuis werd. Wij zijn dus zeer tevreden! "
JessicaJ
Beoordeling door Jessica
vanaf
€ 25
/nacht
KatarinaK

8. Katarina

5.4 km
vanaf
€ 55
/nacht
6 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Your petsitting solution 🐾

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KatarinaK

8. Katarina

Your petsitting solution 🐾5.4 km
(6 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Thank you very much! Katerina was a great caregiver for our american bully, she is great with dogs!"
KseniiaK
Beoordeling door Kseniia
vanaf
€ 55
/nacht
JanetJ

9. Janet

5.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
75 beoordelingen
39
terugkerende gasten

Janet & Lara

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
JanetJ

9. Janet

Janet & Lara5.7 km
(75 beoordelingen)
39 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Wonderful sitter! Janet (and Lara) took care of my dog recently when I was travelling and they were great. Sent regular updates and left me with no worries at all that my dog was having lots of fun. Really nice people and great communication. Highly recommend."
LynneL
Beoordeling door Lynne
vanaf
€ 35
/nacht
BiaB

10. Bia

12.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Passionate Pet Lover

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
BiaB

10. Bia

Passionate Pet Lover12.2 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een dag
"Bia took care of Perseu for a week, and I am super happy with her work. After helping me despite the last-minute request, she was quick to answer, and we soon scheduled a meeting to get to know each other. They got along very well! She was also super flexible and helpful, coming to pick him up and extending the booking for a night when my flight was canceled. I really recommend her!"
AnabelaA
Beoordeling door Anabela
vanaf
€ 30
/nacht
DianaD

11. Diana

13.1 km
vanaf
€ 19
/nacht
5 beoordelingen

Happy to have a amazing day with your animal!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
DianaD

11. Diana

Happy to have a amazing day with your animal!13.1 km
(5 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Diana has been great with my dog Roger. She and baby Yoda have been very welcoming with him and made him feel home ☺️ communication was also good, she was sending me videos daily!"
JessicaJ
Beoordeling door Jessica
vanaf
€ 19
/nacht
EvangelineE

12. Evangeline

11.9 km
vanaf
€ 60
/nacht
9 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Student that loves Dogs🤗

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
EvangelineE

12. Evangeline

Student that loves Dogs🤗11.9 km
(9 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Evangeline was really lovely. She’s obviously an experienced dogsitter and our two dogs were immediately in love with her. She went on regular walks and provided us with pictures and updates. I would definitely recommend! "
LaetitiaL
Beoordeling door Laetitia
vanaf
€ 60
/nacht
ChrisC

13. Chris

12.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
17 beoordelingen
1
terugkerende gast

Delusional Dogs

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
ChrisC

13. Chris

Delusional Dogs12.4 km
(17 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Chris watched our dog, Brutus, who can be...ahem...grumpy at times. Chris assured us Brutus would be fine, and sure enough Brutus had a fantastic time! Chris stayed in communication with us on a regular basis, eliminating the stress of leaving our high maintenance pup behind. He took Brutus to the park everyday, tucked him at night, and even had him playing with other dogs. Chris is trustworthy, professional and most importantly it was simply obvious our dog loved staying with him!"
FlynnF
Beoordeling door Flynn
vanaf
€ 50
/nacht
LotteL

14. Lotte

14.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
4 beoordelingen

Dierenliefhebber past graag op!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
LotteL

14. Lotte

Dierenliefhebber past graag op!14.4 km
(4 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
SandraS

15. Sandra

5.2 km
vanaf
€ 80
/nacht
3 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Ervaren en en betrouwbare hondenliefhebber

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
SandraS

15. Sandra

Ervaren en en betrouwbare hondenliefhebber5.2 km
(3 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Sandra is the best! Our (anxious) dog stayed with her for two nights and she was very patient with him & sent us loads of photos and updates while we were gone, very much appreciated 🙏🏼 "
KaitlynK
Beoordeling door Kaitlyn
vanaf
€ 80
/nacht
AndresA

16. Andres

13.4 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Safe, loving, and fun environment for your dog

AndresA

16. Andres

Safe, loving, and fun environment for your dog13.4 km
(1 beoordeling)
"Andres and his lovely wife were amazing sitters for Bradley! I could tell that Bradley absolutly loved them and I would definetly contact them again❤️ thankyou so much for taking care of my dog like he was your own❤️💯"
BabiB
Beoordeling door Babi
vanaf
€ 50
/nacht
SilviaS

17. Silvia

14.4 km
vanaf
€ 34
/nacht
27 beoordelingen
14
terugkerende gasten

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toy Cockapoo Luna
SilviaS

17. Silvia

Lulu's Hearts and Paws Pet Services: All Pet Species Welcome 14.4 km
(27 beoordelingen)
14 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toy Cockapoo Luna
"We found Silvia a bit last minute but she was easy to contact, very clear and cordial in her communication and very reliable on the day itself. The moment she walked in, her calm and thoughtful nature put me at ease even though it was our first time leaving our pup alone with someone else. She sent occasional updates and photos of our pup during the pet sitting duration and gave us a wealth of insightful advice based on her years of experience handling other dogs. Really happy to have found Silvia, and hope to keep in touch for future occasions as well! Highly recommend :)"
NaveenN
Beoordeling door Naveen
vanaf
€ 34
/nacht
AgnesA

18. Agnes

14.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
AgnesA

18. Agnes

14.2 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 14 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
KarlijnK

19. Karlijn

13.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
10 beoordelingen
5
terugkerende gasten

Al 27 jaar dierenliefhebber! 🐶

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
KarlijnK

19. Karlijn

Al 27 jaar dierenliefhebber! 🐶13.9 km
(10 beoordelingen)
5 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 11 dagen geleden
"Kenzo heeft het erg leuk gehad bij Karlijn en haar partner. Hoe wij dat weten: hij was zo relaxed toen wij hem ophaalde (en ook thuis). Goed is goed en is zeer aan te bevelen. Kenzo gaat zeker weer een keer logeren."
MayraM
Beoordeling door Mayra
vanaf
€ 30
/nacht
IlseI

20. Ilse

5.6 km
vanaf
€ 22
/nacht
1 beoordeling

Oppas met aandacht voor je hond.

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
IlseI

20. Ilse

Oppas met aandacht voor je hond. 5.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"Ilse is goed met honden. Ik zou mijn hond in dien nodig graag bij haar brengen."
JohnJ
Beoordeling door John
vanaf
€ 22
/nacht