1. Logeren
  2. IJsselstein

Logeren, IJsselstein

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
MegumiM

1. Megumi

8.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Calm dog sitting & boarding by a qualified Japanese groomer

Woont samen met 2 honden, 1 kat
Woont samen met Shih Tzu crossed Maltese Belle
MegumiM

1. Megumi

Calm dog sitting & boarding by a qualified Japanese groomer8.7 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 2 honden, 1 kat
Woont samen met Shih Tzu crossed Maltese Belle
"She was amazing with my dog! Very flexible, responsive, and kept me updated with messages and photos. I felt completely at ease and would happily book with her again."
ShivaS
Beoordeling door Shiva
vanaf
€ 35
/nacht
MerelM

2. Merel

11.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
MerelM

2. Merel

Lieve zorgzame oppas voor honden en katten!11.9 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Merel is een lieve enthousiaste oppas. Mijn hond was gelijk op zijn gemak bij haar. Zeker voor herhaling vatbaar."
GemmaG
Beoordeling door Gemma
vanaf
€ 30
/nacht
Martin & AnnemiekM

3. Martin & Annemiek

9.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

happy to help out with your pet!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
Martin & AnnemiekM

3. Martin & Annemiek

happy to help out with your pet!9.9 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
"Martin & Annemiek took such great care of my four-legged baby while I was away two days! Upon our first meeting, they made me feel totally at ease that she was in good hands, taking time to ask thoughtful questions and understand her behaviors and routine. And my pup loved them immediately! It meant a lot that they shared multiple pictures while I was gone so I could see she was enjoying herself. Wonderful communication before, during, and after! "
RacheleR
Beoordeling door Rachele
vanaf
€ 35
/nacht
EvrydikiE

4. Evrydiki

14.9 km
vanaf
€ 40
/nacht

🐾Experienced cat and dog petsitter 🐾

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
EvrydikiE

4. Evrydiki

🐾Experienced cat and dog petsitter 🐾14.9 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
KellyK

5. Kelly

10.8 km
vanaf
€ 38
/nacht
2 beoordelingen

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
KellyK

5. Kelly

10.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 38
/nacht
ZihanZ

6. Zihan

8.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

A Simple chill guy loves cats & dogs!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
ZihanZ

6. Zihan

A Simple chill guy loves cats & dogs!8.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
HildeH

7. Hilde

4.7 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Ervaren honden en katten knuffelaar Nieuwegein

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
HildeH

7. Hilde

Ervaren honden en katten knuffelaar Nieuwegein 4.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
AndreeaA

8. Andreea

14.3 km
vanaf
€ 40
/nacht

Experienced Dog Sitter and Dog Mom

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
AndreeaA

8. Andreea

Experienced Dog Sitter and Dog Mom14.3 km
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
ClaudiaC

9. Claudia

13.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
ClaudiaC

9. Claudia

13.5 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
Monique HeleenM

10. Monique Heleen

9.6 km
vanaf
€ 50
/nacht

Liefdevolle hondenoppas met alle tijd, rust en aandacht

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
Monique HeleenM

10. Monique Heleen

Liefdevolle hondenoppas met alle tijd, rust en aandacht9.6 km
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
Sander (wilhelmus johannes)S

11. Sander (wilhelmus johannes)

8 km
vanaf
€ 40
/nacht

Huiselijke Toypoedel opvang - al 30 jaar dog lover

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toypoedel Koosje
Sander (wilhelmus johannes)S

11. Sander (wilhelmus johannes)

Huiselijke Toypoedel opvang - al 30 jaar dog lover8 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Toypoedel Koosje
vanaf
€ 40
/nacht
LotteL

12. Lotte

11.4 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Hondenoppas in Utrecht

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
LotteL

12. Lotte

Hondenoppas in Utrecht 11.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Vanaf het eerste moment werden onze honden warm ontvangen en was er veel aandacht voor hun behoeften. Ze hebben 12 dagen bij Lotte gelogeerd en werden uitstekend verzorgd, waardoor wij met een gerust hart van onze vakantie konden genieten. We ontvingen regelmatig foto’s en updates en zagen telkens blije honden. Absoluut voor herhaling vatbaar!"
RebecaR
Beoordeling door Rebeca
vanaf
€ 30
/nacht
OscarO

13. Oscar

7.2 km
vanaf
€ 20
/nacht
3 beoordelingen

Dieren-opvoeder die graag uitlaat of oppast

Antwoordt meestal binnen een uur
OscarO

13. Oscar

Dieren-opvoeder die graag uitlaat of oppast7.2 km
(3 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een uur
"Ik zocht voor de eerste keer een oppas voor mijn lieve pup Snow (Nova scotia toller) Dus heb ik Oscar gecontacteerd, en vroeg of dit mogelijk was voor een heel weekend, en gelijk vanaf het begin reageer hij snel en respectvol, dit gaf mij een goed gevoel, want je wil toch dat je liever dierbare hond in goeie handen is, en dat is die zeker weten zoals verwacht, ik ben ondertussen goed geüpdatet met foto’s en hij was zo blij kon ik zien omdat hij en zijn vriendin samen leuke activiteiten hebben ondernomen. Je kan merken dat hun verstand hebben en weten de omgang met honden, je krijgt hem blij en gezond terug ! Het was voor mij de eerste keer dat ik een oppas had voor mijn lieve Snow, Een absolute aanrader! "
StevenS
Beoordeling door Steven
vanaf
€ 20
/nacht
MariaM

14. Maria

10.7 km
vanaf
€ 26
/nacht
22 beoordelingen
8
terugkerende gasten

Is your pet your best friend ?

Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
MariaM

14. Maria

Is your pet your best friend ? 10.7 km
(22 beoordelingen)
8 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: gisteren
"She took wonderful care of my dog and made me feel completely at ease. She was kind, attentive, and clearly loves animals. My dog felt comfortable, happy, and well cared for during the entire stay. I really appreciated the regular updates and photos, which gave me peace of mind. I highly recommend her to anyone looking for a reliable and caring pet sitter!!!"
mariaM
Beoordeling door maria
vanaf
€ 26
/nacht
JuulJ

15. Juul

9.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Julia & Eva – betrouwbare hondenoppas in Utrecht

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
JuulJ

15. Juul

Julia & Eva – betrouwbare hondenoppas in Utrecht9.8 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Juul and Eva were great! Daisy loved staying with them and they shared pictures and updates during her stay. Would recommend them to anyone. "
KristiK
Beoordeling door Kristi
vanaf
€ 45
/nacht
LudovicaL

16. Ludovica

9.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
13 beoordelingen
1
terugkerende gast

Loving animals since 96!

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LudovicaL

16. Ludovica

Loving animals since 96!9.1 km
(13 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Ludovica is a very kind and attentive pet sitter. She did her best to make Lunka feel comfortable at her place and kept me informed about everything. I felt completely at ease and was able to enjoy my time away because I knew Luna was in good hands. Highly recommended! "
JuliaJ
Beoordeling door Julia
vanaf
€ 35
/nacht
SofiiaS

17. Sofiia

7.3 km
vanaf
€ 55
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

🐾Qualified dog sitter with 5 years of experience🐾

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
SofiiaS

17. Sofiia

🐾Qualified dog sitter with 5 years of experience🐾7.3 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 55
/nacht
SuzanneS

18. Suzanne

8.6 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Kattenliefhebber met levenslange ervaring + fijn appartement

Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SuzanneS

18. Suzanne

Kattenliefhebber met levenslange ervaring + fijn appartement8.6 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 10 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Dit was eerste keer logeren voor onze poes Daisy en dus de eerste keer via Pawshake. Best spannend dus. Eerst even telefonisch contact gehad met Suzanne en dat voelde meteen goed. De communicatie verliep prettig. De eerste dag was even wennen natuurlijk maar op dag 2 kwam Daisy onder de bank vandaan om de boel te verkennen. Suzanne en Chantal hadden een veilig plekje gemaakt in huis waar ze zich kon terug trekken. We kregen regelmatig foto's en filmpjes en zagen dat het hartstikke goed ging. Toen we Daisy niet op de afgesproken dag konden ophalen en vroegen of ze een nachtje langer mocht blijven was dat helemaal geen probleem. Superfijn! Kortom Suzanne en Chantal: heel erg bedankt voor het oppassen. Mocht het nog eens nodig zijn weten we jullie te vinden. "
MoniqueM
Beoordeling door Monique
vanaf
€ 20
/nacht
MinetteM

19. Minette

14 km
vanaf
€ 30
/nacht
8 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Love and Care, when you aren’t there!

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MinetteM

19. Minette

Love and Care, when you aren’t there! 14 km
(8 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Vriendelijk, zorgzaam en enthousiast "
ChristoffC
Beoordeling door Christoff
vanaf
€ 30
/nacht
MelinM

20. Melin

11.1 km
vanaf
€ 25
/nacht
15 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Rustig en liefdevolle logeerplek

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
MelinM

20. Melin

Rustig en liefdevolle logeerplek11.1 km
(15 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Melin heeft tijdens de bezichtigingen van ons huis meerdere dagen voor onze poes gezorgd. Het is een vrij gestresste en kieskeurige kat, maar ze voelde zich al snel thuis bij Melin en heeft daar een hele fijne tijd gehad. Melin is heel rustig en relaxed als persoon en haar huis is groot genoeg om rust te zoeken, maar niet zo groot dat het een kat in een vreemd pakhuis werd. Wij zijn dus zeer tevreden! "
JessicaJ
Beoordeling door Jessica
vanaf
€ 25
/nacht