1. Logeren
  2. Hobrede

Logeren, Hobrede

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AntiaA

1. Antia

18.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

"Trustworthy Pet Sitter: Your Furry Friends in Safe Hands!"

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Podenco canario🐶 Chocolate
AntiaA

1. Antia

"Trustworthy Pet Sitter: Your Furry Friends in Safe Hands!"18.9 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Podenco canario🐶 Chocolate
"I left my puppy with Antia for holidays. She is a great sitter who always communicated with me, sent pictures and videos. She had a great patience with my pup. Thanks a lot! "
AlekseiA
Beoordeling door Aleksei
vanaf
€ 35
/nacht
StefiS

2. Stefi

16.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen

Tippy's adventure

Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
StefiS

2. Stefi

Tippy's adventure16.1 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 11 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Stefi took great care of Cooper, she kept in touch throughout the entire stay providing nice updates. Her dog Tippy was also very lovely and welcoming towards Cooper! "
DesislavaD
Beoordeling door Desislava
vanaf
€ 35
/nacht
JannekeJ

3. Janneke

11.8 km
vanaf
€ 37,5
/nacht
1 beoordeling

De Beestenbende

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
JannekeJ

3. Janneke

De Beestenbende11.8 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Pip heeft het superfijn gehad bij Janneke, Morro en haar dochters. Zodra wij de naam van Morro noemen kijkt Pip al om zicht heen. Dank je wel."
BobB
Beoordeling door Bob
vanaf
€ 37,5
/nacht
FemeryF

4. Femery

18.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Oppas voor hondjes

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
FemeryF

4. Femery

Oppas voor hondjes 18.9 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
JadeJ

5. Jade

6.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

The pawfect pet people for puppies and small dogs

Laatst actief: vandaag
Woont samen met 3 honden
JadeJ

5. Jade

The pawfect pet people for puppies and small dogs6.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
Woont samen met 3 honden
vanaf
€ 30
/nacht
LeslyL

6. Lesly

15.3 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Energetic animal lover

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
LeslyL

6. Lesly

Energetic animal lover 15.3 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 25
/nacht
KarishmaK

7. Karishma

18.4 km
vanaf
€ 25
/nacht
2 beoordelingen

Your Friendly Dog Walker

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
KarishmaK

7. Karishma

Your Friendly Dog Walker 18.4 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
MelanieM

8. Melanie

19 km
vanaf
€ 30
/nacht

👩🏼Dierenartsassistente uitlaat🐕‍🦺oppas🐶🐱

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
MelanieM

8. Melanie

👩🏼Dierenartsassistente uitlaat🐕‍🦺oppas🐶🐱19 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
Denim-ReeceD

9. Denim-Reece

19.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
10 beoordelingen
2
terugkerende gasten

🚶A Best Friend for Your Best Friend! 🐶

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Denim-ReeceD

9. Denim-Reece

🚶A Best Friend for Your Best Friend! 🐶 19.1 km
(10 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 45
/nacht
EmineE

10. Emine

5.7 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

A big cat lover :)

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
EmineE

10. Emine

A big cat lover :)5.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
PhieP

11. Phie

15.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Liefhebber van (middel)grote honden past graag op!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
PhieP

11. Phie

Liefhebber van (middel)grote honden past graag op! 15.6 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
SterreS

12. Sterre

18.4 km
vanaf
€ 35
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

maatje voor je maatje :)

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SterreS

12. Sterre

maatje voor je maatje :) 18.4 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
LucyL

13. Lucy

16.2 km
vanaf
€ 48
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Dog lover living in Zaandam!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LucyL

13. Lucy

Dog lover living in Zaandam!16.2 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 48
/nacht
LarissaL

14. Larissa

18.8 km
vanaf
€ 20
/nacht
3 beoordelingen

Betrokken en betrouwbare kattenoppas 🐾🐈‍⬛ !

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
LarissaL

14. Larissa

Betrokken en betrouwbare kattenoppas 🐾🐈‍⬛ !18.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
KubraK

15. Kubra

14.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Kubra Cecen

Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KubraK

15. Kubra

Kubra Cecen 14.9 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 4 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 50
/nacht
KseniaK

16. Ksenia

5.6 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling
3
terugkerende gasten

🐾 your pet’s friend

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
KseniaK

16. Ksenia

🐾 your pet’s friend5.6 km
(1 beoordeling)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
NektariaN

17. Nektaria

18.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen
4
terugkerende gasten

Lifelong Animal Lover & Caring Pet Sitter for Your Pets!

Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
NektariaN

17. Nektaria

Lifelong Animal Lover & Caring Pet Sitter for Your Pets!18.4 km
(11 beoordelingen)
4 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 11 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
Guilherme and SamaraG

18. Guilherme and Samara

13.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
6 beoordelingen

My motivation as pet sitter is my deep love of animals

Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
Guilherme and SamaraG

18. Guilherme and Samara

My motivation as pet sitter is my deep love of animals13.5 km
(6 beoordelingen)
Laatst actief: 8 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 45
/nacht
NicoleN

19. Nicole

10.7 km
vanaf
€ 25
/nacht

Lieve geduldige oppas met jarenlange ervaring

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
NicoleN

19. Nicole

Lieve geduldige oppas met jarenlange ervaring10.7 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
SofiaS

20. Sofia

18.9 km
vanaf
€ 65
/nacht

Italian dog lover in Amsterdam 🐶

Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SofiaS

20. Sofia

Italian dog lover in Amsterdam 🐶 18.9 km
Laatst actief: 11 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 65
/nacht