1. Logeren
  2. Heerjansdam

Logeren, Heerjansdam

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
JeniaJ

1. Jenia

11.9 km
vanaf
€ 25
/nacht

True animal lover, from rat to pig based in Delfshaven. :)

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
JeniaJ

1. Jenia

True animal lover, from rat to pig based in Delfshaven. :)11.9 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
OrsolyaO

2. Orsolya

8.5 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Friendly, flexible couple to spoil your beloved pet

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
OrsolyaO

2. Orsolya

Friendly, flexible couple to spoil your beloved pet8.5 km
(3 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
LunaL

3. Luna

8.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Professional at cuddling dogs!

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
LunaL

3. Luna

Professional at cuddling dogs!8.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
LauraL

4. Laura

11.7 km
vanaf
€ 20
/nacht

A home away from home for your pet

Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
LauraL

4. Laura

A home away from home for your pet 11.7 km
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
MatthijsM

5. Matthijs

12.5 km
vanaf
€ 30
/nacht

Lekker spelen, veel buiten en overal naar toe!!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
MatthijsM

5. Matthijs

Lekker spelen, veel buiten en overal naar toe!!12.5 km
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
JuranJ

6. Juran

9.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Give your pet plenty of love

Laatst actief: 10 dagen geleden
JuranJ

6. Juran

Give your pet plenty of love9.1 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 10 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
IsaI

7. Isa

7.5 km - Dordrecht
vanaf
€ 35
/nacht

Liefde, aandacht & een fijn 🏡 voor jouw dier

Woont samen met 1 hond
Antwoordt meestal binnen enkele uren
IsaI

7. Isa

Liefde, aandacht & een fijn 🏡 voor jouw dier7.5 km - Dordrecht
Woont samen met 1 hond
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 35
/nacht
ZeynepZ

8. Zeynep

12.8 km
vanaf
€ 30
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs

Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
ZeynepZ

8. Zeynep

Experienced Pet Parent Offering Loving Care for Cats & Dogs12.8 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond, 1 kat
Woont samen met Toy Poodle Enzo
vanaf
€ 30
/nacht
TatianaT

9. Tatiana

13.2 km
vanaf
€ 40
/nacht

While I don't have pets I give love to your pets

Antwoordt meestal binnen een dag
TatianaT

9. Tatiana

While I don't have pets I give love to your pets13.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
JoJ

10. Jo

8.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Your fav pawrent

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Odin
JoJ

10. Jo

Your fav pawrent8.2 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Maltipoo Odin
vanaf
€ 25
/nacht
LiekeL

11. Lieke

11.6 km - Rotterdam
vanaf
€ 30
/nacht

Rustige haven aan de Heemraadssingel

Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Henry
LiekeL

11. Lieke

Rustige haven aan de Heemraadssingel11.6 km - Rotterdam
Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Henry
vanaf
€ 30
/nacht
RékaR

12. Réka

5.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱

Woont samen met 2 katten
RékaR

12. Réka

Loving hands for what your pet needs 🐶❤️🐱5.3 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 45
/nacht
YasminY

13. Yasmin

11.3 km
vanaf
€ 28
/nacht
1 beoordeling

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨

YasminY

13. Yasmin

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨11.3 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 28
/nacht
DanielleD

14. Danielle

12.8 km
vanaf
€ 30
/nacht

Lieve Geduldige oppas met 2 leuke speelkameraden

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Poedel Jake
DanielleD

14. Danielle

Lieve Geduldige oppas met 2 leuke speelkameraden12.8 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Poedel Jake
vanaf
€ 30
/nacht
TugceT

15. Tugce

13.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Dog Hotel in the center of Rotterdam!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
TugceT

15. Tugce

Dog Hotel in the center of Rotterdam!13.1 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
vanaf
€ 40
/nacht
DelfinD

16. Delfin

12 km
vanaf
€ 50
/nacht

Betrouwbare meid met bomvol ervaring!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met American bully xl Mac
DelfinD

16. Delfin

Betrouwbare meid met bomvol ervaring! 12 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met American bully xl Mac
vanaf
€ 50
/nacht
TinaT

17. Tina

10.1 km
vanaf
€ 65
/nacht
1
terugkerende gast

Gentle care. Full attention. Pawsitively happy pets. 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
TinaT

17. Tina

Gentle care. Full attention. Pawsitively happy pets. 🐾10.1 km
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 65
/nacht
JorindeJ

18. Jorinde

12.5 km
vanaf
€ 22
/nacht
1 beoordeling

Friend in Rotterdam! 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
JorindeJ

18. Jorinde

Friend in Rotterdam! 🐾12.5 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 22
/nacht
DimitrisD

19. Dimitris

11 km
vanaf
€ 30
/nacht

Your pet’s new friend in the neighborhood!

DimitrisD

19. Dimitris

Your pet’s new friend in the neighborhood!11 km
vanaf
€ 30
/nacht