1. Logeren
  2. Haalderen

Logeren, Haalderen

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
AleksandraA

1. Aleksandra

10.6 km
vanaf
€ 38
/nacht
2 beoordelingen

Attentive and caring auntie for your pet!

Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
AleksandraA

1. Aleksandra

Attentive and caring auntie for your pet!10.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 7 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
"Aleksandra took very good care of my dog Obi. She sent me daily updates, so I knew Obi was doing well. Thanks again! I would definitely let Obi stay with you again."
MaudM
Beoordeling door Maud
vanaf
€ 38
/nacht
JiskaJ

2. Jiska

16 km
vanaf
€ 38
/nacht

Rustige, aandachtige oppas met oog voor gevoelige dieren

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
JiskaJ

2. Jiska

Rustige, aandachtige oppas met oog voor gevoelige dieren16 km
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 38
/nacht
HilleH

3. Hille

9.5 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Veel liefde voor honden en wandelen

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
HilleH

3. Hille

Veel liefde voor honden en wandelen9.5 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
"Dino is daar voor het eerst in het weekend geweest en hij kwam weer blij thuis. Elke dag stuurde ze wat foto's op en een mini update, wat was uitstekend om te lezen om geen zorgen te maken. Zeker een aanrader en Dino gaat zeker weer naar haar toe! "
RayR
Beoordeling door Ray
vanaf
€ 25
/nacht
KateK

4. Kate

10.2 km
vanaf
€ 55
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Experienced Dog Lover You Can Trust

Laatst actief: vandaag
KateK

4. Kate

Experienced Dog Lover You Can Trust10.2 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: vandaag
"Kate was very professioneel and excellent in communication and preparation. My dog fully enjoyed the sleep over. Thanks a lot once more. 👌"
RobR
Beoordeling door Rob
vanaf
€ 55
/nacht
LauraL

5. Laura

10.8 km
vanaf
€ 60
/nacht
61 beoordelingen
20
terugkerende gasten

Dierenvriend

Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
LauraL

5. Laura

Dierenvriend10.8 km
(61 beoordelingen)
20 terugkerende gasten
Laatst actief: gisteren
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 60
/nacht
FloorF

6. Floor

10.5 km
vanaf
€ 15
/nacht
1 beoordeling

Ervaren katten/dierenliefhebber nu als oppas!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
FloorF

6. Floor

Ervaren katten/dierenliefhebber nu als oppas!10.5 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: gisteren
vanaf
€ 15
/nacht
LolaL

7. Lola

6.5 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Pet-sitting, my passion and pride

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
LolaL

7. Lola

Pet-sitting, my passion and pride6.5 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
AvaA

8. Ava

8.4 km
vanaf
€ 44
/nacht
3 beoordelingen

A loving home away from home!

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
AvaA

8. Ava

A loving home away from home!8.4 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 44
/nacht
FennaF

9. Fenna

7.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
3 beoordelingen

Dierenliefhebber

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
FennaF

9. Fenna

Dierenliefhebber 7.8 km
(3 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
RianneR

10. Rianne

7.2 km
vanaf
€ 20
/nacht

Zorgzame hondenoppas voor wandelingen, spelen & knuffels

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
RianneR

10. Rianne

Zorgzame hondenoppas voor wandelingen, spelen & knuffels7.2 km
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/nacht
JitskeJ

11. Jitske

6.5 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

De beste vriendin voor jouw hond

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JitskeJ

11. Jitske

De beste vriendin voor jouw hond6.5 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 40
/nacht
LilasL

12. Lilas

6.1 km
vanaf
€ 25
/nacht

Persoonlijke hondenoppas | Eigen Maltipoo | Flexibel :)

Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
LilasL

12. Lilas

Persoonlijke hondenoppas | Eigen Maltipoo | Flexibel :)6.1 km
Laatst gecontacteerd: 8 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 25
/nacht
SaraS

13. Sara

12.6 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Flexible and enthusiastic pet sitter in Velp/Arnhem

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
SaraS

13. Sara

Flexible and enthusiastic pet sitter in Velp/Arnhem12.6 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 25
/nacht
MartinaM

14. Martina

11.8 km
vanaf
€ 30
/nacht

Kom gezellig een dagje bij ons spelen

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MartinaM

14. Martina

Kom gezellig een dagje bij ons spelen 11.8 km
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
DushicaD

15. Dushica

4.9 km
vanaf
€ 31
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your Pet's New Best Friend!

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
DushicaD

15. Dushica

Your Pet's New Best Friend!4.9 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 31
/nacht
SelinaS

16. Selina

5.4 km
vanaf
€ 30
/nacht

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten

Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
SelinaS

16. Selina

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten5.4 km
Laatst actief: 6 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 30
/nacht
EvelienE

17. Evelien

8.7 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Zorgzaam, betrouwbaar en gek op dieren!

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
EvelienE

17. Evelien

Zorgzaam, betrouwbaar en gek op dieren!8.7 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
shishiS

18. shishi

9.9 km
vanaf
€ 45
/nacht

Liefdevolle zorg voor honden, katten en konijnen

Woont samen met 1 hond
Woont samen met beagle xiaoli
shishiS

18. shishi

Liefdevolle zorg voor honden, katten en konijnen9.9 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met beagle xiaoli
vanaf
€ 45
/nacht
JessJ

19. Jess

3.6 km
vanaf
€ 25
/nacht

Playtime and peace of mind for your furry best friend <3

Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
JessJ

19. Jess

Playtime and peace of mind for your furry best friend <33.6 km
Woont samen met 1 hond, 2 katten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 25
/nacht
KaroK

20. Karo

5.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
2 beoordelingen

Rustige hondenoppas in Lent met veel aandacht

Antwoordt meestal binnen een dag
KaroK

20. Karo

Rustige hondenoppas in Lent met veel aandacht5.2 km
(2 beoordelingen)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht