1. Logeren
  2. Den Haag

Logeren, Den Haag

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
FrisoF

1. Friso

3.9 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Professional, Flexible & Loving Pet Care

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
FrisoF

1. Friso

Professional, Flexible & Loving Pet Care3.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
MallikaM

2. Mallika

4 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen
1
terugkerende gast

Your pets are going to be so loved!!

Laatst actief: 6 dagen geleden
MallikaM

2. Mallika

Your pets are going to be so loved!!4 km
(3 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
DeveneyD

3. Deveney

1.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
2 beoordelingen

Liefdevolle en ervaren hondenoppas 🐾

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 6 dagen geleden
DeveneyD

3. Deveney

Liefdevolle en ervaren hondenoppas 🐾1.1 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
LukaL

4. Luka

3.3 km
vanaf
€ 36
/nacht
1 beoordeling

Liefdevolle, betrouwbare en ervaren oppas in Den Haag

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
LukaL

4. Luka

Liefdevolle, betrouwbare en ervaren oppas in Den Haag3.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
vanaf
€ 36
/nacht
defneD

5. defne

2.6 km
vanaf
€ 38
/nacht

A caring companion for your friends🐝

Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
defneD

5. defne

A caring companion for your friends🐝2.6 km
Laatst actief: 8 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 38
/nacht
MiyuM

6. Miyu

6.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Doggy sitter with cute Maltipoo🥰

Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
MiyuM

6. Miyu

Doggy sitter with cute Maltipoo🥰6.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 13 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht
AlinaA

7. Alina

1 km
vanaf
€ 40
/nacht
3 beoordelingen

Pet Sitter by Trade, Pet Person for Life

Woont samen met 2 katten
AlinaA

7. Alina

Pet Sitter by Trade, Pet Person for Life1 km
(3 beoordelingen)
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 40
/nacht
NeliN

8. Neli

2 km
vanaf
€ 35
/nacht

I love animals with all my heart and soul.

Antwoordt meestal binnen een dag
NeliN

8. Neli

I love animals with all my heart and soul.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 35
/nacht
NickN

9. Nick

3.1 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling

Dierenliefhebber voor oppas, wandelingen & knuffels 🐾

Antwoordt meestal binnen een uur
NickN

9. Nick

Dierenliefhebber voor oppas, wandelingen & knuffels 🐾3.1 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 35
/nacht
MaritM

10. Marit

2.3 km
vanaf
€ 15
/nacht
1 beoordeling

HondenoppasserArchipel - liefde voor honden

Antwoordt meestal binnen een dag
MaritM

10. Marit

HondenoppasserArchipel - liefde voor honden2.3 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 15
/nacht
MeryemM

11. Meryem

2.6 km
vanaf
€ 50
/nacht

Your pet’s new friend! ✨

Antwoordt meestal binnen een dag
MeryemM

11. Meryem

Your pet’s new friend! ✨2.6 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
NoorN

12. Noor

4 km
vanaf
€ 65
/nacht
1 beoordeling

Patient and attentive pet sitter who treats pets like family

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Lhasa Apso x Pomeranian Martini
NoorN

12. Noor

Patient and attentive pet sitter who treats pets like family4 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Lhasa Apso x Pomeranian Martini
vanaf
€ 65
/nacht
SannahS

13. Sannah

4.3 km
vanaf
€ 45
/nacht

Ik zoek leuke oppasdiertjes die van aandacht houden!

SannahS

13. Sannah

Ik zoek leuke oppasdiertjes die van aandacht houden!4.3 km
vanaf
€ 45
/nacht
MichaelM

14. Michael

3.5 km
vanaf
€ 50
/nacht

Spacious enclosed garden home near Haagse bos

Antwoordt meestal binnen een dag
MichaelM

14. Michael

Spacious enclosed garden home near Haagse bos 3.5 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 50
/nacht
MarianaM

15. Mariana

3.5 km
vanaf
€ 31
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Previous dog mom welcomed your pet in my home 🐶🧡

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Jack Rusell Terrier Tequila
MarianaM

15. Mariana

Previous dog mom welcomed your pet in my home 🐶🧡3.5 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Jack Rusell Terrier Tequila
vanaf
€ 31
/nacht
MeishiM

16. Meishi

1 km
vanaf
€ 70
/nacht

Experienced Animal Rescuer & Caring Pet Lover in The Hague

Woont samen met 1 kat
MeishiM

16. Meishi

Experienced Animal Rescuer & Caring Pet Lover in The Hague1 km
Woont samen met 1 kat
vanaf
€ 70
/nacht
FabrizioF

17. Fabrizio

2.2 km
vanaf
€ 45
/nacht

I have a lot of experience with animals

Antwoordt meestal binnen een dag
FabrizioF

17. Fabrizio

I have a lot of experience with animals 2.2 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 45
/nacht
BasakB

18. Basak

1.3 km
vanaf
€ 30
/nacht

Loving cat mom 🐱 | Experienced sitter in Den Haag 🏡

Woont samen met 2 katten
BasakB

18. Basak

Loving cat mom 🐱 | Experienced sitter in Den Haag 🏡1.3 km
Woont samen met 2 katten
vanaf
€ 30
/nacht
SnehalS

19. Snehal

4.5 km
vanaf
€ 45
/nacht

Trusted Dog Sitting with Personal Care for Dogs of All Ages

Antwoordt meestal binnen enkele uren
SnehalS

19. Snehal

Trusted Dog Sitting with Personal Care for Dogs of All Ages4.5 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 45
/nacht
MahanM

20. Mahan

0.9 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling

Loving & Safe Home Away from Home

Woont samen met 1 hond
Woont samen met toy poodle Aram
MahanM

20. Mahan

Loving & Safe Home Away from Home 0.9 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met toy poodle Aram
vanaf
€ 55
/nacht