1. Logeren
  2. De Lier

Logeren, De Lier

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
ChristineC

1. Christine

12.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
29 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Auntie Christine

Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
ChristineC

1. Christine

Auntie Christine12.6 km
(29 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
Laatst actief: 14 dagen geleden
"Christine is a caring, flexible dog sitter."
DienieD
Beoordeling door Dienie
vanaf
€ 30
/nacht
Mina MarieM

2. Mina Marie

12.9 km
vanaf
€ 50
/nacht
5 beoordelingen
3
terugkerende gasten

I will make your little one feel as comfy as paw-ssible <3

Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
Mina MarieM

2. Mina Marie

I will make your little one feel as comfy as paw-ssible <312.9 km
(5 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
"Mina was absolutely great with Luna, they clicked the first moment they met! Her communication was also great, we received daily updates on how Luna was doing while we were away. I can definitely recommend Mina."
TimoT
Beoordeling door Timo
vanaf
€ 50
/nacht
BiancaB

3. Bianca

11.7 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

The Schiedam Dog Whisperer

Antwoordt meestal binnen een uur
BiancaB

3. Bianca

The Schiedam Dog Whisperer11.7 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een uur
"Im very grateful to Bianca and her partner for taking care of my doggy Kosara while I was away. K looked very happy to stay with them and guard their balcony :) <3"
AnaA
Beoordeling door Ana
vanaf
€ 20
/nacht
Marco e OlaM

4. Marco e Ola

12.5 km
vanaf
€ 45
/nacht
6 beoordelingen
1
terugkerende gast

Marco: Flexible, Loving, Experienced Dog Sitter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Marco e OlaM

4. Marco e Ola

Marco: Flexible, Loving, Experienced Dog Sitter12.5 km
(6 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
"Marco is an extraordinary dog sitter. Lucy spent 14 days with him and had a wonderful time. He's very kind and caring. We'll definitely be back."
AlejandraA
Beoordeling door Alejandra
vanaf
€ 45
/nacht
MaaikeM

5. Maaike

10.8 km
vanaf
€ 25
/nacht
9 beoordelingen
1
terugkerende gast

24 hours per day available for your cats! (NL / EN)

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
MaaikeM

5. Maaike

24 hours per day available for your cats! (NL / EN)10.8 km
(9 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: 10 dagen geleden
"Maaike heeft 4 nachten op mijn twee katten gepast in haar eigen woning. De communicatie met Maaike verliep soepel, ze reageert snel en duidelijk. Ook hebben we een korte introductieafspraak gehad bij haar thuis met mijn katten, zodat ze bij het logeren al een beetje de omgeving kenden. Mijn katten zijn niet gewend om ergens anders te logeren en waren wel een beetje bang, maar dat was voor Maaike geen probleem. Ze won snel het vertrouwen van de katten en kon ze knuffelen en borstelen. Toen ik de katten weer ophaalde zagen ze er prima verzorgd uit, en gedroegen ze zich ook gewoon zoals zichzelf. Dit geeft voor mij aan dat Maaike een betrouwbaar persoon is die goed met katten kan omgaan. Ik ben met een gerust hart naar mijn festival kunnen gaan en heb me geen zorgen hoeven maken over hoe het met de katten ging."
JannekeJ
Beoordeling door Janneke
vanaf
€ 25
/nacht
JasmineJ

6. Jasmine

8.4 km - Den Haag
vanaf
€ 30
/nacht
8 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Trusted & Caring Sitter - Purr-fect Care While You’re Away

Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
JasmineJ

6. Jasmine

Trusted & Caring Sitter - Purr-fect Care While You’re Away8.4 km - Den Haag
(8 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Jasmine was excellent with my cat, Cinnamon, who has quite a personality. The two became great friends over the two weeks they spent together while my husband and I were on vacation. Before onboarding, Jasmine was very attentive and asked a lot of questions to ensure that she knew everything needed about Cinnamon and her lifestyle, making her future stay as comfortable as possible. During the stay, Jasmine kept us updated with photos and texts, putting our minds at ease that Cinnamon was in great hands and had as much fun as we did while on vacation. We loved every second of Cinnamon’s stay with Jasmine (as did Cinnamon) and would highly recommend her to anyone looking for an attentive, lovely, and professional carer."
DariaD
Beoordeling door Daria
vanaf
€ 30
/nacht
Gosia & AfonsoG

7. Gosia & Afonso

11.1 km
vanaf
€ 40
/nacht
11 beoordelingen
1
terugkerende gast

We can't have a pet so let us meet yours!

Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Gosia & AfonsoG

7. Gosia & Afonso

We can't have a pet so let us meet yours!11.1 km
(11 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 7 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
"Gosia was absolutely incredible with our dog Ivy — an Akita-Malamute mix who definitely isn’t the easiest to care for! From the start, Gosia was clear, responsive, and proactive in her communication, regularly keeping us updated with photos and stories that truly showed how much fun Ivy was having. It was clear she took the responsibility seriously and genuinely enjoyed spending time with our dog. When we came back, we could tell immediately how well Ivy had been looked after — she was calm, happy, and clearly had been loved and engaged with. It honestly felt like she had learned a thing or two while we were away! Gosia and her partner are an energetic and kind couple, and they matched Ivy’s active nature perfectly. They took her on adventures to the beach and local parks — things Ivy absolutely loves. You could really feel the care and joy they brought to every interaction with her. I’m 100% confident Ivy loved her time with them, and we’ll absolutely be reaching out to Gosia again the next time we go on holiday. Highly recommended to anyone looking for a reliable, kind, and thoughtful sitter! "
CarloC
Beoordeling door Carlo
vanaf
€ 40
/nacht
JasperJ

8. Jasper

8.7 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
JasperJ

8. Jasper

8.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 20
/nacht
MartijnM

9. Martijn

11.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Hondenviend zoekt hond

Antwoordt meestal binnen een dag
MartijnM

9. Martijn

Hondenviend zoekt hond11.9 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Martijn took care of my old lady Kara and I was very happy with him. He was very flexible and easy to communicate and, most importantly, Kara was very well looked after. "
LauraL
Beoordeling door Laura
vanaf
€ 30
/nacht
HasanH

10. Hasan

11.8 km
vanaf
€ 45
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Attentive and Loving Dog Sitters in The Hague

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Canaan Barkley
HasanH

10. Hasan

Attentive and Loving Dog Sitters in The Hague11.8 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Canaan Barkley
"Hasan and Malini looked after our sweet rescue dog while we went away on holiday. They were wonderful with her, and spent a great deal of time learning about her quirks with the goal of making her as content as they could while we were gone. We were so grateful to leave her with people who were so invested and caring. Definitely dog people! We were given many updates and photos of her, which really put our worries to rest. I'm quite sure she could have happily stayed there for good if we didn't return! Highly recommended."
StaceyS
Beoordeling door Stacey
vanaf
€ 45
/nacht
Vanessa & DouglasV

11. Vanessa & Douglas

12.2 km
vanaf
€ 49
/nacht
43 beoordelingen
19
terugkerende gasten

Full-time Pawsitter :)

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
Vanessa & DouglasV

11. Vanessa & Douglas

Full-time Pawsitter :)12.2 km
(43 beoordelingen)
19 terugkerende gasten
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Vanessa is a great pet sitter! Communication is good! I received many photos and updates from Ivy during the day. She is attentive, thoughtful, careful and showed a really genuine interest in taking care of Ivy. I highly recommend her! Thanks again Vanessa!"
Ana PaulaA
Beoordeling door Ana Paula
vanaf
€ 49
/nacht
Yully & RafaelY

12. Yully & Rafael

8.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
55 beoordelingen
29
terugkerende gasten

Your pet's happiness is our priority

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
Yully & RafaelY

12. Yully & Rafael

Your pet's happiness is our priority8.3 km
(55 beoordelingen)
29 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: gisteren
"Rafael has been great in looking after my George. He was quick and open in his communication and kept his promises. I really felt confident leaving George in his care. He is a great lover of dogs and if he can handle George he will be able to handle most dogs. All good Rafaels care!"
StefanS
Beoordeling door Stefan
vanaf
€ 40
/nacht
JoannaJ

13. Joanna

12.2 km - Den Haag
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Living dog sitter & Husky mom 🐾 in the heart of Den Haag

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
JoannaJ

13. Joanna

Living dog sitter & Husky mom 🐾 in the heart of Den Haag12.2 km - Den Haag
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 3 dagen geleden
"I would highly recommend Joanna- she was fantastic with our pup. They spent a lot of time outdoors getting plenty of exercise with her very sweet dog Samba. We received updates and photos. I will book her again in a heart beat! "
KristaK
Beoordeling door Krista
vanaf
€ 40
/nacht
Billy jeanB

14. Billy jean

11.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Loving & Reliable Pet Care, Your Pet’s Home Away from Home

Antwoordt meestal binnen een dag
Billy jeanB

14. Billy jean

Loving & Reliable Pet Care, Your Pet’s Home Away from Home11.8 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
"Billy Jean was a wonderful caretaker for our pup! We were so happy to have such a thoughtful and kind person watching over her. She was attentive, sent pictures while we were away and was prompt to respond and meet for drop off/pick up. Would love to have her watch Roo again when we travel!"
MargaretM
Beoordeling door Margaret
vanaf
€ 40
/nacht
shanelleS

15. shanelle

13 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Shanelle's Pawsome Adventures: Your Trusted Dog-Sitter!

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
shanelleS

15. shanelle

Shanelle's Pawsome Adventures: Your Trusted Dog-Sitter!13 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
"We recently left our toy poodle with Shanelle for 6 days, and we couldn’t be happier with the experience. From the very beginning, she was kind, communicative, and clearly experienced with small dogs. Our poodle was well cared for, loved, and treated like part of her family. She kept us updated throughout the stay with messages and photos, which gave us great peace of mind. It was clear our dog felt comfortable and happy in her care. We truly appreciate the love and attention she gave our pup and wouldn’t hesitate to book with her again. Highly recommended! "
AxelA
Beoordeling door Axel
vanaf
€ 30
/nacht
GeertjeG

16. Geertje

12.8 km - Voorburg
vanaf
€ 20
/nacht

Ervaren en zorgzaam gezin met liefde voor dieren.

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
GeertjeG

16. Geertje

Ervaren en zorgzaam gezin met liefde voor dieren.12.8 km - Voorburg
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
HugoH

17. Hugo

13.1 km
vanaf
€ 45
/nacht
7 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Friend to your furry friend 🐈🐶🇿🇦

Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
HugoH

17. Hugo

Friend to your furry friend 🐈🐶🇿🇦13.1 km
(7 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 13 dagen geleden
Laatst actief: 7 dagen geleden
"We left our puppy with Hugo and his wife for a long weekend and it was a very good experience. Hugo is a truly animal lover, he was very caring and they shared many photos and videos with us during the stay. They gave us full confidence that our puppy was being well taken care of. Would 100% leave our dog with them again and fully recommend to anyone else! Thank you, Hugo!!"
AnaA
Beoordeling door Ana
vanaf
€ 45
/nacht
WilmaW

18. Wilma

12.9 km
vanaf
€ 33
/nacht
12 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Speciale passie voor de allerkleinste honden

Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
WilmaW

18. Wilma

Speciale passie voor de allerkleinste honden12.9 km
(12 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst actief: 10 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
"Such a lovely lady! She and her husband take excellent care of my dog, and she updated me with lovely photos every day. I will definitely will contact her again and really recommend everyone who looks safe place for their fur baby👍🏻"
GulnarG
Beoordeling door Gulnar
vanaf
€ 33
/nacht
EvelynE

19. Evelyn

12.1 km
vanaf
€ 30
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

A dog-sitter you can trust 🐾

Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
EvelynE

19. Evelyn

A dog-sitter you can trust 🐾12.1 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 5 dagen geleden
Laatst actief: 3 dagen geleden
"Our dog Phoebe had a lovely stay with Evelyn and her husband! They were very communicative and gave us daily updates on her. They took good care to make her feel at home and this reflected to her feeling relaxed with them and giving the love back!"
MariaM
Beoordeling door Maria
vanaf
€ 30
/nacht
LiseloreL

20. Liselore

12.2 km
vanaf
€ 30
/nacht
4 beoordelingen

Liefdevolle oppas voor jouw trouwe viervoeter

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
LiseloreL

20. Liselore

Liefdevolle oppas voor jouw trouwe viervoeter 12.2 km
(4 beoordelingen)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
"We had such a great experience with Lise and her partner! Very reliable and communicative. I could leave my dog Nora overnight with peace of mind and would definitely be contacting her again when we need a sitter 🙏🏻"
GenevieveG
Beoordeling door Genevieve
vanaf
€ 30
/nacht