1. Logeren
  2. Beverwijk

Logeren, Beverwijk

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
IvoI

1. Ivo

17.5 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling
2
terugkerende gasten

Loving home in Amsterdam west

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed: border collie, frysian staby, appenzeller sennenhund Bammbamm
IvoI

1. Ivo

Loving home in Amsterdam west17.5 km
(1 beoordeling)
2 terugkerende gasten
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Mixed breed: border collie, frysian staby, appenzeller sennenhund Bammbamm
"Everything was just perfect! Thanks a lot, Ivo! "
PolinaP
Beoordeling door Polina
vanaf
€ 25
/nacht
MaximeM

2. Maxime

13.3 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"

Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
MaximeM

2. Maxime

Ervaren hondenvriend & hardloopmaatje in Zaandam"13.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 3 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 20
/nacht
MartineM

3. Martine

17.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1
terugkerende gast

Forever love for animals!

Antwoordt meestal binnen een dag
MartineM

3. Martine

Forever love for animals!17.9 km
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
RomyR

4. Romy

17.9 km
vanaf
€ 45
/nacht
5 beoordelingen
1
terugkerende gast

Owner away? I will walk, sit and play!

Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
RomyR

4. Romy

Owner away? I will walk, sit and play!17.9 km
(5 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 4 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"I’m so happy we met Romy, because it truly means I can leave Olaf with her and feel completely at ease. He’s a big boy, so finding someone I fully trust isn’t easy, but with her it just feels right. She took such loving and attentive care of him, and I’m really grateful for how she kept me updated the whole time—it made a big difference. You could tell from everything that Olaf was genuinely happy and comfortable. When we picked him up, he was relaxed, content, and honestly looked like he’d had the best time. That says everything to me. It’s clear that Romy really cares and puts her heart into what she does. We will 100% be bringing Olaf back to her. 🐾❤️"
CerenC
Beoordeling door Ceren
vanaf
€ 45
/nacht
marcelM

5. marcel

12.4 km
vanaf
€ 45
/nacht
22 beoordelingen

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
marcelM

5. marcel

uw beste vriend is bij ons van harte welkom in zaandam12.4 km
(22 beoordelingen)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een uur
"Goede en vriendelijke hondenoppas!"
LindaL
Beoordeling door Linda
vanaf
€ 45
/nacht
SienaS

6. Siena

13.1 km
vanaf
€ 50
/nacht
19 beoordelingen
3
terugkerende gasten

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Cat or Dog

Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
SienaS

6. Siena

Loving & Experienced Pet Sitter for Your Cat or Dog13.1 km
(19 beoordelingen)
3 terugkerende gasten
Laatst gereserveerd: 9 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 2 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
LoesL

7. Loes

17.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
7 beoordelingen
1
terugkerende gast

Hondenliefhebber Zonder Tijd Voor Eigen Hond

Antwoordt meestal binnen een uur
LoesL

7. Loes

Hondenliefhebber Zonder Tijd Voor Eigen Hond17.7 km
(7 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een uur
"Onze Lio heeft paar dagen bij Loes gelogeerd en al is hij best verlegen, teruggetrokken en kan angstig reageren, wist Loes daar doorheen te kijken en heel goed voor hem kunnen zorgen. Ze wist heel snel zijn vertrouwen te winnen zodat hij toch fijn kon hebben bij haar. Bedankt Loes 😊."
ViolaV
Beoordeling door Viola
vanaf
€ 40
/nacht
GhaliaG

8. Ghalia

16.4 km
vanaf
€ 40
/nacht
4 beoordelingen

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛

Laatst gecontacteerd: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
GhaliaG

8. Ghalia

Passionate & reliable animal lover ready to care 💛16.4 km
(4 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: vandaag
Antwoordt meestal binnen een dag
"Ghalia is very sweet and immediately connected with Bento. She was asking a lot of questions to better understand Bento’s personality and make sure he gets the right care 🌞 She also sent me lots of updates through out his stay which was very reassuring! "
TiphanyT
Beoordeling door Tiphany
vanaf
€ 40
/nacht
SanneS

9. Sanne

17.2 km
vanaf
€ 25
/nacht
1 beoordeling

Betrouwbare hondenuitlater Alkmaar, ook naar bos of strand

Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
SanneS

9. Sanne

Betrouwbare hondenuitlater Alkmaar, ook naar bos of strand17.2 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Antwoordt meestal binnen een dag
"Definitely trusting Sanne again !!!"
KaterinaK
Beoordeling door Katerina
vanaf
€ 25
/nacht
KrisztinaK

10. Krisztina

11.6 km
vanaf
€ 30
/nacht
2 beoordelingen

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
KrisztinaK

10. Krisztina

Nature walks or cozy indoor stays - I can do both;)11.6 km
(2 beoordelingen)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
"Krisztina took great care of our little Poppy! It was just for one night, but she sent regular updates and photos. She was flexible and responsive. Poppy came home happy. Would definitely book Krisztina again!"
LeslieL
Beoordeling door Leslie
vanaf
€ 30
/nacht
AnaA

11. Ana

11.6 km
vanaf
€ 65
/nacht
5 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Big heart for animals, experienced dog owner 🐕✨

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
AnaA

11. Ana

Big heart for animals, experienced dog owner 🐕✨ 11.6 km
(5 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: 4 dagen geleden
"Cinnamon was in great hands. She kept us updated with photos the whole time, he clicked with her right away, and came home one happy dog. :)"
SarahS
Beoordeling door Sarah
vanaf
€ 65
/nacht
YanaY

12. Yana

2.3 km
vanaf
€ 35
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Loving care for your dog, just like at home

Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
YanaY

12. Yana

Loving care for your dog, just like at home2.3 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Laatst gereserveerd: 12 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 10 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
MeesM

13. Mees

17.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

Your pet's home away from home

Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
MeesM

13. Mees

Your pet's home away from home17.7 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: vandaag
Antwoordt meestal binnen een uur
vanaf
€ 50
/nacht
AmyA

14. Amy

13.4 km
vanaf
€ 40
/nacht

Animal Lover Living on edge of Elswout

Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
AmyA

14. Amy

Animal Lover Living on edge of Elswout 13.4 km
Laatst gecontacteerd: 4 dagen geleden
Laatst actief: vandaag
vanaf
€ 40
/nacht
ArpitaA

15. Arpita

12.9 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗

Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
ArpitaA

15. Arpita

Furry Guests Welcome! 🐶🐱💗12.9 km
(1 beoordeling)
Kalender onlangs bijgewerkt
Laatst gereserveerd: 5 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
RocioR

16. Rocio

17.3 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

I just need some dog time 🐶

Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
RocioR

16. Rocio

I just need some dog time 🐶17.3 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: gisteren
Laatst actief: gisteren
vanaf
€ 30
/nacht
FemeryF

17. Femery

4.8 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen

Oppas voor hondjes

Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
FemeryF

17. Femery

Oppas voor hondjes 4.8 km
(2 beoordelingen)
Laatst actief: gisteren
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 40
/nacht
GrissG

18. Griss

16.3 km
vanaf
€ 35
/nacht

Experienced Dog Lover with a Passion for Tailored Care

Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
GrissG

18. Griss

Experienced Dog Lover with a Passion for Tailored Care16.3 km
Laatst gecontacteerd: 11 dagen geleden
Laatst actief: 2 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
KubraK

19. Kubra

12.2 km
vanaf
€ 50
/nacht
3 beoordelingen

Kubra Cecen

Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
KubraK

19. Kubra

Kubra Cecen 12.2 km
(3 beoordelingen)
Laatst actief: 2 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 50
/nacht
NikkiN

20. Nikki

17.9 km
vanaf
€ 30
/nacht
1 beoordeling

Looking for cute dogs to bring a spark into my day!

Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
NikkiN

20. Nikki

Looking for cute dogs to bring a spark into my day!17.9 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 3 dagen geleden
Woont samen met 1 hond
vanaf
€ 30
/nacht