1. Logeren
  2. Berkel en Rodenrijs

Logeren, Berkel en Rodenrijs

Je hond logeert bij de oppas thuis

Dienst
Locatie
Datums
Prijs (EUR)
Hoeveel huisdieren?
Kleine hond0-8 kg
Middelgrote hond8-18 kg
Grote hond18-45 kg
Zeer grote hond+45 kg
KatAlle
Klein huisdierVogel, konijn, fret, enz. ...
Extra filters
BarbaraB

1. Barbara

9.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Loving & Responsible Care for Dogs, Cats and Small Pets 🐾

Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
BarbaraB

1. Barbara

Loving & Responsible Care for Dogs, Cats and Small Pets 🐾9.1 km
Laatst gecontacteerd: 6 dagen geleden
Laatst actief: 5 dagen geleden
vanaf
€ 30
/nacht
EleniE

2. Eleni

7.7 km
vanaf
€ 35
/nacht

A Pawsitive Dog Keeper

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
EleniE

2. Eleni

A Pawsitive Dog Keeper7.7 km
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 6 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
LauraL

3. Laura

6.9 km
vanaf
€ 20
/nacht
1 beoordeling

A home away from home for your pet

Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
LauraL

3. Laura

A home away from home for your pet 6.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gereserveerd: 13 dagen geleden
Laatst gecontacteerd: 14 dagen geleden
vanaf
€ 20
/nacht
TanyaT

4. Tanya

8.7 km
vanaf
€ 40
/nacht
2 beoordelingen
1
terugkerende gast

A kind girl who loves animals very much

Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
TanyaT

4. Tanya

A kind girl who loves animals very much8.7 km
(2 beoordelingen)
1 terugkerende gast
Laatst actief: 7 dagen geleden
Woont samen met 2 honden
vanaf
€ 40
/nacht
VanishaV

5. Vanisha

7.8 km
vanaf
€ 35
/nacht

Wandelingen met WalkswithVani

Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
VanishaV

5. Vanisha

Wandelingen met WalkswithVani7.8 km
Laatst gecontacteerd: 9 dagen geleden
Laatst actief: 8 dagen geleden
vanaf
€ 35
/nacht
LunaL

6. Luna

9.9 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Professional at cuddling dogs!

Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
LunaL

6. Luna

Professional at cuddling dogs!9.9 km
(1 beoordeling)
Laatst gecontacteerd: 12 dagen geleden
Laatst actief: 12 dagen geleden
vanaf
€ 40
/nacht
PetraP

7. Petra

9.7 km
vanaf
€ 50
/nacht
1 beoordeling

caring soul with heart shaped by a lifetime with dogs :)

Laatst actief: 14 dagen geleden
PetraP

7. Petra

caring soul with heart shaped by a lifetime with dogs :) 9.7 km
(1 beoordeling)
Laatst actief: 14 dagen geleden
vanaf
€ 50
/nacht
BethanyB

8. Bethany

8.3 km
vanaf
€ 80
/nacht
4 beoordelingen
2
terugkerende gasten

Trusted Petsitter with veterinary experience.

Antwoordt meestal binnen een dag
BethanyB

8. Bethany

Trusted Petsitter with veterinary experience.8.3 km
(4 beoordelingen)
2 terugkerende gasten
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 80
/nacht
TatianaT

9. Tatiana

6.4 km
vanaf
€ 40
/nacht

While I don't have pets I give love to your pets

Antwoordt meestal binnen een dag
TatianaT

9. Tatiana

While I don't have pets I give love to your pets6.4 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 40
/nacht
LiekeL

10. Lieke

8.7 km
vanaf
€ 30
/nacht

Rustige haven aan de Heemraadssingel

Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Henry
LiekeL

10. Lieke

Rustige haven aan de Heemraadssingel8.7 km
Woont samen met 3 honden
Woont samen met Mixed Henry
vanaf
€ 30
/nacht
YasminY

11. Yasmin

8.1 km
vanaf
€ 28
/nacht
1 beoordeling

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨

YasminY

11. Yasmin

✨ Pawsitive energy for furry buddies ✨8.1 km
(1 beoordeling)
vanaf
€ 28
/nacht
CandelaC

12. Candela

7.8 km
vanaf
€ 40
/nacht

¡Available this summer! Candela – Lovely Sitter <3

Antwoordt meestal binnen enkele uren
CandelaC

12. Candela

¡Available this summer! Candela – Lovely Sitter <37.8 km
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 40
/nacht
DanielleD

13. Danielle

9.1 km
vanaf
€ 30
/nacht

Lieve Geduldige oppas met 2 leuke speelkameraden

Woont samen met 2 honden
Woont samen met Poedel Jake
DanielleD

13. Danielle

Lieve Geduldige oppas met 2 leuke speelkameraden9.1 km
Woont samen met 2 honden
Woont samen met Poedel Jake
vanaf
€ 30
/nacht
TugceT

14. Tugce

6.3 km
vanaf
€ 40
/nacht
1 beoordeling

Dog Hotel in the center of Rotterdam!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
TugceT

14. Tugce

Dog Hotel in the center of Rotterdam!6.3 km
(1 beoordeling)
Woont samen met 1 hond
Woont samen met Shihtzu Mösyö
vanaf
€ 40
/nacht
NickN

15. Nick

7.9 km
vanaf
€ 20
/nacht

Betrouwbare hondenoppas en echte dierenliefhebber

Antwoordt meestal binnen een dag
NickN

15. Nick

Betrouwbare hondenoppas en echte dierenliefhebber7.9 km
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 20
/nacht
KatK

16. Kat

8.7 km
vanaf
€ 55
/nacht
1 beoordeling
1
terugkerende gast

Your pet’s new best friend in Delft!

Antwoordt meestal binnen enkele uren
KatK

16. Kat

Your pet’s new best friend in Delft! 8.7 km
(1 beoordeling)
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen enkele uren
vanaf
€ 55
/nacht
DelfinD

17. Delfin

9.2 km
vanaf
€ 50
/nacht

Betrouwbare meid met bomvol ervaring!

Woont samen met 1 hond
Woont samen met American bully xl Mac
DelfinD

17. Delfin

Betrouwbare meid met bomvol ervaring! 9.2 km
Woont samen met 1 hond
Woont samen met American bully xl Mac
vanaf
€ 50
/nacht
TinaT

18. Tina

9 km
vanaf
€ 65
/nacht
1
terugkerende gast

Gentle care. Full attention. Pawsitively happy pets. 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
TinaT

18. Tina

Gentle care. Full attention. Pawsitively happy pets. 🐾9 km
1 terugkerende gast
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 65
/nacht
JorindeJ

19. Jorinde

7.2 km
vanaf
€ 22
/nacht
1 beoordeling

Friend in Rotterdam! 🐾

Antwoordt meestal binnen een dag
JorindeJ

19. Jorinde

Friend in Rotterdam! 🐾7.2 km
(1 beoordeling)
Antwoordt meestal binnen een dag
vanaf
€ 22
/nacht
DimitrisD

20. Dimitris

7.8 km
vanaf
€ 30
/nacht

Your pet’s new friend in the neighborhood!

DimitrisD

20. Dimitris

Your pet’s new friend in the neighborhood!7.8 km
vanaf
€ 30
/nacht